Duminică18 octombrie
Live 136 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Millwall - Antwerp

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Amicale intercluburi Final
Millwall
EÎÎVÎ
Final1-0Pauză 0-0
Antwerp
VVÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Millwall 46%Egal 27%Antwerp 27%

Millwall 1-0 Antwerp: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Millwall 1-0 Antwerp (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 32% pentru victoria lui Millwall, iar cotele fără marjă 46%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG n-a ieșit (NG avea 49%). Scorul exact 1-0 avea 9,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (7-4) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Millwallîn meciAntwerp
7
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Millwall vs Antwerp

Millwall marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2. Antwerp marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,4. La Antwerp, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Millwallultimele 5Antwerp
0,80
Puncte / meci
2,00
0,8
Goluri marcate / meci
1,6
1,2
Goluri primite / meci
0,4
1
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Millwall și ultimele 5 Antwerp, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Millwall1-1-3

E
Bromley - Millwall28.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
Î
Stevenage - Millwall25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Gillingham - Millwall21.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Eldense - Millwall17.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Andorra - Millwall14.07.26 · Amicale intercluburi
2-1

Antwerp3-1-1

V
Antwerp - Olympiacos24.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
Sporting Hasselt - Antwerp19.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Antwerp - Bochum11.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
E
PSV Eindhoven - Antwerp04.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Antwerp - Westerlo23.05.26 · Pro League
2-0

Ponturi Millwall - Antwerp

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Millwall2.0046% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Antwerp3.4027% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.38
X2 1.54
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.25
Peste 2.5 1.56

Ambele marchează

GG Da 1.50
GG Nu 2.42

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.55
Pauză peste 1.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Millwall - Antwerp s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Millwall are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 4-6. Antwerp vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

Millwall pleacă favorită, la cota 2.00. Egalul e la 3.40, iar Antwerp la 3.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.56, iar GG la 1.50.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Millwall și 1,4 pentru Antwerp. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 32% la victorie, față de 46%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 68%. Cota de 1.54 e corectă, fără plus. Peste 1.5 goluri are 72% în model, dar la 1.14 plătește sub cota corectă de 1.39. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Millwall - Antwerp

Goluri estimate: 1,17 Millwall și 1,36 Antwerp, total 2,53. 1X2 în model: 32% · 27% · 41%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
22%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,7%0-110,8%1-09,3%1-28,6%0-08,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,0 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Millwall e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere7-4
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startMillwall · 2.00
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Millwall - Antwerp?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Millwall - Antwerp?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Millwall - Antwerp?

Pe The Den, în London, sâmbătă, 1 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Millwall - Antwerp?

Millwall pleca favorită, la cota 2.00. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Millwall - Antwerp?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →