Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.3

Miedz Legnica II - Barycz Sulow

Statistici și rezultat final · duminică, 9 august

PoloniaIII Liga - Gr.3 · Polonia Final
Miedz Legnica II
ÎÎVVV
Final1-2Pauză 0-1
Barycz Sulow
VVV
Șanse înainte de meci, după cote
Miedz Legnica II 39%Egal 26%Barycz Sulow 35%

Miedz Legnica II 1-2 Barycz Sulow: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Miedz Legnica II 1-2 Barycz Sulow (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui Barycz Sulow, iar cotele fără marjă 35%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG a ieșit (61%). Scorul exact 1-2 avea 9,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (5-7) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Miedz Legnica IIîn meciBarycz Sulow
5
Cornere
7
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Miedz Legnica II vs Barycz Sulow

Miedz Legnica II marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,4. Barycz Sulow marchează 2,8 goluri pe meci și primește 0,3. La Miedz Legnica II, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Miedz Legnica IIultimele 5Barycz Sulow
1,80
Puncte / meci
3,00
2,0
Goluri marcate / meci
2,8
1,4
Goluri primite / meci
0,3
3
Victorii
4
100%
Peste 2,5 goluri
75%
100%
Ambele marchează
25%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Miedz Legnica II și ultimele 4 Barycz Sulow, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Miedz Legnica II3-0-2

Î
Miedz Legnica II - Barycz Sulow09.08.26 · III Liga - Gr.3
1-2
Î
Carina Gubin - Miedz Legnica II01.08.26 · III Liga - Gr.3
2-1
V
Karkonosze Jelenia Gora - Miedz Legnica II25.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
V
Miedz Legnica II - LZS Starowice30.05.26 · III Liga - Gr.3
2-1
V
Zaglebie Lubin II - Miedz Legnica II22.05.26 · III Liga - Gr.3
1-3

Barycz Sulow4-0-0

V
Miedz Legnica II - Barycz Sulow09.08.26 · III Liga - Gr.3
1-2
V
Barycz Sulow - MKS Kluczbork01.08.26 · III Liga - Gr.3
2-0
V
Barycz Sulow - Mirków/Długołeka30.05.26 · 4. Liga dolnośląska
4-0
V
Barycz Sulow - Gornik Walbrzych16.05.26 · 4. Liga dolnośląska
3-0

Întâlniri directe Miedz Legnica II - Barycz Sulow

Miedz Legnica II 0Egal 0Barycz Sulow 1
Î
Miedz Legnica II - Barycz Sulow09.08.2026 · pauză 0-1
1-2

V/E/Î din perspectiva Miedz Legnica II. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Miedz Legnica II - Barycz Sulow

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Miedz Legnica II2.3539% fără marjă
X · Egal3.6026% fără marjă
2 · Barycz Sulow2.6535% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.42
X2 1.53
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.22
Peste 2.5 1.59

Ambele marchează

GG Da 1.52
GG Nu 2.37

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.51
Pauză peste 1.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Miedz Legnica II - Barycz Sulow s-a jucat duminică, 9 august, în III Liga - Gr.3 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Miedz Legnica II vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 4 meciuri, Barycz Sulow n-a pierdut niciunul (patru victorii). Golaveraj: 11-1. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Miedz Legnica II - Barycz Sulow 1-2, pe 9 august 2026.

La case, diferența e mică: Miedz Legnica II are cota 2.35, Barycz Sulow 2.65. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.59, iar GG la 1.52.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,3 pentru Miedz Legnica II și 1,8 pentru Barycz Sulow. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 29% la victorie, față de 39%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. Casele dau 1.53, mai mult. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 59%. Cota de 1.59 e sub cea corectă (1.69) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 61% în model, dar la 1.52 plătește sub cota corectă de 1.64. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Miedz Legnica II - Barycz Sulow

Goluri estimate: 1,34 Miedz Legnica II și 1,77 Barycz Sulow, total 3,11. 1X2 în model: 29% · 23% · 48%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,6%1-29,4%0-17,9%2-17,1%0-27,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Eșantion mic. Avem puține meciuri recente (5 pentru Miedz Legnica II, 4 pentru Barycz Sulow). Mediile de goluri se pot mișca mult de la un meci la altul.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-1
Cornere5-7
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startMiedz Legnica II · 2.35
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Miedz Legnica II - Barycz Sulow?

S-a jucat duminică, 9 august, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Miedz Legnica II - Barycz Sulow?

În III Liga - Gr.3 (Polonia).

Unde s-a jucat Miedz Legnica II - Barycz Sulow?

Pe Akademia Piłkarska Miedzi Legnica, duminică, 9 august, ora 13:00 (ora României).

Cine era favorită în Miedz Legnica II - Barycz Sulow?

Niciuna clar: cotele erau 2.35 la gazde și 2.65 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Miedz Legnica II - Barycz Sulow?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din III Liga - Gr.3

Toată liga →