Duminică18 octombrie
Live 108 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Montpellier - Cannes

Statistici și rezultat final · miercuri, 22 iulie

Amicale intercluburi Final
Montpellier
VVEÎV
Final3-4Pauză 2-2
Cannes
ÎVVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Montpellier 24%Egal 63%Cannes 13%

Montpellier 3-4 Cannes: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Montpellier 3-4 Cannes (pauză 2-2). Înainte de start, modelul dădea 31% pentru victoria lui Cannes, iar cotele fără marjă 13%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 7 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 71%), iar GG a ieșit (70%). Scorul exact 3-4 avea 1,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (9-4) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Montpellierîn meciCannes
9
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Montpellier vs Cannes

Montpellier marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,4. Cannes marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,8. La Cannes, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
71%peste 2,5 goluri
70%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Montpellierultimele 5Cannes
2,00
Puncte / meci
1,80
2,4
Goluri marcate / meci
1,6
1,4
Goluri primite / meci
1,8
3
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Montpellier și ultimele 5 Cannes, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Montpellier3-1-1

V
Montpellier - Le Puy 43 Auvergne17.07.26 · Amicale intercluburi
5-2
V
Montpellier - Aubagne11.07.26 · Amicale intercluburi
3-2
E
Red Star - Montpellier09.05.26 · Ligue 2
1-1
Î
Montpellier - Clermont02.05.26 · Ligue 2
1-2
V
Amiens - Montpellier24.04.26 · Ligue 2
0-2

Cannes3-0-2

Î
Rodez - Cannes17.07.26 · Amicale intercluburi
4-1
V
Cannes - Lusitanos Saint-Maur16.05.26 · National 2, Group A
2-0
V
FC Rousset Svo - Cannes09.05.26 · National 2, Group A
1-3
V
Cannes - FC Goal01.05.26 · National 2, Group A
2-1
Î
Nimes - Cannes25.04.26 · National 2, Group A
3-0

Ponturi Montpellier - Cannes

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Montpellier3.7524% fără marjă
X · Egal1.4563% fără marjă
2 · Cannes7.2513% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.02
X2 3.80
12 1.10

Goluri

Peste 1.5 1.01
Sub 2.5 3.25
Peste 2.5 1.25

Ambele marchează

GG Da 1.53
GG Nu 2.35

Prima repriză

Pauză sub 1.5 2.40
Pauză peste 1.5 1.47

Analiza de dinainte de meci

Montpellier - Cannes s-a jucat miercuri, 22 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Montpellier vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Cannes are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 8-9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Casele o dau favorită pe Montpellier, la 3.75, cu egalul la 1.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 24% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.25, iar GG la 1.53.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,1 pentru Montpellier și 1,6 pentru Cannes. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 48% la victorie, față de 24%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 69% în model, dar la 1.02 plătește sub cota corectă de 1.45. Peste 2.5 goluri: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. La 1.25, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 70%. Cota de 1.53 e peste cea corectă (1.43). Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Montpellier - Cannes

Goluri estimate: 2,06 Montpellier și 1,61 Cannes, total 3,67. 1X2 în model: 48% · 21% · 31%. Peste 2,5: 71% (cotă corectă 1.41). GG: 70% (cotă corectă 1.43). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
9%1
17%2
21%3
19%4
31%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 29% · peste 2,5: 71% (verde).

Scoruri probabile

2-18,7%1-18,4%2-27,0%1-26,8%3-16,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Cannes. Cannes a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-4
Pauză2-2
Cornere9-4
Cartonașe galbene1-2
Goluri estimate~3,7
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Montpellier - Cannes?

S-a jucat miercuri, 22 iulie, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 3-4.

În ce competiție s-a jucat Montpellier - Cannes?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Montpellier - Cannes?

Montpellier pleca favorită, la cota 3.75. Meciul s-a terminat 3-4.

Câte goluri s-au marcat în Montpellier - Cannes?

7 goluri, scor final 3-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →