Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Marine - Macclesfield

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Marine
VVVEV
Final0-1Pauză 0-0
Macclesfield
VEVEE
Șanse înainte de meci, după cote
Marine 28%Egal 27%Macclesfield 45%

Marine 0-1 Macclesfield: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Marine 0-1 Macclesfield (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 40% pentru victoria lui Macclesfield, iar cotele fără marjă 45%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG n-a ieșit (NG avea 45%). Scorul exact 0-1 avea 9,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (5-3) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Marineîn meciMacclesfield
5
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Marine vs Macclesfield

Marine marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,4. Macclesfield marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,2. La Marine, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Marine 2, egal 0, Macclesfield 2.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Marineultimele 5Macclesfield
2,60
Puncte / meci
1,80
1,6
Goluri marcate / meci
2,2
0,4
Goluri primite / meci
1,2
4
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
80%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Marine și ultimele 5 Macclesfield, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Marine4-1-0

V
Marine - Bootle01.08.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Marine - Warrington Town28.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
Prescot Cables - Marine21.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
E
Marine - Runcorn Linnets18.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Marine - Colwyn Bay14.07.26 · Amicale intercluburi
2-0

Macclesfield2-3-0

V
Macclesfield - United of Manchester01.08.26 · Amicale intercluburi
2-0
E
Tamworth - Macclesfield28.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Altrincham - Macclesfield25.07.26 · Amicale intercluburi
2-5
E
Warrington Town - Macclesfield21.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
E
Leek Town - Macclesfield14.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Întâlniri directe Marine - Macclesfield

Marine 2Egal 0Macclesfield 2
Î
Marine - Macclesfield10.03.2026 · pauză 1-1
2-4
V
Macclesfield - Marine04.10.2025 · pauză 0-0
0-1
V
Macclesfield - Marine06.05.2024 · pauză 0-1
1-2
Î
Macclesfield - Marine02.03.2024
2-1

V/E/Î din perspectiva Marine. 3 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Marine - Macclesfield

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Marine3.2528% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Macclesfield2.0545% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.67
X2 1.28
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.24
Sub 2.5 1.87
Peste 2.5 1.83

Ambele marchează

GG Da 1.71
GG Nu 2.02

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.40
Pauză peste 1.5 2.60

Cornere

Sub 9.5 1.85
Peste 9.5 1.85

Analiza de dinainte de meci

Marine - Macclesfield s-a jucat sâmbătă, 8 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Marine n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 8 goluri și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Macclesfield n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 11-6.

În ultimele 4 întâlniri directe, Marine a câștigat de 2 ori, Macclesfield de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Marine - Macclesfield 2-4, pe 10 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Macclesfield, la 2.05, cu egalul la 3.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.83, iar GG la 1.71.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Marine și 1,4 pentru Macclesfield. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Marine are 34%, Macclesfield 40%. Peste 1.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. La 1.24, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Marine - Macclesfield

Goluri estimate: 1,28 Marine și 1,41 Macclesfield, total 2,69. 1X2 în model: 34% · 26% · 40%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-112,3%0-19,6%1-08,7%1-28,6%2-17,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere5-3
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startMacclesfield · 2.05
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Marine - Macclesfield?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Marine - Macclesfield?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Marine - Macclesfield?

Pe Stadionul The Arriva, în Crosby, sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Marine - Macclesfield?

Macclesfield pleca favorită, la cota 2.05. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Marine - Macclesfield?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →