Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Morecambe - Spennymoor Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Morecambe
ÎEVVV
Final1-1Pauză 0-1
Spennymoor Town
VÎÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Morecambe 48%Egal 26%Spennymoor Town 27%

Morecambe 1-1 Spennymoor Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Morecambe 1-1 Spennymoor Town (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 46%), iar GG a ieșit (56%). Scorul exact 1-1 avea 11,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (6-8) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Morecambeîn meciSpennymoor Town
6
Cornere
8
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Morecambe vs Spennymoor Town

Morecambe marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,4. Spennymoor Town marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,0. La Spennymoor Town, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,9goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Morecambeultimele 5Spennymoor Town
2,00
Puncte / meci
1,20
1,4
Goluri marcate / meci
1,6
0,4
Goluri primite / meci
2,0
3
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
100%
20%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Morecambe și ultimele 5 Spennymoor Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Morecambe3-1-1

Î
Morecambe - Barrow01.08.26 · Amicale intercluburi
0-1
E
Morecambe - Fylde28.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Bury - Morecambe25.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Bamber Bridge - Morecambe18.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
V
Clitheroe - Morecambe14.07.26 · Amicale intercluburi
0-1

Spennymoor Town2-0-3

V
Spennymoor Town - Gateshead01.08.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Spennymoor Town - Halifax Town25.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
Î
Bishop A. - Spennymoor Town21.07.26 · Amicale intercluburi
4-0
Î
Spennymoor Town - Hartlepool United18.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Seaton Carew FC - Spennymoor Town14.07.26 · Amicale intercluburi
0-4

Ponturi Morecambe - Spennymoor Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Morecambe1.9248% fără marjă
X · Egal3.6026% fără marjă
2 · Spennymoor Town3.4527% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.16
X2 2.05
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.22
Peste 2.5 1.57

Ambele marchează

GG Da 1.61
GG Nu 2.17

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.55
Pauză peste 1.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Morecambe - Spennymoor Town s-a jucat sâmbătă, 8 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Morecambe are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 7-2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Spennymoor Town vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Morecambe pleacă favorită, la cota 1.92. Egalul e la 3.60, iar Spennymoor Town la 3.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.57, iar GG la 1.61.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,7 pentru Morecambe și 1,1 pentru Spennymoor Town. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Morecambe: 51% în model, cota corectă ar fi 1.96. Cota 1.92 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 78%. Cota de 1.15 e sub cea corectă (1.28) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Morecambe - Spennymoor Town

Goluri estimate: 1,73 Morecambe și 1,14 Spennymoor Town, total 2,87. 1X2 în model: 51% · 24% · 25%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
24%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,2%1-09,8%2-19,7%2-08,5%0-16,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Spennymoor Town. Spennymoor Town a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Cornere6-8
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startMorecambe · 1.92
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Morecambe - Spennymoor Town?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Morecambe - Spennymoor Town?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Morecambe - Spennymoor Town?

Pe Arena Globe, în Morecambe, sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Morecambe - Spennymoor Town?

Morecambe pleca favorită, la cota 1.92. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Morecambe - Spennymoor Town?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →