Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

International cluburi · CONCACAF - Leagues Cup

Minnesota United - Juarez

Statistici și rezultat final · miercuri, 5 august

CONCACAF - Leagues Cup Final
Minnesota United
ÎEEÎE
Final1-2Pauză 1-2
Juarez
VÎÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Minnesota United 54%Egal 24%Juarez 22%

Minnesota United 1-2 Juarez: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Minnesota United 1-2 Juarez (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 25% pentru victoria lui Juarez, iar cotele fără marjă 22%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG a ieșit (51%). Scorul exact 1-2 avea 6,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (8-2) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Minnesota Unitedîn meciJuarez
8
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Minnesota United vs Juarez

Minnesota United marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2. Juarez marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,8.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Minnesota Unitedultimele 5Juarez
0,60
Puncte / meci
0,80
0,8
Goluri marcate / meci
0,8
1,2
Goluri primite / meci
1,8
0
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Minnesota United și ultimele 5 Juarez, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Minnesota United0-3-2

Î
Minnesota United - Juarez05.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
1-2
E1-1
E1-1

Juarez1-1-3

V
Minnesota United - Juarez05.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
1-2
Î
Juarez - UNAM Pumas01.08.26 · Liga MX - Apertura
1-5
Î
Guadalajara - Juarez26.07.26 · Liga MX - Apertura
1-0
Î
Juarez - Puebla18.07.26 · Liga MX - Apertura
0-1
E
Colorado Rapids - Juarez10.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Întâlniri directe Minnesota United - Juarez

Minnesota United 0Egal 0Juarez 1
Î
Minnesota United - Juarez05.08.2026 · pauză 1-2
1-2

V/E/Î din perspectiva Minnesota United. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Minnesota United - Juarez

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Minnesota United1.7654% fără marjă
X · Egal3.9024% fără marjă
2 · Juarez4.4022% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.23
X2 2.00
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 2.20
Peste 2.5 1.69

Ambele marchează

GG Da 1.63
GG Nu 2.17

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.55
Pauză peste 1.5 2.42

Cornere

Sub 9.5 1.85
Peste 9.5 1.85

Analiza de dinainte de meci

Minnesota United - Juarez s-a jucat miercuri, 5 august, în CONCACAF - Leagues Cup. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Minnesota United n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 4-6. Juarez vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 9.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Minnesota United - Juarez 1-2, pe 5 august 2026.

Minnesota United pleacă favorită, la cota 1.76. Egalul e la 3.90, iar Juarez la 4.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.69, iar GG la 1.63.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Minnesota United și 1,1 pentru Juarez. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Minnesota United, modelul calculează 50%. Cota de 1.76 e sub cea corectă (2.00) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 74% în model, dar la 1.22 plătește sub cota corectă de 1.35. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Minnesota United - Juarez

Goluri estimate: 1,57 Minnesota United și 1,05 Juarez, total 2,62. 1X2 în model: 50% · 25% · 25%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,0%1-011,4%2-19,4%2-09,0%0-17,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Juarez. Juarez a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,3 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Minnesota United e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-2
Cornere8-2
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startMinnesota United · 1.76
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Minnesota United - Juarez?

S-a jucat miercuri, 5 august, ora 03:30 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Minnesota United - Juarez?

În CONCACAF - Leagues Cup.

Unde s-a jucat Minnesota United - Juarez?

Pe Allianz Field, în Saint Paul, Minnesota, miercuri, 5 august, ora 03:30 (ora României).

Cine era favorită în Minnesota United - Juarez?

Minnesota United pleca favorită, la cota 1.76. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Minnesota United - Juarez?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.