Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

Superscore IV Liga WMZPN

Mazur Elk - Granica Ketrzyn

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

Superscore IV Liga WMZPN Final
Mazur Elk
ÎVVÎV
Final3-4Pauză 1-2
Granica Ketrzyn
VEVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Mazur Elk 25%Egal 20%Granica Ketrzyn 54%

Mazur Elk 3-4 Granica Ketrzyn: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Mazur Elk 3-4 Granica Ketrzyn (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 43% pentru victoria lui Granica Ketrzyn, iar cotele fără marjă 54%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 7 goluri, față de 3,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 73%), iar GG a ieșit (72%). Scorul exact 3-4 avea 1,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Mazur Elkîn meciGranica Ketrzyn
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Mazur Elk vs Granica Ketrzyn

Mazur Elk marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,2. Granica Ketrzyn marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,8. La Granica Ketrzyn, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Mazur Elk 1, egal 0, Granica Ketrzyn 2.

~3,8goluri estimate
73%peste 2,5 goluri
72%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Mazur Elkultimele 5Granica Ketrzyn
1,80
Puncte / meci
2,00
1,8
Goluri marcate / meci
2,8
1,2
Goluri primite / meci
1,8
3
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
100%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Mazur Elk și ultimele 5 Granica Ketrzyn, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Mazur Elk3-0-2

Î
Mazur Elk - Granica Kętrzyn23.08.26 · Superscore IV Liga WMZPN
3-4
V
Polonia Pasłęk - Mazur Elk15.08.26 · Superscore IV Liga WMZPN
0-2
V
Mazur Elk - Zatoka Braniewo08.08.26 · Superscore IV Liga WMZPN
2-0
Î
Mazur Elk - Stomil Olsztyn02.08.26 · Superscore IV Liga WMZPN
0-1
V
Mazur Elk - Start Nidzica13.06.26 · Superscore IV Liga WMZPN
2-1

Granica Ketrzyn3-1-1

V
Mazur Elk - Granica Kętrzyn23.08.26 · Superscore IV Liga WMZPN
3-4
E
Granica Kętrzyn - Znicz Biala Piska15.08.26 · Superscore IV Liga WMZPN
1-1
V
Start Nidzica - Granica Kętrzyn08.08.26 · Superscore IV Liga WMZPN
1-4
V
Granica Kętrzyn - Concordia Elblag01.08.26 · Superscore IV Liga WMZPN
3-1
Î
Polonia Lidzbark Warminski - Granica Kętrzyn13.06.26 · Superscore IV Liga WMZPN
3-2

Întâlniri directe Mazur Elk - Granica Ketrzyn

Mazur Elk 1Egal 0Granica Ketrzyn 2
Î
Mazur Elk - Granica Kętrzyn23.08.2026 · pauză 1-2
3-4
Î3-2
V3-1

V/E/Î din perspectiva Mazur Elk. 3 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Mazur Elk - Granica Ketrzyn

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Mazur Elk3.5525% fără marjă
X · Egal4.4520% fără marjă
2 · Granica Ketrzyn1.6654% fără marjă

Analiza de dinainte de meci

Mazur Elk - Granica Ketrzyn s-a jucat duminică, 23 august, în Superscore IV Liga WMZPN. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Mazur Elk are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 9-6. Granica Ketrzyn vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 14 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Mazur Elk a câștigat o dată, Granica Ketrzyn de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 5,3 goluri în medie. Ultima: Mazur Elk - Granica Kętrzyn 3-4, pe 23 august 2026.

Granica Ketrzyn pleacă favorită, la cota 1.66. Egalul e la 4.45, iar Mazur Elk la 3.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,8 pentru Mazur Elk și 2,0 pentru Granica Ketrzyn. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 36% la victorie, față de 25%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Mazur Elk are 36%, Granica Ketrzyn 43%. Peste 2.5 goluri: 73% în model, adică o cotă corectă de 1.37. Ambele marchează (GG): 72% în model, adică o cotă corectă de 1.39. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Mazur Elk - Granica Ketrzyn

Goluri estimate: 1,80 Mazur Elk și 2,00 Granica Ketrzyn, total 3,80. 1X2 în model: 36% · 21% · 43%. Peste 2,5: 73% (cotă corectă 1.37). GG: 72% (cotă corectă 1.39). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
16%2
21%3
19%4
33%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 27% · peste 2,5: 73% (verde).

Scoruri probabile

1-18,1%1-28,1%2-17,2%2-27,2%1-35,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Granica Ketrzyn. Granica Ketrzyn a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 5,3 goluri, iar modelul estimează acum 3,8.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-4
Pauză1-2
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startGranica Ketrzyn · 1.66
Goluri estimate~3,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Mazur Elk - Granica Ketrzyn?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 3-4.

În ce competiție s-a jucat Mazur Elk - Granica Ketrzyn?

În Superscore IV Liga WMZPN.

Cine era favorită în Mazur Elk - Granica Ketrzyn?

Granica Ketrzyn pleca favorită, la cota 1.66. Meciul s-a terminat 3-4.

Câte goluri s-au marcat în Mazur Elk - Granica Ketrzyn?

7 goluri, scor final 3-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,8.