Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

Tara GalilorTara Galilor · Cymru North

Mold Alexandra - Buckley Town

Statistici și rezultat final · vineri, 21 august

Tara GalilorCymru North · Tara Galilor Final
Mold Alexandra
VÎEEV
Final1-0
Buckley Town
EÎÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Mold Alexandra 51%Egal 24%Buckley Town 24%

Mold Alexandra 1-0 Buckley Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Mold Alexandra 1-0 Buckley Town. Înainte de start, modelul dădea 61% pentru victoria lui Mold Alexandra, iar cotele fără marjă 51%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 31%), iar GG n-a ieșit (NG avea 36%). Scorul exact 1-0 avea 6,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (5-1) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Mold Alexandraîn meciBuckley Town
5
Cornere
1
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Mold Alexandra vs Buckley Town

Mold Alexandra marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,4. Buckley Town marchează 1,0 goluri pe meci și primește 3,6. La Buckley Town, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Mold Alexandra 2, egal 1, Buckley Town 1.

~3,6goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Mold Alexandraultimele 5Buckley Town
1,60
Puncte / meci
0,20
1,8
Goluri marcate / meci
1,0
1,4
Goluri primite / meci
3,6
2
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
80%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Mold Alexandra și ultimele 5 Buckley Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Mold Alexandra2-2-1

V
Mold Alexandra - Holyhead Hotspur15.08.26 · Cymru North
1-0
Î
Guilsfield - Mold Alexandra08.08.26 · Cymru North
3-2
E
Mold Alexandra - Caersws01.08.26 · Cymru North
2-2
E
Holywell Town - Mold Alexandra10.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Mold Alexandra - Flint Mountain18.04.26 · Cymru North
3-1

Buckley Town0-1-4

E
Buckley Town - Porthmadog15.08.26 · Cymru North
1-1
Î
Llanuwchllyn - Buckley Town08.08.26 · Cymru North
2-1
Î
Buckley Town - Denbigh Town01.08.26 · Cymru North
2-4
Î
Buckley Town - Llandudno23.06.26 · Amicale intercluburi
0-6
Î
Holyhead Hotspur - Buckley Town18.04.26 · Cymru North
5-1

Întâlniri directe Mold Alexandra - Buckley Town

Mold Alexandra 2Egal 1Buckley Town 1
Î1-2
V
Buckley Town - Mold Alexandra01.04.2025 · pauză 1-2
1-2

V/E/Î din perspectiva Mold Alexandra. 4 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Mold Alexandra - Buckley Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Mold Alexandra1.7851% fără marjă
X · Egal3.7524% fără marjă
2 · Buckley Town3.7524% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.21
X2 1.88
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.11
Sub 2.5 2.42
Peste 2.5 1.47

Ambele marchează

GG Da 1.49
GG Nu 2.45

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.63
Pauză peste 1.5 2.12

Analiza de dinainte de meci

Mold Alexandra - Buckley Town s-a jucat vineri, 21 august, în Cymru North (Tara Galilor). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Mold Alexandra are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 9-7. Buckley Town n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 5 goluri și a primit 18. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Mold Alexandra a câștigat de 2 ori, Buckley Town o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Buckley Town - Mold Alexandra 2-2, pe 1 ianuarie 2026.

Mold Alexandra pleacă favorită, la cota 1.78. Egalul e la 3.75, iar Buckley Town la 3.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 51% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.47, iar GG la 1.49.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,3 pentru Mold Alexandra și 1,2 pentru Buckley Town. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 61% la victorie, față de 51%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Mold Alexandra, modelul calculează 61%. Cota de 1.78 e peste cea corectă (1.64). Peste 2.5 goluri are 69% în model, iar 1.47 e aproape de cota corectă (1.45). Ambele marchează (GG): 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. Cota 1.49 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Mold Alexandra - Buckley Town

Goluri estimate: 2,31 Mold Alexandra și 1,24 Buckley Town, total 3,55. 1X2 în model: 61% · 19% · 20%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
22%3
19%4
28%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

2-19,5%1-18,2%2-07,7%3-17,3%1-06,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Buckley Town. Buckley Town a primit 18 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,9 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Cornere5-1
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startMold Alexandra · 1.78
Goluri estimate~3,6
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Mold Alexandra - Buckley Town?

S-a jucat vineri, 21 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Mold Alexandra - Buckley Town?

În Cymru North (Tara Galilor).

Unde s-a jucat Mold Alexandra - Buckley Town?

Pe Alyn Park, în Mold, Flintshire, vineri, 21 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Mold Alexandra - Buckley Town?

Mold Alexandra pleca favorită, la cota 1.78. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Mold Alexandra - Buckley Town?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din Cymru North

Toată liga →