Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

AustraliaAustralia · NPL U20 - NSW

Marconi Stallions U20 - Sydney United U20

Statistici și rezultat final · duminică, 19 iulie

AustraliaNPL U20 - NSW · Australia Final
Final4-0Pauză 1-0
Sydney United U20
ÎVEEE
Șanse înainte de meci, după cote
Marconi Stallions U20 40%Egal 26%Sydney United U20 34%

Marconi Stallions U20 4-0 Sydney United U20: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Marconi Stallions U20 4-0 Sydney United U20 (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 58% pentru victoria lui Marconi Stallions U20, iar cotele fără marjă 40%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 75%), iar GG n-a ieșit (NG avea 29%). Scorul exact 4-0 avea 2,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (3-3) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Marconi Stallions U20în meciSydney United U20
3
Cornere
3
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Marconi Stallions U20 vs Sydney United U20

Marconi Stallions U20 marchează 2,6 goluri pe meci și primește 0,4. Sydney United U20 marchează 2,6 goluri pe meci și primește 2,2. La Marconi Stallions U20, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Marconi Stallions U20 2, egal 1, Sydney United U20 1.

~3,9goluri estimate
75%peste 2,5 goluri
71%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Marconi Stallions U20ultimele 5Sydney United U20
2,60
Puncte / meci
1,20
2,6
Goluri marcate / meci
2,6
0,4
Goluri primite / meci
2,2
4
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Marconi Stallions U20 și ultimele 5 Sydney United U20, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Marconi Stallions U204-1-0

V
Marconi Stallions U20 - Sydney United U2019.07.26 · NPL U20 - NSW
4-0
V
Marconi Stallions U20 - WS Wanderers U2012.07.26 · NPL U20 - NSW
3-1
E
Marconi Stallions U20 - St George FC U2005.07.26 · NPL U20 - NSW
0-0
V
Marconi Stallions U20 - Blacktown City U2028.06.26 · NPL U20 - NSW
3-1
V
Marconi Stallions U20 - University of NSW U2021.06.26 · NPL U20 - NSW
3-0

Sydney United U201-3-1

Î
Marconi Stallions U20 - Sydney United U2019.07.26 · NPL U20 - NSW
4-0
V
Sydney United U20 - Rockdale Illinden U2012.07.26 · NPL U20 - NSW
6-0
E
Blacktown City U20 - Sydney United U2005.07.26 · NPL U20 - NSW
0-0
E
Sydney FC U20 - Sydney United U2026.06.26 · NPL U20 - NSW
5-5
E
Sydney United U20 - SD Raiders U2021.06.26 · NPL U20 - NSW
2-2

Întâlniri directe Marconi Stallions U20 - Sydney United U20

Marconi Stallions U20 2Egal 1Sydney United U20 1
V
Marconi Stallions U20 - Sydney United U2019.07.2026 · pauză 1-0
4-0
Î
Sydney United U20 - Marconi Stallions U2006.04.2026 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Marconi Stallions U20. 3 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Marconi Stallions U20 - Sydney United U20

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Marconi Stallions U202.2740% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Sydney United U202.6234% fără marjă

Analiza de dinainte de meci

Marconi Stallions U20 - Sydney United U20 s-a jucat duminică, 19 iulie, în NPL U20 - NSW (Australia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Marconi Stallions U20 n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 13-2. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Sydney United U20 vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 11. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Marconi Stallions U20 a câștigat de 2 ori, Sydney United U20 o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Marconi Stallions U20 - Sydney United U20 4-0, pe 19 iulie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.27 pentru gazde, 2.62 pentru oaspeți și 3.50 la egal.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,4 pentru Marconi Stallions U20 și 1,5 pentru Sydney United U20. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 58% la victorie, față de 40%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Marconi Stallions U20 merită privit: 58% în model, iar 2.27 plătește peste cota corectă de 1.72. Peste 2.5 goluri: 75% în model, adică o cotă corectă de 1.33. Ambele marchează (GG): 71% în model, adică o cotă corectă de 1.41. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Marconi Stallions U20 - Sydney United U20

Goluri estimate: 2,40 Marconi Stallions U20 și 1,50 Sydney United U20, total 3,90. 1X2 în model: 58% · 19% · 23%. Peste 2,5: 75% (cotă corectă 1.33). GG: 71% (cotă corectă 1.41). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
15%2
20%3
20%4
35%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 25% · peste 2,5: 75% (verde).

Scoruri probabile

2-18,7%1-17,3%3-17,0%2-26,6%2-05,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Sydney United U20. Sydney United U20 a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-0
Pauză1-0
Cornere3-3
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startMarconi Stallions U20 · 2.27
Goluri estimate~3,9
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Marconi Stallions U20 - Sydney United U20?

S-a jucat duminică, 19 iulie, ora 06:00 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat Marconi Stallions U20 - Sydney United U20?

În NPL U20 - NSW (Australia).

Cine era favorită în Marconi Stallions U20 - Sydney United U20?

Niciuna clar: cotele erau 2.27 la gazde și 2.62 la oaspeți. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în Marconi Stallions U20 - Sydney United U20?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,9.