Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Marine - Chorley

Statistici și rezultat final · marți, 18 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Marine
ÎÎVVV
Final0-2Pauză 0-2
Chorley
ÎÎÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Marine 34%Egal 29%Chorley 37%

Marine 0-2 Chorley: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Marine 0-2 Chorley (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru victoria lui Chorley, iar cotele fără marjă 37%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 61%), iar GG n-a ieșit (NG avea 56%). Scorul exact 0-2 avea 4,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (5-5) și 6 cartonașe galbene (4-2).

Marineîn meciChorley
5
Cornere
5
4
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Marine vs Chorley

Marine marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,6. Chorley marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,8. La Marine, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Marine 2, egal 1, Chorley 2.

~2,3goluri estimate
39%peste 2,5 goluri
44%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Marineultimele 5Chorley
1,80
Puncte / meci
0,20
1,0
Goluri marcate / meci
0,6
0,6
Goluri primite / meci
1,8
3
Victorii
0
20%
Peste 2,5 goluri
80%
20%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Marine și ultimele 5 Chorley, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Marine3-0-2

Î
Hereford - Marine15.08.26 · National League - Nord
1-0
Î
Marine - Macclesfield08.08.26 · National League - Nord
0-1
V
Marine - Bootle01.08.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Marine - Warrington Town28.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
Prescot Cables - Marine21.07.26 · Amicale intercluburi
0-1

Chorley0-1-4

Î
South Shields - Chorley15.08.26 · National League - Nord
2-1
Î
Chorley - Chester08.08.26 · National League - Nord
1-2
Î
Chorley - Accrington Stanley25.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
E
Chorley - Altrincham21.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Chorley - Bury11.07.26 · Amicale intercluburi
1-2

Întâlniri directe Marine - Chorley

Marine 2Egal 1Chorley 2
V
Marine - Chorley06.04.2026 · pauză 2-0
2-1
Î
Chorley - Marine30.12.2025 · pauză 1-0
2-1
E
Chorley - Marine12.04.2025 · pauză 0-0
0-0
Î
Chorley - Marine16.11.2024 · pauză 1-0
3-1
V
Marine - Chorley05.11.2024 · pauză 1-0
3-0

V/E/Î din perspectiva Marine. 4 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Marine - Chorley

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Marine2.7234% fără marjă
X · Egal3.2529% fără marjă
2 · Chorley2.5237% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.43
X2 1.41
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.31
Sub 2.5 1.69
Peste 2.5 2.02

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.90

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.33
Pauză peste 1.5 2.82

Analiza de dinainte de meci

Marine - Chorley s-a jucat marți, 18 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Marine are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 5-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Chorley n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Marine a câștigat de 2 ori, Chorley de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Marine - Chorley 2-1, pe 6 aprilie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.72 pentru gazde, 2.52 pentru oaspeți și 3.25 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.02, iar GG la 1.80.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Marine și 0,9 pentru Chorley. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 45% la victorie, față de 34%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 73% în model, iar 1.43 e aproape de cota corectă (1.37). Sub 2.5 goluri: 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. Cota 1.69 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Marine - Chorley

Goluri estimate: 1,31 Marine și 0,94 Chorley, total 2,25. 1X2 în model: 45% · 28% · 27%. Peste 2,5: 39% (cotă corectă 2.56). GG: 44% (cotă corectă 2.27). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
24%1
27%2
20%3
11%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 61% · peste 2,5: 39% (verde).

Scoruri probabile

1-013,8%1-113,0%0-010,5%0-19,9%2-09,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Chorley. Chorley a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-2
Cornere5-5
Cartonașe galbene4-2
Favorită la startChorley · 2.52
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Marine - Chorley?

S-a jucat marți, 18 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Marine - Chorley?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Marine - Chorley?

Pe Stadionul The Arriva, în Crosby, marți, 18 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Marine - Chorley?

Niciuna clar: cotele erau 2.72 la gazde și 2.52 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Marine - Chorley?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →