Duminică18 octombrie
Live 108 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Morecambe - Fylde

Statistici și rezultat final · marți, 28 iulie

Amicale intercluburi Final
Morecambe
VVVVÎ
Final1-1Pauză 0-0
Fylde
ÎÎVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Morecambe 33%Egal 26%Fylde 42%

Morecambe 1-1 Fylde: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Morecambe 1-1 Fylde (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 23% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 33%), iar GG a ieșit (67%). Scorul exact 1-1 avea 9,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (4-7) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Morecambeîn meciFylde
4
Cornere
7
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Morecambe vs Fylde

Morecambe marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,2. Fylde marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,2. La Fylde, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
67%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Morecambeultimele 5Fylde
2,40
Puncte / meci
1,20
1,8
Goluri marcate / meci
2,0
1,2
Goluri primite / meci
2,2
4
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
100%
20%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Morecambe și ultimele 5 Fylde, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Morecambe4-0-1

V
Bury - Morecambe25.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Bamber Bridge - Morecambe18.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
V
Clitheroe - Morecambe14.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Kendal Town - Morecambe04.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
Î
Forest Green Rovers - Morecambe25.04.26 · National League
5-0

Fylde2-0-3

Î
Fylde - Wigan Athletic25.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
Î
Fylde - Huddersfield Town18.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Hyde United - Fylde14.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
Î
Fylde - Blackpool11.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
V
Merthyr Town - Fylde25.04.26 · National League - Nord
2-4

Întâlniri directe Morecambe - Fylde

Morecambe 0Egal 1Fylde 0
E
Fylde - Morecambe26.07.2025
0-0

V/E/Î din perspectiva Morecambe. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Morecambe - Fylde

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Morecambe2.8233% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Fylde2.2042% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.57
X2 1.36
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.42
Peste 2.5 1.47

Ambele marchează

GG Da 1.44
GG Nu 2.60

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.62
Pauză peste 1.5 2.12

Analiza de dinainte de meci

Morecambe - Fylde s-a jucat marți, 28 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Morecambe are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 9-6. Fylde vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Fylde - Morecambe 0-0, pe 26 iulie 2025.

Fylde pleacă favorită, la cota 2.20. Egalul e la 3.55, iar Morecambe la 2.82. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.47, iar GG la 1.44.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,8 pentru Morecambe și 1,7 pentru Fylde. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 40% la victorie, față de 33%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Morecambe are 40%, Fylde 37%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 67%. Cota de 1.47 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 67% în model, iar 1.44 e aproape de cota corectă (1.49). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Morecambe - Fylde

Goluri estimate: 1,75 Morecambe și 1,66 Fylde, total 3,41. 1X2 în model: 40% · 23% · 37%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 67% (cotă corectă 1.49). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

1-19,6%2-18,4%1-28,0%2-27,0%1-05,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Fylde. Fylde a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere4-7
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startFylde · 2.20
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Morecambe - Fylde?

S-a jucat marți, 28 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Morecambe - Fylde?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Morecambe - Fylde?

Pe Arena Globe, în Morecambe, marți, 28 iulie, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Morecambe - Fylde?

Fylde pleca favorită, la cota 2.20. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Morecambe - Fylde?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →