Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Marine - Warrington Town

Statistici și rezultat final · marți, 28 iulie

Amicale intercluburi Final
Marine
VEVEE
Final2-1Pauză 2-0
Warrington Town
ÎEÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Marine 56%Egal 23%Warrington Town 21%

Marine 2-1 Warrington Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Marine 2-1 Warrington Town (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 53% pentru victoria lui Marine, iar cotele fără marjă 56%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 55%), iar GG a ieșit (56%). Scorul exact 2-1 avea 9,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (5-5) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Marineîn meciWarrington Town
5
Cornere
5
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Marine vs Warrington Town

Marine marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,6. Warrington Town marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,0. La Marine, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Marineultimele 5Warrington Town
1,80
Puncte / meci
0,80
1,2
Goluri marcate / meci
1,6
0,6
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
1
0%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Marine și ultimele 5 Warrington Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Marine2-3-0

V
Prescot Cables - Marine21.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
E
Marine - Runcorn Linnets18.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Marine - Colwyn Bay14.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
E
Marine - Blackburn Rovers U2111.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
E
Spennymoor Town - Marine25.04.26 · National League - Nord
1-1

Warrington Town1-1-3

Î
Warrington Town - Southport25.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
E
Warrington Town - Macclesfield21.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
Î
Warrington Town - Chester18.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Atherton LR - Warrington Town14.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
Widnes Town - Warrington Town11.07.26 · Amicale intercluburi
0-4

Întâlniri directe Marine - Warrington Town

Marine 2Egal 0Warrington Town 0
V
Marine - Warrington Town18.04.2025 · pauză 0-0
1-0
V
Warrington Town - Marine01.01.2025 · pauză 0-2
0-2

V/E/Î din perspectiva Marine. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Marine - Warrington Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Marine1.6356% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Warrington Town4.4521% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.15
X2 2.07
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.25
Peste 2.5 1.55

Ambele marchează

GG Da 1.60
GG Nu 2.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.57
Pauză peste 1.5 2.22

Cornere

Sub 9.5 1.51
Peste 9.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Marine - Warrington Town s-a jucat marți, 28 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Marine n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 6 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Warrington Town are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 8-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Marine a câștigat de 2 ori, Warrington Town niciodată. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Marine - Warrington Town 1-0, pe 18 aprilie 2025.

Casele o dau favorită pe Marine, la 1.63, cu egalul la 3.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 56% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.55, iar GG la 1.60.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,8 pentru Marine și 1,1 pentru Warrington Town. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Marine, modelul calculează 53%. Cota de 1.63 e sub cea corectă (1.89) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 55% în model, dar la 1.55 plătește sub cota corectă de 1.82. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Marine - Warrington Town

Goluri estimate: 1,78 Marine și 1,11 Warrington Town, total 2,89. 1X2 în model: 53% · 23% · 24%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,0%1-09,9%2-19,8%2-08,8%0-16,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Warrington Town. Warrington Town a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză2-0
Cornere5-5
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startMarine · 1.63
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Marine - Warrington Town?

S-a jucat marți, 28 iulie, ora 21:30 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Marine - Warrington Town?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Marine - Warrington Town?

Pe Stadionul The Arriva, în Crosby, marți, 28 iulie, ora 21:30 (ora României).

Cine era favorită în Marine - Warrington Town?

Marine pleca favorită, la cota 1.63. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Marine - Warrington Town?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →