Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

FinlandaFinlanda · Kakkonen

MuSa - EBK

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

FinlandaKakkonen · Finlanda Final
MuSa
ÎÎÎÎV
Final0-4Pauză 0-1
EBK
ÎÎÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
MuSa 37%Egal 24%EBK 39%

MuSa 0-4 EBK: statisticile meciului

Meciul s-a terminat MuSa 0-4 EBK (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui EBK, iar cotele fără marjă 39%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 4,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 76%), iar GG n-a ieșit (NG avea 25%). Scorul exact 0-4 avea 1,5% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici MuSa vs EBK

MuSa marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,8. EBK marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,8. La MuSa, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,0goluri estimate
76%peste 2,5 goluri
75%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
MuSaultimele 5EBK
0,60
Puncte / meci
0,80
1,0
Goluri marcate / meci
1,8
2,8
Goluri primite / meci
2,8
1
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
100%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri MuSa și ultimele 5 EBK, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

MuSa1-0-4

Î
MuSa - AIFK Turku08.08.26 · Kakkonen
1-2
Î
Tamp.Ilves 2 - MuSa04.08.26 · Kakkonen
7-0
Î
MuSa - EPS25.07.26 · Kakkonen
0-2
Î
HJS Akatemia - MuSa18.07.26 · Kakkonen
2-1
V
MuSa - Grankulla IFK09.07.26 · Kakkonen
3-1

EBK1-1-3

Î
EBK - EPS08.08.26 · Kakkonen
1-5
Î
Grankulla IFK - EBK31.07.26 · Kakkonen
2-1
Î
HJS Akatemia - EBK24.07.26 · Kakkonen
5-3
E
EBK - Pallo-Iirot Rauma18.07.26 · Kakkonen
1-1
V
NJS - EBK11.07.26 · Kakkonen
1-3

Întâlniri directe MuSa - EBK

MuSa 1Egal 0EBK 0
V
EBK - MuSa12.06.2026 · pauză 0-2
0-2

V/E/Î din perspectiva MuSa. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi MuSa - EBK

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · MuSa2.4537% fără marjă
X · Egal3.9024% fără marjă
2 · EBK2.3539% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.46
X2 1.53
12 1.19

Goluri

Peste 1.5 1.04
Sub 2.5 3.40
Peste 2.5 1.23

Ambele marchează

GG Da 1.26
GG Nu 3.45

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.95
Pauză peste 1.5 1.77

Analiza de dinainte de meci

MuSa - EBK s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Kakkonen (Finlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, MuSa are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 5-14. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. EBK vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 14. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: EBK - MuSa 0-2, pe 12 iunie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.45 pentru gazde, 2.35 pentru oaspeți și 3.90 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.23, iar GG la 1.26.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,9 pentru MuSa și 2,1 pentru EBK. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: MuSa are 35%, EBK 44%. Peste 2.5 goluri: 76% în model, cota corectă ar fi 1.32. La 1.23, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 75%. Cota de 1.26 e sub cea corectă (1.33) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități MuSa - EBK

Goluri estimate: 1,89 MuSa și 2,12 EBK, total 4,01. 1X2 în model: 35% · 21% · 44%. Peste 2,5: 76% (cotă corectă 1.32). GG: 75% (cotă corectă 1.33). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
7%1
15%2
19%3
20%4
37%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 24% · peste 2,5: 76% (verde).

Scoruri probabile

1-27,7%1-17,3%2-27,3%2-16,9%1-35,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: MuSa. MuSa a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: EBK. EBK a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-4
Pauză0-1
Favorită la startEBK · 2.35
Goluri estimate~4,0
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat MuSa - EBK?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 0-4.

În ce competiție s-a jucat MuSa - EBK?

În Kakkonen (Finlanda).

Cine era favorită în MuSa - EBK?

Niciuna clar: cotele erau 2.45 la gazde și 2.35 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-4.

Câte goluri s-au marcat în MuSa - EBK?

4 goluri, scor final 0-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,0.

Alte meciuri din Kakkonen

Toată liga →