Marți27 octombrie
Live 11 Pune pont

ChinaChina · League 2

Nantong Haimen Codion - Wuhan Three Towns B

Statistici și rezultat final · duminică, 25 octombrie

ChinaLeague 2 · China Final
Final3-0Pauză 2-0
Wuhan Three Towns B
VEVÎE
Șanse înainte de start, după cote
Nantong Haimen Codion 39%Egal 30%Wuhan Three Towns B 30%

Nantong Haimen Codion 3-0 Wuhan Three Towns B: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Nantong Haimen Codion 3-0 Wuhan Three Towns B (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 43% pentru victoria lui Nantong Haimen Codion, iar cotele fără marjă 39%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 37%), iar GG n-a ieșit (NG avea 57%). Scorul exact 3-0 avea 3,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (6-4) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Nantong Haimen Codionîn meciWuhan Three Towns B
6
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Nantong Haimen Codion vs Wuhan Three Towns B

Nantong Haimen Codion marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,6. Wuhan Three Towns B marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,6. La Wuhan Three Towns B, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,2goluri estimate
37%peste 2,5 goluri
43%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Nantong Haimen Codionultimele 5Wuhan Three Towns B
2,20
Puncte / meci
1,60
1,8
Goluri marcate / meci
1,0
0,6
Goluri primite / meci
0,6
3
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
0%
60%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Nantong Haimen Codion și ultimele 5 Wuhan Three Towns B, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Nantong Haimen Codion3-2-0

V1-3
E1-1
V
Nantong Haimen Codion - Xiamen Feilu07.10.26 · League 2
2-0
V0-2
E1-1

Wuhan Three Towns B2-2-1

V
Wuhan Three Towns B - Taian Tiankuang17.10.26 · League 2
2-0
V0-2
Î0-2
E
Taian Tiankuang - Wuhan Three Towns B12.09.26 · League 2
0-0

Întâlniri directe Nantong Haimen Codion - Wuhan Three Towns B

Nantong Haimen Codion 1Egal 0Wuhan Three Towns B 0
V
Wuhan Three Towns B - Nantong Haimen Codion18.09.2026 · pauză 0-1
0-2

V/E/Î din perspectiva Nantong Haimen Codion. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Nantong Haimen Codion - Wuhan Three Towns B

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Nantong Haimen Codion2.2739% fără marjă
X · Egal2.9530% fără marjă
2 · Wuhan Three Towns B2.9530% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.32
X2 1.41
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.37
Sub 2.5 1.55
Peste 2.5 2.22

Ambele marchează

GG Da 1.92
GG Nu 1.78

Analiza de dinainte de meci

Nantong Haimen Codion - Wuhan Three Towns B s-a jucat duminică, 25 octombrie, în League 2 (China). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Nantong Haimen Codion n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 9 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Wuhan Three Towns B are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 5-3. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Wuhan Three Towns B - Nantong Haimen Codion 0-2, pe 18 septembrie 2026.

Casele o dau favorită pe Nantong Haimen Codion, la 2.27, cu egalul la 2.95. Fără marja caselor, asta înseamnă 39% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.22, iar GG la 1.92.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,2 pentru Nantong Haimen Codion și 0,9 pentru Wuhan Three Towns B. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 72% în model, iar 1.32 e aproape de cota corectă (1.39). Sub 2.5 goluri: 63% în model, cota corectă ar fi 1.59. Cota 1.55 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Alte analize din duminică, 25 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Nantong Haimen Codion - Wuhan Three Towns B

Goluri estimate: 1,23 Nantong Haimen Codion și 0,94 Wuhan Three Towns B, total 2,17. 1X2 în model: 43% · 29% · 28%. Peste 2,5: 37% (cotă corectă 2.70). GG: 43% (cotă corectă 2.33). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

11%0
25%1
27%2
19%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 63% · peste 2,5: 37% (verde).

Scoruri probabile

1-014,0%1-113,2%0-011,4%0-110,7%2-08,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,8% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final3-0
Pauză2-0
Cornere6-4
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startNantong Haimen Codion · 2.27
Goluri estimate~2,2
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Nantong Haimen Codion - Wuhan Three Towns B?

S-a jucat duminică, 25 octombrie, ora 13:30 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Nantong Haimen Codion - Wuhan Three Towns B?

În League 2 (China).

Unde s-a jucat Nantong Haimen Codion - Wuhan Three Towns B?

Pe Nantong Stadium, duminică, 25 octombrie, ora 13:30 (ora României).

Cine era favorită în Nantong Haimen Codion - Wuhan Three Towns B?

Nantong Haimen Codion pleca favorită, la cota 2.27. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Nantong Haimen Codion - Wuhan Three Towns B?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din League 2

Toată liga →