Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

PoloniaPolonia · I Liga

Miedz Legnica - Pogon Grodzisk Mazowiecki

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

PoloniaI Liga · Polonia Final
Miedz Legnica
VEVEV
Final0-1Pauză 0-1
Șanse înainte de meci, după cote
Miedz Legnica 53%Egal 25%Pogon Grodzisk Mazowiecki 22%

Miedz Legnica 0-1 Pogon Grodzisk Mazowiecki: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Miedz Legnica 0-1 Pogon Grodzisk Mazowiecki (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru victoria lui Pogon Grodzisk Mazowiecki, iar cotele fără marjă 22%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 48%), iar GG n-a ieșit (NG avea 46%). Scorul exact 0-1 avea 7,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (7-5) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Miedz Legnicaîn meciPogon Grodzisk Mazowiecki
7
Cornere
5
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Miedz Legnica vs Pogon Grodzisk Mazowiecki

Miedz Legnica marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,8. Pogon Grodzisk Mazowiecki marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,8goluri estimate
52%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Miedz Legnicaultimele 5Pogon Grodzisk Mazowiecki
2,20
Puncte / meci
1,40
1,6
Goluri marcate / meci
1,4
0,8
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Miedz Legnica și ultimele 5 Pogon Grodzisk Mazowiecki, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Miedz Legnica3-2-0

V
Ruch Chorzow - Miedz Legnica02.08.26 · I Liga
0-2
V
Miedz Legnica - Banik Ostrava11.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
E
Piast Gliwice - Miedz Legnica08.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Miedz Legnica - Swit Szczecin04.07.26 · Amicale intercluburi
1-0

Pogon Grodzisk Mazowiecki2-1-2

Î
Legia Varsovia - Pogon Grodzisk Mazowiecki18.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Pogon Grodzisk Mazowiecki - Wigry Suwalki17.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
E
Pogon Siedlce - Pogon Grodzisk Mazowiecki11.07.26 · Amicale intercluburi
2-2

Întâlniri directe Miedz Legnica - Pogon Grodzisk Mazowiecki

Miedz Legnica 0Egal 1Pogon Grodzisk Mazowiecki 1
E
Miedz Legnica - Pogon Grodzisk Mazowiecki07.02.2026 · pauză 1-1
1-1
Î
Pogon Grodzisk Mazowiecki - Miedz Legnica02.08.2025 · pauză 2-0
4-0

V/E/Î din perspectiva Miedz Legnica. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Miedz Legnica - Pogon Grodzisk Mazowiecki

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Miedz Legnica1.7453% fără marjă
X · Egal3.7025% fără marjă
2 · Pogon Grodzisk Mazowiecki4.2022% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.64
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.17
Peste 2.5 1.62

Ambele marchează

GG Da 1.54
GG Nu 2.32

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.54
Pauză peste 1.5 2.32

Cornere

Sub 9.5 2.62
Peste 9.5 1.43

Analiza de dinainte de meci

Miedz Legnica - Pogon Grodzisk Mazowiecki s-a jucat sâmbătă, 8 august, în I Liga (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Miedz Legnica n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 8-4. Pogon Grodzisk Mazowiecki vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6.

În ultimele 2 întâlniri directe, Miedz Legnica a câștigat niciodată, Pogon Grodzisk Mazowiecki o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Miedz Legnica - Pogon Grodzisk Mazowiecki 1-1, pe 7 februarie 2026.

Miedz Legnica pleacă favorită, la cota 1.74. Egalul e la 3.70, iar Pogon Grodzisk Mazowiecki la 4.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.62, iar GG la 1.54.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Miedz Legnica și 1,1 pentru Pogon Grodzisk Mazowiecki. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 74% în model, iar 1.31 e aproape de cota corectă (1.35). Peste 1.5 goluri: 76% în model, cota corectă ar fi 1.32. La 1.18, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Miedz Legnica - Pogon Grodzisk Mazowiecki

Goluri estimate: 1,63 Miedz Legnica și 1,12 Pogon Grodzisk Mazowiecki, total 2,75. 1X2 în model: 49% · 25% · 26%. Peste 2,5: 52% (cotă corectă 1.92). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
18%1
24%2
22%3
15%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 48% · peste 2,5: 52% (verde).

Scoruri probabile

1-111,7%1-010,4%2-19,5%2-08,5%0-17,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-1
Cornere7-5
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startMiedz Legnica · 1.74
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Miedz Legnica - Pogon Grodzisk Mazowiecki?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 16:30 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Miedz Legnica - Pogon Grodzisk Mazowiecki?

În I Liga (Polonia).

Unde s-a jucat Miedz Legnica - Pogon Grodzisk Mazowiecki?

Pe Stadionul im. Orla Bialego, în Legnica, sâmbătă, 8 august, ora 16:30 (ora României).

Cine era favorită în Miedz Legnica - Pogon Grodzisk Mazowiecki?

Miedz Legnica pleca favorită, la cota 1.74. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Miedz Legnica - Pogon Grodzisk Mazowiecki?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din I Liga

Toată liga →