Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

UruguayUruguay · Copa Uruguay

Montevideo Wanderers - Cerro CA

Statistici și rezultat final · miercuri, 2 septembrie

UruguayCopa Uruguay · Uruguay Final
Final1-1Pauză 0-1
Cerro CA
EEÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Montevideo Wanderers 10%Egal 24%Cerro CA 66%

Montevideo Wanderers 1-1 Cerro CA: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Montevideo Wanderers 1-1 Cerro CA (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG a ieșit (48%). Scorul exact 1-1 avea 12,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 3 cornere (1-2) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Montevideo Wanderersîn meciCerro CA
1
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Montevideo Wanderers vs Cerro CA

Montevideo Wanderers marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. Cerro CA marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,4. Ultimele 7 întâlniri directe: Montevideo Wanderers 3, egal 2, Cerro CA 2.

~2,4goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
48%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Montevideo Wanderersultimele 5Cerro CA
1,60
Puncte / meci
1,60
1,4
Goluri marcate / meci
1,0
1,4
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Montevideo Wanderers și ultimele 5 Cerro CA, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Montevideo Wanderers2-2-1

E
Montevideo Wanderers - Cerro CA02.09.26 · Copa Uruguay
1-1
V
Montevideo Wanderers - Central Espanol29.08.26 · Primera Division
3-0
Î
Montevideo City Torque - Montevideo Wanderers23.08.26 · Primera Division
5-1
E
Montevideo Wanderers - Cerro Largo16.08.26 · Primera Division
1-1
V
Defensor Sporting - Montevideo Wanderers09.08.26 · Primera Division
0-1

Cerro CA2-2-1

E
Montevideo Wanderers - Cerro CA02.09.26 · Copa Uruguay
1-1
E
Boston River - Cerro CA29.08.26 · Primera Division
1-1
Î
Liverpool Montevideo - Cerro CA22.08.26 · Primera Division
4-0
V
Cerro CA - Albion FC (URU)15.08.26 · Primera Division
2-1
V
Danubio - Cerro CA09.08.26 · Primera Division
0-1

Întâlniri directe Montevideo Wanderers - Cerro CA

Montevideo Wanderers 3Egal 2Cerro CA 2
E
Montevideo Wanderers - Cerro CA02.09.2026 · pauză 0-1
1-1
V
Montevideo Wanderers - Cerro CA28.03.2026 · pauză 1-0
3-0
Î
Montevideo Wanderers - Cerro CA27.09.2025 · pauză 0-1
0-1
V
Cerro CA - Montevideo Wanderers02.06.2025 · pauză 1-1
1-2
Î
Cerro CA - Montevideo Wanderers01.04.2025 · pauză 1-1
2-1
V
Montevideo Wanderers - Cerro CA17.08.2024 · pauză 1-0
1-0
E
Cerro CA - Montevideo Wanderers18.02.2024 · pauză 1-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Montevideo Wanderers. 3 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Montevideo Wanderers - Cerro CA

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Montevideo Wanderers8.7510% fără marjă
X · Egal3.8524% fără marjă
2 · Cerro CA1.3866% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.23
X2 1.65
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.42
Sub 2.5 1.51
Peste 2.5 2.32

Ambele marchează

GG Da 2.05
GG Nu 1.68

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.24
Pauză peste 1.5 3.35

Cornere

Sub 9.5 1.58
Peste 9.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Montevideo Wanderers - Cerro CA s-a jucat miercuri, 2 septembrie, în Copa Uruguay (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Montevideo Wanderers vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Cerro CA are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 5-7.

În ultimele 7 întâlniri directe, Montevideo Wanderers a câștigat de 3 ori, Cerro CA de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Montevideo Wanderers - Cerro CA 1-1, pe 2 septembrie 2026.

Casele o dau favorită pe Cerro CA, la 1.38, cu egalul la 3.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 66% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.32, iar GG la 2.05.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,0 pentru Montevideo Wanderers și 1,5 pentru Cerro CA. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 25% la victorie, față de 10%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 merită privit: 75% în model, iar 1.65 plătește peste cota corectă de 1.33. Sub 2.5 goluri: 56% în model, cota corectă ar fi 1.79. La 1.51, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Montevideo Wanderers - Cerro CA

Goluri estimate: 0,97 Montevideo Wanderers și 1,46 Cerro CA, total 2,43. 1X2 în model: 25% · 26% · 49%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 48% (cotă corectă 2.08). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

0-112,9%1-112,5%0-29,4%1-29,1%0-08,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Cornere1-2
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startCerro CA · 1.38
Goluri estimate~2,4
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Montevideo Wanderers - Cerro CA?

S-a jucat miercuri, 2 septembrie, ora 00:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Montevideo Wanderers - Cerro CA?

În Copa Uruguay (Uruguay).

Unde s-a jucat Montevideo Wanderers - Cerro CA?

Pe Estadio Parque Alfredo Víctor Viera, în Montevideo, miercuri, 2 septembrie, ora 00:00 (ora României).

Cine era favorită în Montevideo Wanderers - Cerro CA?

Cerro CA pleca favorită, la cota 1.38. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Montevideo Wanderers - Cerro CA?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Copa Uruguay

Toată liga →