Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Morecambe - South Shields

Statistici și rezultat final · marți, 18 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Morecambe
ÎEÎEV
Final0-1Pauză 0-0
South Shields
VVVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Morecambe 27%Egal 24%South Shields 49%

Morecambe 0-1 South Shields: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Morecambe 0-1 South Shields (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 49% pentru victoria lui South Shields, iar cotele fără marjă 49%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG n-a ieșit (NG avea 50%). Scorul exact 0-1 avea 12,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (4-8) și 5 cartonașe galbene (2-3).

Morecambeîn meciSouth Shields
4
Cornere
8
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Morecambe vs South Shields

Morecambe marchează și primește câte 0,8 goluri pe meci. South Shields marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,8. La Morecambe, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Morecambeultimele 5South Shields
1,00
Puncte / meci
2,40
0,8
Goluri marcate / meci
1,8
0,8
Goluri primite / meci
0,8
1
Victorii
4
0%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Morecambe și ultimele 5 South Shields, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Morecambe1-2-2

Î
Harborough Town - Morecambe15.08.26 · National League - Nord
1-0
E
Morecambe - Spennymoor Town08.08.26 · National League - Nord
1-1
Î
Morecambe - Barrow01.08.26 · Amicale intercluburi
0-1
E
Morecambe - Fylde28.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Bury - Morecambe25.07.26 · Amicale intercluburi
0-2

South Shields4-0-1

V
South Shields - Chorley15.08.26 · National League - Nord
2-1
V
Scarborough Athletic - South Shields08.08.26 · National League - Nord
0-1
V
South Shields - Dagenham & Redbridge01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Gateshead - South Shields28.07.26 · Amicale intercluburi
1-4
Î
South Shields - Harrogate Town21.07.26 · Amicale intercluburi
1-2

Ponturi Morecambe - South Shields

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Morecambe3.4527% fără marjă
X · Egal3.8524% fără marjă
2 · South Shields1.9249% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.68
X2 1.28
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.15
Peste 2.5 1.62

Ambele marchează

GG Da 1.56
GG Nu 2.27

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.51
Pauză peste 1.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

Morecambe - South Shields s-a jucat marți, 18 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Morecambe vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, South Shields are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 9-4.

Casele o dau favorită pe South Shields, la 1.92, cu egalul la 3.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.62, iar GG la 1.56.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,0 pentru Morecambe și 1,5 pentru South Shields. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 75%. Cota de 1.28 e corectă, fără plus. Peste 1.5 goluri are 72% în model, dar la 1.16 plătește sub cota corectă de 1.39. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Morecambe - South Shields

Goluri estimate: 1,02 Morecambe și 1,52 South Shields, total 2,54. 1X2 în model: 25% · 26% · 49%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
22%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,2%0-112,0%1-29,3%0-29,1%1-08,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,1 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere4-8
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startSouth Shields · 1.92
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Morecambe - South Shields?

S-a jucat marți, 18 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Morecambe - South Shields?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Morecambe - South Shields?

Pe Arena Globe, în Morecambe, marți, 18 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Morecambe - South Shields?

South Shields pleca favorită, la cota 1.92. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Morecambe - South Shields?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →