Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

4. Liga wielkopolska

Mieszko Gniezno - Meblorz Swarzedz

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

4. Liga wielkopolska Final
Mieszko Gniezno
ÎVÎVÎ
Final4-4Pauză 3-2
Meblorz Swarzedz
ÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Mieszko Gniezno 65%Egal 17%Meblorz Swarzedz 17%

Mieszko Gniezno 4-4 Meblorz Swarzedz: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Mieszko Gniezno 4-4 Meblorz Swarzedz (pauză 3-2). Înainte de start, modelul dădea 13% pentru egalul, iar cotele fără marjă 17%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 8 goluri, față de 5,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 92%), iar GG a ieșit (83%). Scorul exact 4-4 avea 1,5% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Mieszko Gniezno vs Meblorz Swarzedz

Mieszko Gniezno marchează 2,8 goluri pe meci și primește 2,4. Meblorz Swarzedz marchează 1,3 goluri pe meci și primește 4,7.

~5,6goluri estimate
92%peste 2,5 goluri
83%ambele marchează
3-1scorul cel mai probabil
Mieszko Gnieznoultimele 5Meblorz Swarzedz
1,20
Puncte / meci
0,00
2,8
Goluri marcate / meci
1,3
2,4
Goluri primite / meci
4,7
2
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri Mieszko Gniezno și ultimele 3 Meblorz Swarzedz, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Mieszko Gniezno2-0-3

Î
G. Konin - Mieszko Gniezno19.08.26 · 4. Liga wielkopolska
5-1
V
Mieszko Gniezno - Warta Śrem15.08.26 · 4. Liga wielkopolska
9-0
Î
Obra Koscian - Mieszko Gniezno08.08.26 · 4. Liga wielkopolska
5-2
V
Korona Piaski - Mieszko Gniezno13.06.26 · 4. Liga wielkopolska
0-2
Î
Mieszko Gniezno - G. Konin07.06.26 · 4. Liga wielkopolska
0-2

Meblorz Swarzedz0-0-3

Î
Meblorz Swarzędz - Kania Gostyń19.08.26 · 4. Liga wielkopolska
1-3
Î
Polonia Golina - Meblorz Swarzędz15.08.26 · 4. Liga wielkopolska
7-2
Î
Meblorz Swarzędz - Polonia Leszno08.08.26 · 4. Liga wielkopolska
1-4

Ponturi Mieszko Gniezno - Meblorz Swarzedz

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Mieszko Gniezno1.3865% fără marjă
X · Egal5.1517% fără marjă
2 · Meblorz Swarzedz5.1517% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.10
X2 2.57
12 1.10

Analiza de dinainte de meci

Mieszko Gniezno - Meblorz Swarzedz s-a jucat sâmbătă, 22 august, în 4. Liga wielkopolska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Mieszko Gniezno vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 14 goluri și a primit 12. Meblorz Swarzedz n-a câștigat niciunul dintre ultimele 3 meciuri: trei înfrângeri. Golaveraj: 4-14.

Casele o dau favorită pe Mieszko Gniezno, la 1.38, cu egalul la 5.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 65% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 3,7 pentru Mieszko Gniezno și 1,9 pentru Meblorz Swarzedz. Scorul cel mai probabil e 3-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 72% la victorie, față de 65%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Mieszko Gniezno: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. Cota 1.38 e cam la nivelul ăsta. Peste 2.5 goluri: 92% în model, adică o cotă corectă de 1.09. Ambele marchează (GG): 83% în model, adică o cotă corectă de 1.20. Scorul cel mai probabil: 3-1.

Probabilități Mieszko Gniezno - Meblorz Swarzedz

Goluri estimate: 3,73 Mieszko Gniezno și 1,87 Meblorz Swarzedz, total 5,60. 1X2 în model: 72% · 13% · 15%. Peste 2,5: 92% (cotă corectă 1.09). GG: 83% (cotă corectă 1.20). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

0%0
2%1
6%2
11%3
15%4
66%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 8% · peste 2,5: 92% (verde).

Scoruri probabile

3-16,0%3-25,6%4-15,6%4-25,2%2-14,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Eșantion mic. Avem puține meciuri recente (5 pentru Mieszko Gniezno, 3 pentru Meblorz Swarzedz). Mediile de goluri se pot mișca mult de la un meci la altul.
  • Apărare vulnerabilă: Mieszko Gniezno. Mieszko Gniezno a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Meblorz Swarzedz. Meblorz Swarzedz a primit 14 goluri în ultimele 3 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-4
Pauză3-2
Favorită la startMieszko Gniezno · 1.38
Goluri estimate~5,6
Scor probabil3-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Mieszko Gniezno - Meblorz Swarzedz?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 4-4.

În ce competiție s-a jucat Mieszko Gniezno - Meblorz Swarzedz?

În 4. Liga wielkopolska.

Cine era favorită în Mieszko Gniezno - Meblorz Swarzedz?

Mieszko Gniezno pleca favorită, la cota 1.38. Meciul s-a terminat 4-4.

Câte goluri s-au marcat în Mieszko Gniezno - Meblorz Swarzedz?

8 goluri, scor final 4-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 5,6.