Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Merthyr Town - Hednesford Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Merthyr Town
ÎEVÎE
Final2-0Pauză 2-0
Hednesford Town
VÎEVE
Șanse înainte de meci, după cote
Merthyr Town 37%Egal 27%Hednesford Town 36%

Merthyr Town 2-0 Hednesford Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Merthyr Town 2-0 Hednesford Town (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 36% pentru victoria lui Merthyr Town, iar cotele fără marjă 37%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG n-a ieșit (NG avea 41%). Scorul exact 2-0 avea 5,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (4-5) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Merthyr Townîn meciHednesford Town
4
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Merthyr Town vs Hednesford Town

Merthyr Town marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. Hednesford Town marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Merthyr Townultimele 5Hednesford Town
1,00
Puncte / meci
1,60
1,4
Goluri marcate / meci
1,8
1,2
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Merthyr Town și ultimele 5 Hednesford Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Merthyr Town1-2-2

Î
Worcester - Merthyr Town01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
E
Bristol City U21 - Merthyr Town25.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Merthyr Town - Briton Ferry Llansawel21.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
Î
Merthyr Town - Forest Green Rovers18.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
E
Merthyr Town - Yeovil Town14.07.26 · Amicale intercluburi
2-2

Hednesford Town2-2-1

V
Hednesford Town - Boston United01.08.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Hednesford Town - Solihull Moors18.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
E
Hednesford Town - Warrington Rylands04.05.26 · Northern Premier League - PD
1-1
V
Hednesford Town - Stockton Town28.04.26 · Northern Premier League - PD
2-0
E
Hednesford Town - Ashton United25.04.26 · Northern Premier League - PD
3-3

Ponturi Merthyr Town - Hednesford Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Merthyr Town2.4737% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Hednesford Town2.5536% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.50
X2 1.40
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.17
Peste 2.5 1.60

Ambele marchează

GG Da 1.52
GG Nu 2.37

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.52
Pauză peste 1.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

Merthyr Town - Hednesford Town s-a jucat sâmbătă, 8 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Merthyr Town vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Hednesford Town are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 9-6.

La case, diferența e mică: Merthyr Town are cota 2.47, Hednesford Town 2.55. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.60, iar GG la 1.52.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Merthyr Town și 1,5 pentru Hednesford Town. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Merthyr Town are 36%, Hednesford Town 39%. Peste 2.5 goluri: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. La 1.60, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 59%. Cota de 1.52 e sub cea corectă (1.69) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Merthyr Town - Hednesford Town

Goluri estimate: 1,41 Merthyr Town și 1,49 Hednesford Town, total 2,90. 1X2 în model: 36% · 25% · 39%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,6%1-28,6%0-18,2%2-18,1%1-07,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză2-0
Cornere4-5
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startMerthyr Town · 2.47
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Merthyr Town - Hednesford Town?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Merthyr Town - Hednesford Town?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Merthyr Town - Hednesford Town?

Pe Penydarren Park, în Merthyr Tydfil, sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Merthyr Town - Hednesford Town?

Niciuna clar: cotele erau 2.47 la gazde și 2.55 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Merthyr Town - Hednesford Town?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →