Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

4. Liga wielkopolska

Mieszko Gniezno - Warta Srem

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

4. Liga wielkopolska Final
Mieszko Gniezno
ÎVÎEV
Final9-0Pauză 5-0
Warta Srem
EEÎVE
Șanse înainte de meci, după cote
Mieszko Gniezno 64%Egal 18%Warta Srem 19%

Mieszko Gniezno 9-0 Warta Srem: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Mieszko Gniezno 9-0 Warta Srem (pauză 5-0). Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui Mieszko Gniezno, iar cotele fără marjă 64%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 9 goluri, față de 4,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 79%), iar GG n-a ieșit (NG avea 23%). Scorul exact 9-0 avea sub 0,1% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Mieszko Gniezno vs Warta Srem

Mieszko Gniezno marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,8. Warta Srem marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,2. La Warta Srem, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,2goluri estimate
79%peste 2,5 goluri
77%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Mieszko Gnieznoultimele 5Warta Srem
1,40
Puncte / meci
1,20
2,4
Goluri marcate / meci
2,0
1,8
Goluri primite / meci
2,2
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
100%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Mieszko Gniezno și ultimele 5 Warta Srem, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Mieszko Gniezno2-1-2

Î
Obra Koscian - Mieszko Gniezno08.08.26 · 4. Liga wielkopolska
5-2
V
Korona Piaski - Mieszko Gniezno13.06.26 · 4. Liga wielkopolska
0-2
Î
Mieszko Gniezno - G. Konin07.06.26 · 4. Liga wielkopolska
0-2
E
Obra Koscian - Mieszko Gniezno04.06.26 · 4. Liga wielkopolska
1-1
V
Mieszko Gniezno - Zefka Kobyla Góra30.05.26 · 4. Liga wielkopolska
7-1

Warta Srem1-3-1

E
Warta Śrem - Kania Gostyń09.08.26 · 4. Liga wielkopolska
2-2
E
Zefka Kobyla Góra - Warta Śrem13.06.26 · 4. Liga wielkopolska
2-2
Î
Warta Śrem - Kotwica Kornik07.06.26 · 4. Liga wielkopolska
1-3
V
Warta Śrem - Warta Międzychod04.06.26 · 4. Liga wielkopolska
3-2
E
Piast Kobylnica - Warta Śrem30.05.26 · 4. Liga wielkopolska
2-2

Întâlniri directe Mieszko Gniezno - Warta Srem

Mieszko Gniezno 1Egal 0Warta Srem 1
Î4-1

V/E/Î din perspectiva Mieszko Gniezno. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Mieszko Gniezno - Warta Srem

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Mieszko Gniezno1.4164% fără marjă
X · Egal5.1018% fără marjă
2 · Warta Srem4.8519% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.11
X2 2.47
12 1.10

Analiza de dinainte de meci

Mieszko Gniezno - Warta Srem s-a jucat sâmbătă, 15 august, în 4. Liga wielkopolska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Mieszko Gniezno are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 12-9. Warta Srem vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Mieszko Gniezno a câștigat o dată, Warta Srem o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Warta Śrem - Mieszko Gniezno 4-1, pe 23 mai 2026.

Mieszko Gniezno pleacă favorită, la cota 1.41. Egalul e la 5.10, iar Warta Srem la 4.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 64% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,3 pentru Mieszko Gniezno și 1,9 pentru Warta Srem. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 48% la victorie, față de 64%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 68% în model, dar la 1.11 plătește sub cota corectă de 1.47. Peste 2.5 goluri: 79% în model, adică o cotă corectă de 1.27. Ambele marchează (GG): 77% în model, adică o cotă corectă de 1.30. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Mieszko Gniezno - Warta Srem

Goluri estimate: 2,30 Mieszko Gniezno și 1,90 Warta Srem, total 4,20. 1X2 în model: 48% · 20% · 32%. Peste 2,5: 79% (cotă corectă 1.27). GG: 77% (cotă corectă 1.30). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
6%1
13%2
19%3
19%4
41%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 21% · peste 2,5: 79% (verde).

Scoruri probabile

2-17,5%2-27,2%1-16,6%1-26,2%3-15,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Mieszko Gniezno. Mieszko Gniezno a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Warta Srem. Warta Srem a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final9-0
Pauză5-0
Favorită la startMieszko Gniezno · 1.41
Goluri estimate~4,2
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Mieszko Gniezno - Warta Srem?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 9-0.

În ce competiție s-a jucat Mieszko Gniezno - Warta Srem?

În 4. Liga wielkopolska.

Cine era favorită în Mieszko Gniezno - Warta Srem?

Mieszko Gniezno pleca favorită, la cota 1.41. Meciul s-a terminat 9-0.

Câte goluri s-au marcat în Mieszko Gniezno - Warta Srem?

9 goluri, scor final 9-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,2.