Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Merthyr Town - Forest Green Rovers

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

Amicale intercluburi Final
Merthyr Town
EVÎÎV
Final1-2Pauză 1-2
Forest Green Rovers
VEVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Merthyr Town 20%Egal 24%Forest Green Rovers 57%

Merthyr Town 1-2 Forest Green Rovers: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Merthyr Town 1-2 Forest Green Rovers (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 55% pentru victoria lui Forest Green Rovers, iar cotele fără marjă 57%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 68%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 1-2 avea 9,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Merthyr Townîn meciForest Green Rovers
3
Cornere
5
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Merthyr Town vs Forest Green Rovers

Merthyr Town marchează 2,4 goluri pe meci și primește 2,2. Forest Green Rovers marchează 2,4 goluri pe meci și primește 0,8. La Merthyr Town, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,5goluri estimate
68%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Merthyr Townultimele 5Forest Green Rovers
1,40
Puncte / meci
2,00
2,4
Goluri marcate / meci
2,4
2,2
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
80%
100%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Merthyr Town și ultimele 5 Forest Green Rovers, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Merthyr Town2-1-2

E
Merthyr Town - Yeovil Town14.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Merthyr Town - Cambrian United10.07.26 · Amicale intercluburi
4-2
Î
Merthyr Town - Fylde25.04.26 · National League - Nord
2-4
Î
Scarborough Athletic - Merthyr Town18.04.26 · National League - Nord
2-1
V
Marine - Merthyr Town14.04.26 · National League - Nord
1-3

Forest Green Rovers3-1-1

V
Bishop's Cleeve - Forest Green Rovers07.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
E
Boreham Wood - Forest Green Rovers29.04.26 · National League
0-0
V
Forest Green Rovers - Morecambe25.04.26 · National League
5-0
Î
Hartlepool United - Forest Green Rovers18.04.26 · National League
2-1
V
Forest Green Rovers - Braintree Town11.04.26 · National League
3-1

Ponturi Merthyr Town - Forest Green Rovers

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Merthyr Town4.6520% fără marjă
X · Egal3.8524% fără marjă
2 · Forest Green Rovers1.6257% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.15
X2 1.14
12 1.19

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.53

Ambele marchează

GG Da 1.60
GG Nu 2.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.58
Pauză peste 1.5 2.20

Analiza de dinainte de meci

Merthyr Town - Forest Green Rovers s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Merthyr Town are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 12-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Forest Green Rovers vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 4. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Forest Green Rovers pleacă favorită, la cota 1.62. Egalul e la 3.85, iar Merthyr Town la 4.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 57% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.53, iar GG la 1.60.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,4 pentru Merthyr Town și 2,1 pentru Forest Green Rovers. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Forest Green Rovers are 55% în model, dar la 1.62 plătește sub cota corectă de 1.82. Peste 2.5 goluri: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. Cota 1.53 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 65%. Cota de 1.60 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Merthyr Town - Forest Green Rovers

Goluri estimate: 1,35 Merthyr Town și 2,14 Forest Green Rovers, total 3,49. 1X2 în model: 24% · 21% · 55%. Peste 2,5: 68% (cotă corectă 1.47). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
18%2
22%3
19%4
27%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 32% · peste 2,5: 68% (verde).

Scoruri probabile

1-29,4%1-18,8%0-27,0%1-36,7%0-16,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Merthyr Town. Merthyr Town a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,9 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-2
Cornere3-5
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startForest Green Rovers · 1.62
Goluri estimate~3,5
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Merthyr Town - Forest Green Rovers?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Merthyr Town - Forest Green Rovers?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Merthyr Town - Forest Green Rovers?

Pe Penydarren Park, în Merthyr Tydfil, sâmbătă, 18 iulie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Merthyr Town - Forest Green Rovers?

Forest Green Rovers pleca favorită, la cota 1.62. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Merthyr Town - Forest Green Rovers?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →