Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

4. Liga wielkopolska

Meblorz Swarzedz - Warta Srem

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 12 septembrie

4. Liga wielkopolska Final
Meblorz Swarzedz
ÎÎEÎÎ
Final8-2Pauză 5-2
Warta Srem
ÎVEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Meblorz Swarzedz 22%Egal 19%Warta Srem 60%

Meblorz Swarzedz 8-2 Warta Srem: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Meblorz Swarzedz 8-2 Warta Srem (pauză 5-2). Înainte de start, modelul dădea 33% pentru victoria lui Meblorz Swarzedz, iar cotele fără marjă 22%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 10 goluri, față de 6,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 96%), iar GG a ieșit (92%). Scorul exact 8-2 avea sub 0,1% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Meblorz Swarzedz vs Warta Srem

Meblorz Swarzedz marchează 2,0 goluri pe meci și primește 4,4. Warta Srem marchează 2,6 goluri pe meci și primește 3,8. La Meblorz Swarzedz, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~6,4goluri estimate
96%peste 2,5 goluri
92%ambele marchează
2-3scorul cel mai probabil
Meblorz Swarzedzultimele 5Warta Srem
0,20
Puncte / meci
1,40
2,0
Goluri marcate / meci
2,6
4,4
Goluri primite / meci
3,8
0
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
100%
80%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Meblorz Swarzedz și ultimele 5 Warta Srem, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Meblorz Swarzedz0-1-4

Î
Obra Koscian - Meblorz Swarzędz05.09.26 · 4. Liga wielkopolska
4-3
Î
Meblorz Swarzędz - Huragan Pobiedziska28.08.26 · 4. Liga wielkopolska
0-4
E
Mieszko Gniezno - Meblorz Swarzędz22.08.26 · 4. Liga wielkopolska
4-4
Î
Meblorz Swarzędz - Kania Gostyń19.08.26 · 4. Liga wielkopolska
1-3
Î
Polonia Golina - Meblorz Swarzędz15.08.26 · 4. Liga wielkopolska
7-2

Warta Srem2-1-2

Î
Warta Śrem - G. Konin05.09.26 · 4. Liga wielkopolska
2-3
V
Warta Śrem - LKS Goluchow30.08.26 · 4. Liga wielkopolska
4-1
E
Obra Koscian - Warta Śrem22.08.26 · 4. Liga wielkopolska
3-3
V
Warta Śrem - Huragan Pobiedziska19.08.26 · 4. Liga wielkopolska
4-3
Î
Mieszko Gniezno - Warta Śrem15.08.26 · 4. Liga wielkopolska
9-0

Ponturi Meblorz Swarzedz - Warta Srem

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Meblorz Swarzedz4.1522% fără marjă
X · Egal4.8019% fără marjă
2 · Warta Srem1.5160% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 2.22
X2 1.16
12 1.12

Analiza de dinainte de meci

Meblorz Swarzedz - Warta Srem s-a jucat sâmbătă, 12 septembrie, în 4. Liga wielkopolska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Meblorz Swarzedz n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 10-22. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Warta Srem vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 19. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Warta Srem pleacă favorită, la cota 1.51. Egalul e la 4.80, iar Meblorz Swarzedz la 4.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 60% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,9 pentru Meblorz Swarzedz și 3,5 pentru Warta Srem. Scorul cel mai probabil e 2-3. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 33% la victorie, față de 22%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Warta Srem: 51% în model, cota corectă ar fi 1.96. La 1.51, plătește prea puțin. Peste 2.5 goluri: 96% în model, adică o cotă corectă de 1.04. Ambele marchează (GG): 92% în model, adică o cotă corectă de 1.09. Scorul cel mai probabil: 2-3.

Probabilități Meblorz Swarzedz - Warta Srem

Goluri estimate: 2,90 Meblorz Swarzedz și 3,50 Warta Srem, total 6,40. 1X2 în model: 33% · 16% · 51%. Peste 2,5: 96% (cotă corectă 1.04). GG: 92% (cotă corectă 1.09). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

0%0
1%1
3%2
7%3
12%4
77%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 4% · peste 2,5: 96% (verde).

Scoruri probabile

2-35,0%3-34,8%2-44,4%2-24,3%3-44,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Meblorz Swarzedz. Meblorz Swarzedz a primit 22 de goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Warta Srem. Warta Srem a primit 19 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final8-2
Pauză5-2
Favorită la startWarta Srem · 1.51
Goluri estimate~6,4
Scor probabil2-3

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Meblorz Swarzedz - Warta Srem?

S-a jucat sâmbătă, 12 septembrie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 8-2.

În ce competiție s-a jucat Meblorz Swarzedz - Warta Srem?

În 4. Liga wielkopolska.

Unde s-a jucat Meblorz Swarzedz - Warta Srem?

Pe Stadion Miejski im. Mariana Zaporowskiego, în Swarzędz, sâmbătă, 12 septembrie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Meblorz Swarzedz - Warta Srem?

Warta Srem pleca favorită, la cota 1.51. Meciul s-a terminat 8-2.

Câte goluri s-au marcat în Meblorz Swarzedz - Warta Srem?

10 goluri, scor final 8-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 6,4.