Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

Youth League

Napoli U19 - Arsenal U19

Statistici și rezultat final · miercuri, 9 septembrie

Youth League Final
Napoli U19
ÎÎÎVE
Final1-2Pauză 0-1
Arsenal U19
VVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Napoli U19 24%Egal 25%Arsenal U19 50%

Napoli U19 1-2 Arsenal U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Napoli U19 1-2 Arsenal U19 (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Arsenal U19, iar cotele fără marjă 50%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 1-2 avea 9,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (5-1) și 5 cartonașe galbene (4-1).

Napoli U19în meciArsenal U19
5
Cornere
1
4
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Napoli U19 vs Arsenal U19

Napoli U19 marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,6. Arsenal U19 marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,2. La Arsenal U19, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Napoli U19ultimele 5Arsenal U19
0,80
Puncte / meci
1,80
0,8
Goluri marcate / meci
2,0
1,6
Goluri primite / meci
2,2
1
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
100%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Napoli U19 și ultimele 5 Arsenal U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Napoli U191-1-3

Î
Napoli U19 - Arsenal U1909.09.26 · Youth League
1-2
Î
AS Avellino U19 - Napoli U1905.09.26 · Campionato Primavera 2
3-1
Î
Benfica U19 - Napoli U1910.12.25 · Youth League
3-0
V
Napoli U19 - Qarabag U1925.11.25 · Youth League
2-0
E
Napoli U19 - Eintracht Frankfurt U1904.11.25 · Youth League
0-0

Arsenal U193-0-2

V
Napoli U19 - Arsenal U1909.09.26 · Youth League
1-2
V
Napoli U20 - Arsenal U1909.09.26 · Youth League
1-2
Î
Club Brugge U19 - Arsenal U1910.12.25 · Youth League
2-1
V
Arsenal U19 - Bayern Munchen U1926.11.25 · Youth League
4-2
Î
Slavia Praga U19 - Arsenal U1904.11.25 · Youth League
5-1

Întâlniri directe Napoli U19 - Arsenal U19

Napoli U19 0Egal 0Arsenal U19 1
Î
Napoli U19 - Arsenal U1909.09.2026 · pauză 0-1
1-2

V/E/Î din perspectiva Napoli U19. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Napoli U19 - Arsenal U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Napoli U193.8024% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · Arsenal U191.8250% fără marjă

Analiza de dinainte de meci

Napoli U19 - Arsenal U19 s-a jucat miercuri, 9 septembrie, în Youth League. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Napoli U19 vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Arsenal U19 are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 10-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Napoli U19 - Arsenal U19 1-2, pe 9 septembrie 2026.

Casele o dau favorită pe Arsenal U19, la 1.82, cu egalul la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,5 pentru Napoli U19 și 1,8 pentru Arsenal U19. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 32% la victorie, față de 24%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 68% în model, adică o cotă corectă de 1.47. Peste 2.5 goluri: 64% în model, adică o cotă corectă de 1.56. Ambele marchează (GG): 65% în model, adică o cotă corectă de 1.54. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Napoli U19 - Arsenal U19

Goluri estimate: 1,50 Napoli U19 și 1,80 Arsenal U19, total 3,30. 1X2 în model: 32% · 23% · 45%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-110,0%1-29,0%2-17,5%2-26,7%0-16,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Napoli U19. Napoli U19 a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Arsenal U19. Arsenal U19 a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-1
Cornere5-1
Cartonașe galbene4-1
Favorită la startArsenal U19 · 1.82
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Napoli U19 - Arsenal U19?

S-a jucat miercuri, 9 septembrie, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Napoli U19 - Arsenal U19?

În Youth League.

Cine era favorită în Napoli U19 - Arsenal U19?

Arsenal U19 pleca favorită, la cota 1.82. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Napoli U19 - Arsenal U19?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.