Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

Tara GalilorTara Galilor · Cymru North

Mold Alexandra - Holyhead Hotspur

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Tara GalilorCymru North · Tara Galilor Final
Mold Alexandra
ÎEEVV
Final1-0Pauză 1-0
Holyhead Hotspur
ÎVVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Mold Alexandra 43%Egal 27%Holyhead Hotspur 30%

Mold Alexandra 1-0 Holyhead Hotspur: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Mold Alexandra 1-0 Holyhead Hotspur (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 39% pentru victoria lui Mold Alexandra, iar cotele fără marjă 43%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 37%), iar GG n-a ieșit (NG avea 36%). Scorul exact 1-0 avea 6,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (1-9) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Mold Alexandraîn meciHolyhead Hotspur
1
Cornere
9
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Mold Alexandra vs Holyhead Hotspur

Mold Alexandra marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,6. Holyhead Hotspur marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,2. La Mold Alexandra, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,2goluri estimate
63%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Mold Alexandraultimele 5Holyhead Hotspur
1,60
Puncte / meci
2,00
2,0
Goluri marcate / meci
2,2
1,6
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
80%
100%
Ambele marchează
100%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Mold Alexandra și ultimele 5 Holyhead Hotspur, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Mold Alexandra2-2-1

Î
Guilsfield - Mold Alexandra08.08.26 · Cymru North
3-2
E
Mold Alexandra - Caersws01.08.26 · Cymru North
2-2
E
Holywell Town - Mold Alexandra10.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Mold Alexandra - Flint Mountain18.04.26 · Cymru North
3-1
V
Mold Alexandra - Brickfield Rangers11.04.26 · Cymru North
2-1

Holyhead Hotspur3-1-1

Î
Holyhead Hotspur - Brickfield Rangers08.08.26 · Cymru North
1-2
V
Ruthin Town - Holyhead Hotspur31.07.26 · Cymru North
1-2
V
Holyhead Hotspur - Buckley Town18.04.26 · Cymru North
5-1
V
Flint Mountain - Holyhead Hotspur03.04.26 · Cymru North
1-2
E
Denbigh Town - Holyhead Hotspur31.03.26 · Cymru North
1-1

Întâlniri directe Mold Alexandra - Holyhead Hotspur

Mold Alexandra 1Egal 1Holyhead Hotspur 0

V/E/Î din perspectiva Mold Alexandra. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Mold Alexandra - Holyhead Hotspur

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Mold Alexandra2.1243% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Holyhead Hotspur3.0530% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.62
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.15
Peste 2.5 1.60

Ambele marchează

GG Da 1.54
GG Nu 2.32

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.51
Pauză peste 1.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

Mold Alexandra - Holyhead Hotspur s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Cymru North (Tara Galilor). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Mold Alexandra vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Holyhead Hotspur are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 11-6. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Mold Alexandra a câștigat o dată, Holyhead Hotspur niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Holyhead Hotspur - Mold Alexandra 0-1, pe 21 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Mold Alexandra, la 2.12, cu egalul la 3.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.60, iar GG la 1.54.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,6 pentru Mold Alexandra și 1,6 pentru Holyhead Hotspur. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Mold Alexandra are 39%, Holyhead Hotspur 38%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 63%. Cota de 1.60 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 64% în model, iar 1.54 e aproape de cota corectă (1.56). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Mold Alexandra - Holyhead Hotspur

Goluri estimate: 1,62 Mold Alexandra și 1,62 Holyhead Hotspur, total 3,24. 1X2 în model: 39% · 23% · 38%. Peste 2,5: 63% (cotă corectă 1.59). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
20%2
22%3
18%4
23%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 37% · peste 2,5: 63% (verde).

Scoruri probabile

1-110,3%2-18,3%1-28,3%2-26,7%0-16,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Mold Alexandra. Mold Alexandra a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,5 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere1-9
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startMold Alexandra · 2.12
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Mold Alexandra - Holyhead Hotspur?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 16:30 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Mold Alexandra - Holyhead Hotspur?

În Cymru North (Tara Galilor).

Unde s-a jucat Mold Alexandra - Holyhead Hotspur?

Pe Alyn Park, în Mold, Flintshire, sâmbătă, 15 august, ora 16:30 (ora României).

Cine era favorită în Mold Alexandra - Holyhead Hotspur?

Mold Alexandra pleca favorită, la cota 2.12. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Mold Alexandra - Holyhead Hotspur?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din Cymru North

Toată liga →