Duminică18 octombrie
Live 136 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Monaco - Getafe

Statistici și rezultat final · joi, 6 august

Amicale intercluburi Final
Monaco
EÎVÎÎ
Final1-0Pauză 0-0
Getafe
ÎEVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Monaco 49%Egal 26%Getafe 25%

Monaco 1-0 Getafe: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Monaco 1-0 Getafe (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 42% pentru victoria lui Monaco, iar cotele fără marjă 49%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 42%), iar GG n-a ieșit (NG avea 40%). Scorul exact 1-0 avea 8,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (8-3) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Monacoîn meciGetafe
8
Cornere
3
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Monaco vs Getafe

Monaco marchează 2,2 goluri pe meci și primește 2,4. Getafe marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Monacoultimele 5Getafe
0,80
Puncte / meci
2,00
2,2
Goluri marcate / meci
1,0
2,4
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Monaco și ultimele 5 Getafe, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Monaco1-1-3

E
Monaco - Cercle Brugge31.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
Î
Sporting Lisabona - Monaco25.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Monaco - Saint Priest18.07.26 · Amicale intercluburi
5-2
Î
Strasbourg - Monaco17.05.26 · Ligue 1
5-4
Î
Monaco - Lille10.05.26 · Ligue 1
0-1

Getafe3-1-1

Î
Atletico Madrid - Getafe29.07.26 · Amicale intercluburi
4-1
E
Real Valladolid - Getafe25.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Tenerife - Getafe22.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Getafe - Reading17.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Getafe - Osasuna23.05.26 · LaLiga
1-0

Ponturi Monaco - Getafe

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Monaco1.9249% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Getafe3.7025% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.23
X2 1.85
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.26
Sub 2.5 1.87
Peste 2.5 1.83

Ambele marchează

GG Da 1.76
GG Nu 1.95

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.67

Cornere

Sub 9.5 1.40
Peste 9.5 2.75

Analiza de dinainte de meci

Monaco - Getafe s-a jucat joi, 6 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Monaco vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 12. În ultimele 5 meciuri, Getafe are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 5-5.

Casele o dau favorită pe Monaco, la 1.92, cu egalul la 3.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.83, iar GG la 1.76.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Monaco și 1,4 pentru Getafe. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 42% la victorie, față de 49%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Monaco are 42%, Getafe 34%. Peste 2.5 goluri: 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. Casele dau 1.83, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 60%. Cota de 1.76 e peste cea corectă (1.67). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Monaco - Getafe

Goluri estimate: 1,60 Monaco și 1,40 Getafe, total 3,00. 1X2 în model: 42% · 24% · 34%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-111,2%2-18,9%1-08,0%1-27,8%0-17,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Monaco. Monaco a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,3 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Monaco e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere8-3
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startMonaco · 1.92
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Monaco - Getafe?

S-a jucat joi, 6 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Monaco - Getafe?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Monaco - Getafe?

Pe Stade Louis II, în Monaco, joi, 6 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Monaco - Getafe?

Monaco pleca favorită, la cota 1.92. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Monaco - Getafe?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →