Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

NAC Breda - OFI Crete

Statistici și rezultat final · marți, 28 iulie

Amicale intercluburi Final
NAC Breda
ÎVÎEV
Final3-2Pauză 1-0
OFI Crete
ÎVÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
NAC Breda 21%Egal 63%OFI Crete 16%

NAC Breda 3-2 OFI Crete: statisticile meciului

Meciul s-a terminat NAC Breda 3-2 OFI Crete (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 46% pentru victoria lui NAC Breda, iar cotele fără marjă 21%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 3-2 avea 4,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (6-9) și 5 cartonașe galbene (3-2).

NAC Bredaîn meciOFI Crete
6
Cornere
9
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici NAC Breda vs OFI Crete

NAC Breda marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,8. OFI Crete marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,6. La OFI Crete, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
NAC Bredaultimele 5OFI Crete
1,40
Puncte / meci
0,60
1,6
Goluri marcate / meci
1,2
1,8
Goluri primite / meci
2,6
2
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri NAC Breda și ultimele 5 OFI Crete, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

NAC Breda2-1-2

Î
NAC Breda - Excelsior18.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
V
HSV Hoek - NAC Breda15.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
NAC Breda - FC Eindhoven08.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
E
AZ Alkmaar - NAC Breda17.05.26 · Eredivisie
3-3
V
NAC Breda - Heerenveen11.05.26 · Eredivisie
2-0

OFI Crete1-0-4

Î
Go Ahead Eagles - OFI Crete25.07.26 · Amicale intercluburi
4-0
V
OFI Crete - Volos17.05.26 · Super League
3-1
Î
Levadiakos - OFI Crete13.05.26 · Super League
3-2
Î
Aris Salonic - OFI Crete10.05.26 · Super League
3-1
Î
OFI Crete - Aris Salonic03.05.26 · Super League
0-2

Întâlniri directe NAC Breda - OFI Crete

NAC Breda 0Egal 0OFI Crete 1
Î
NAC Breda - OFI Crete24.07.2024
1-2

V/E/Î din perspectiva NAC Breda. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi NAC Breda - OFI Crete

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · NAC Breda4.4021% fără marjă
X · Egal1.4563% fără marjă
2 · OFI Crete5.7516% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.62
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.20
Peste 2.5 1.57

Ambele marchează

GG Da 1.50
GG Nu 2.40

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.57
Pauză peste 1.5 2.22

Analiza de dinainte de meci

NAC Breda - OFI Crete s-a jucat marți, 28 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, NAC Breda are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 8-9. OFI Crete vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: NAC Breda - OFI Crete 1-2, pe 24 iulie 2024.

Casele văd un meci echilibrat: 4.40 pentru gazde, 5.75 pentru oaspeți și 1.45 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.57, iar GG la 1.50.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,8 pentru NAC Breda și 1,5 pentru OFI Crete. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 46% la victorie, față de 21%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 69%. Cota de 1.35 e sub cea corectă (1.45) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 64% în model, iar 1.57 e aproape de cota corectă (1.56). Ambele marchează (GG): 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. Cota 1.50 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități NAC Breda - OFI Crete

Goluri estimate: 1,84 NAC Breda și 1,48 OFI Crete, total 3,32. 1X2 în model: 46% · 23% · 31%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-19,8%2-19,1%1-27,3%1-06,7%2-26,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: NAC Breda. NAC Breda a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: OFI Crete. OFI Crete a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,6 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-2
Pauză1-0
Cornere6-9
Cartonașe galbene3-2
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat NAC Breda - OFI Crete?

S-a jucat marți, 28 iulie, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 3-2.

În ce competiție s-a jucat NAC Breda - OFI Crete?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat NAC Breda - OFI Crete?

Pe Stadionul Rat Verlegh, în Breda, marți, 28 iulie, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în NAC Breda - OFI Crete?

Niciuna clar: cotele erau 4.40 la gazde și 5.75 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-2.

Câte goluri s-au marcat în NAC Breda - OFI Crete?

5 goluri, scor final 3-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →