Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Morecambe - Barrow

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Amicale intercluburi Final
Morecambe
EVVVV
Final0-1Pauză 0-0
Barrow
VEVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Morecambe 25%Egal 26%Barrow 50%

Morecambe 0-1 Barrow: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Morecambe 0-1 Barrow (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 43% pentru victoria lui Barrow, iar cotele fără marjă 50%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG n-a ieșit (NG avea 43%). Scorul exact 0-1 avea 9,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (2-9) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Morecambeîn meciBarrow
2
Cornere
9
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Morecambe vs Barrow

Morecambe marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,4. Barrow marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,6. La Barrow, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. În directe, Barrow nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Morecambeultimele 5Barrow
2,60
Puncte / meci
2,60
2,0
Goluri marcate / meci
2,0
0,4
Goluri primite / meci
0,6
4
Victorii
4
40%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
20%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Morecambe și ultimele 5 Barrow, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Morecambe4-1-0

E
Morecambe - Fylde28.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Bury - Morecambe25.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Bamber Bridge - Morecambe18.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
V
Clitheroe - Morecambe14.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Kendal Town - Morecambe04.07.26 · Amicale intercluburi
1-3

Barrow4-1-0

V
Barrow - Blackpool25.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
E
Radcliffe - Barrow21.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Barrow - Mansfield Town18.07.26 · Amicale intercluburi
4-3
V
Barrow - Workington11.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Holker Old Boys - Barrow04.07.26 · Amicale intercluburi
0-2

Întâlniri directe Morecambe - Barrow

Morecambe 2Egal 1Barrow 0
E
Morecambe - Barrow15.03.2025 · pauză 2-0
2-2
V
Barrow - Morecambe12.10.2024 · pauză 0-0
0-1
V
Morecambe - Barrow01.04.2024 · pauză 2-0
2-1

V/E/Î din perspectiva Morecambe. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Morecambe - Barrow

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Morecambe3.7025% fără marjă
X · Egal3.6026% fără marjă
2 · Barrow1.8550% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.80
X2 1.25
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.35
Peste 2.5 1.50

Ambele marchează

GG Da 1.51
GG Nu 2.40

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.58
Pauză peste 1.5 2.20

Analiza de dinainte de meci

Morecambe - Barrow s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Morecambe n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 10 goluri și a primit 2. În ultimele 5 meciuri, Barrow n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 10-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 3 întâlniri directe, Morecambe a câștigat de 2 ori, Barrow niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Morecambe - Barrow 2-2, pe 15 martie 2025.

Casele o dau favorită pe Barrow, la 1.85, cu egalul la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.50, iar GG la 1.51.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Morecambe și 1,5 pentru Barrow. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 32% la victorie, față de 25%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. La 1.25, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 77%. Cota de 1.13 e sub cea corectă (1.30) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Morecambe - Barrow

Goluri estimate: 1,29 Morecambe și 1,53 Barrow, total 2,82. 1X2 în model: 32% · 25% · 43%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,8%0-19,1%1-29,0%1-07,7%2-17,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,5 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere2-9
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startBarrow · 1.85
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Morecambe - Barrow?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Morecambe - Barrow?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Morecambe - Barrow?

Pe Arena Globe, în Morecambe, sâmbătă, 1 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Morecambe - Barrow?

Barrow pleca favorită, la cota 1.85. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Morecambe - Barrow?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →