Duminică18 octombrie
Live 166 Pune pont

4. Liga wielkopolska

Mieszko Gniezno - Klos Budzyn

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 19 septembrie

4. Liga wielkopolska Final
Mieszko Gniezno
EVEEÎ
Final6-0Pauză 3-0
Klos Budzyn
VVÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Mieszko Gniezno 56%Egal 20%Klos Budzyn 25%

Mieszko Gniezno 6-0 Klos Budzyn: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Mieszko Gniezno 6-0 Klos Budzyn (pauză 3-0). Înainte de start, modelul dădea 35% pentru victoria lui Mieszko Gniezno, iar cotele fără marjă 56%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 6 goluri, față de 4,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 85%), iar GG n-a ieșit (NG avea 18%). Scorul exact 6-0 avea sub 0,1% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Mieszko Gniezno vs Klos Budzyn

Mieszko Gniezno marchează 2,2 goluri pe meci și primește 2,8. Klos Budzyn marchează și primește câte 2,2 goluri pe meci. La Klos Budzyn, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,7goluri estimate
85%peste 2,5 goluri
82%ambele marchează
2-2scorul cel mai probabil
Mieszko Gnieznoultimele 5Klos Budzyn
1,20
Puncte / meci
1,20
2,2
Goluri marcate / meci
2,2
2,8
Goluri primite / meci
2,2
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
100%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Mieszko Gniezno și ultimele 5 Klos Budzyn, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Mieszko Gniezno1-3-1

E
Ostrovia Ostrow Wielkopolski - Mieszko Gniezno12.09.26 · 4. Liga wielkopolska
1-1
V
Mieszko Gniezno - Avia Kamionki05.09.26 · 4. Liga wielkopolska
4-3
E
Astra Krotoszyn - Mieszko Gniezno29.08.26 · 4. Liga wielkopolska
1-1
E
Mieszko Gniezno - Meblorz Swarzędz22.08.26 · 4. Liga wielkopolska
4-4
Î
G. Konin - Mieszko Gniezno19.08.26 · 4. Liga wielkopolska
5-1

Klos Budzyn2-0-3

V
Kłos Budzyń - Kania Gostyń12.09.26 · 4. Liga wielkopolska
4-0
V
Polonia Golina - Kłos Budzyń05.09.26 · 4. Liga wielkopolska
0-2
Î
Kłos Budzyń - Polonia Leszno29.08.26 · 4. Liga wielkopolska
2-6
Î
Nielba Wagrowiec - Kłos Budzyń22.08.26 · 4. Liga wielkopolska
3-2
Î
Kłos Budzyń - Piast Kobylnica19.08.26 · 4. Liga wielkopolska
1-2

Ponturi Mieszko Gniezno - Klos Budzyn

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Mieszko Gniezno1.6256% fără marjă
X · Egal4.5520% fără marjă
2 · Klos Budzyn3.6525% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.20
X2 2.02
12 1.13

Analiza de dinainte de meci

Mieszko Gniezno - Klos Budzyn s-a jucat sâmbătă, 19 septembrie, în 4. Liga wielkopolska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Mieszko Gniezno vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 14. În ultimele 5 meciuri, Klos Budzyn are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 11-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Casele o dau favorită pe Mieszko Gniezno, la 1.62, cu egalul la 4.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 56% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,2 pentru Mieszko Gniezno și 2,5 pentru Klos Budzyn. Scorul cel mai probabil e 2-2. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 35% la victorie, față de 56%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Mieszko Gniezno are 35%, Klos Budzyn 46%. Peste 2.5 goluri: 85% în model, adică o cotă corectă de 1.18. Ambele marchează (GG): 82% în model, adică o cotă corectă de 1.22. Scorul cel mai probabil: 2-2.

Probabilități Mieszko Gniezno - Klos Budzyn

Goluri estimate: 2,20 Mieszko Gniezno și 2,50 Klos Budzyn, total 4,70. 1X2 în model: 35% · 19% · 46%. Peste 2,5: 85% (cotă corectă 1.18). GG: 82% (cotă corectă 1.22). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
4%1
10%2
16%3
18%4
51%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 15% · peste 2,5: 85% (verde).

Scoruri probabile

2-26,9%1-26,3%2-35,7%2-15,5%1-35,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Mieszko Gniezno. Mieszko Gniezno a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Klos Budzyn. Klos Budzyn a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Mieszko Gniezno e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final6-0
Pauză3-0
Favorită la startMieszko Gniezno · 1.62
Goluri estimate~4,7
Scor probabil2-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Mieszko Gniezno - Klos Budzyn?

S-a jucat sâmbătă, 19 septembrie, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 6-0.

În ce competiție s-a jucat Mieszko Gniezno - Klos Budzyn?

În 4. Liga wielkopolska.

Cine era favorită în Mieszko Gniezno - Klos Budzyn?

Mieszko Gniezno pleca favorită, la cota 1.62. Meciul s-a terminat 6-0.

Câte goluri s-au marcat în Mieszko Gniezno - Klos Budzyn?

6 goluri, scor final 6-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,7.