Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Nacional

Mitre Santiago del Estero - Defensores Belgrano

Statistici și rezultat final · duminică, 9 august

ArgentinaPrimera Nacional · Argentina Final
Final2-1Pauză 1-1
Defensores Belgrano
EEÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Mitre Santiago del Estero 38%Egal 33%Defensores Belgrano 29%

Mitre Santiago del Estero 2-1 Defensores Belgrano: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Mitre Santiago del Estero 2-1 Defensores Belgrano (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 37% pentru victoria lui Mitre Santiago del Estero, iar cotele fără marjă 38%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 1,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 25%), iar GG a ieșit (33%). Scorul exact 2-1 avea 6,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (4-8) și 7 cartonașe galbene (4-3).

Mitre Santiago del Esteroîn meciDefensores Belgrano
4
Cornere
8
4
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Mitre Santiago del Estero vs Defensores Belgrano

Mitre Santiago del Estero marchează și primește câte 0,8 goluri pe meci. Defensores Belgrano marchează 0,6 goluri pe meci și primește 0,8. La Mitre Santiago del Estero, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Mitre Santiago del Estero 1, egal 2, Defensores Belgrano 2.

~1,7goluri estimate
25%peste 2,5 goluri
33%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
Mitre Santiago del Esteroultimele 5Defensores Belgrano
1,60
Puncte / meci
1,00
0,8
Goluri marcate / meci
0,6
0,8
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Mitre Santiago del Estero și ultimele 5 Defensores Belgrano, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Mitre Santiago del Estero2-2-1

V
Ciudad Bolivar - Mitre Santiago del Estero02.08.26 · Primera Nacional
0-2
E
Mitre Santiago del Estero - Almirante Brown26.07.26 · Primera Nacional
0-0
V
Mitre Santiago del Estero - Racing Cordoba17.07.26 · Primera Nacional
1-0
Î
Estudiantes BA - Mitre Santiago del Estero11.07.26 · Primera Nacional
3-0
E
Mitre Santiago del Estero - CA All Boys05.07.26 · Primera Nacional
1-1

Defensores Belgrano1-2-2

E
Defensores Belgrano - Estudiantes BA01.08.26 · Primera Nacional
1-1
E
CA All Boys - Defensores Belgrano26.07.26 · Primera Nacional
0-0
Î
Godoy Cruz - Defensores Belgrano12.07.26 · Primera Nacional
1-0
V
Defensores Belgrano - Deportivo Moron04.07.26 · Primera Nacional
2-1
Î
Defensores Belgrano - CA All Boys21.06.26 · Primera Nacional
0-1

Întâlniri directe Mitre Santiago del Estero - Defensores Belgrano

Mitre Santiago del Estero 1Egal 2Defensores Belgrano 2
E0-0
Î1-2
Î1-0
E0-0
V2-0

V/E/Î din perspectiva Mitre Santiago del Estero. 1 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Mitre Santiago del Estero - Defensores Belgrano

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Mitre Santiago del Estero2.4538% fără marjă
X · Egal2.8233% fără marjă
2 · Defensores Belgrano3.2529% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.30
X2 1.52
12 1.40

Goluri

Peste 1.5 1.64
Sub 2.5 1.34
Peste 2.5 3.00

Ambele marchează

GG Da 2.37
GG Nu 1.52

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.20
Pauză peste 1.5 4.10

Cornere

Sub 9.5 1.45
Peste 9.5 2.55

Analiza de dinainte de meci

Mitre Santiago del Estero - Defensores Belgrano s-a jucat duminică, 9 august, în Primera Nacional (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Mitre Santiago del Estero vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Defensores Belgrano are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 3-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Mitre Santiago del Estero a câștigat o dată, Defensores Belgrano de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,2 goluri în medie. Ultima: Defensores Belgrano - Mitre Santiago del Estero 0-0, pe 21 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Mitre Santiago del Estero, la 2.45, cu egalul la 2.82. Fără marja caselor, asta înseamnă 38% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.00, iar GG la 2.37.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,9 pentru Mitre Santiago del Estero și 0,8 pentru Defensores Belgrano. Scorul cel mai probabil e 0-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 71% în model, dar la 1.30 plătește sub cota corectă de 1.41. Sub 2.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Cota 1.34 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 67%. Cota de 1.52 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități Mitre Santiago del Estero - Defensores Belgrano

Goluri estimate: 0,93 Mitre Santiago del Estero și 0,79 Defensores Belgrano, total 1,72. 1X2 în model: 37% · 34% · 29%. Peste 2,5: 25% (cotă corectă 4.00). GG: 33% (cotă corectă 3.03). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

18%0
31%1
26%2
15%3
7%4
3%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 75% · peste 2,5: 25% (verde).

Scoruri probabile

0-017,9%1-016,7%0-114,1%1-113,2%2-07,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 34%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-1
Cornere4-8
Cartonașe galbene4-3
Favorită la startMitre Santiago del Estero · 2.45
Goluri estimate~1,7
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Mitre Santiago del Estero - Defensores Belgrano?

S-a jucat duminică, 9 august, ora 22:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Mitre Santiago del Estero - Defensores Belgrano?

În Primera Nacional (Argentina).

Cine era favorită în Mitre Santiago del Estero - Defensores Belgrano?

Mitre Santiago del Estero pleca favorită, la cota 2.45. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Mitre Santiago del Estero - Defensores Belgrano?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,7.

Alte meciuri din Primera Nacional

Toată liga →