Duminică18 octombrie
Live 108 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Mansfield Town - Derby County

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

Amicale intercluburi Final
Mansfield Town
ÎVÎVV
Final1-3
Derby County
VÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Mansfield Town 57%Egal 23%Derby County 20%

Mansfield Town 1-3 Derby County: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Mansfield Town 1-3 Derby County. Înainte de start, modelul dădea 28% pentru victoria lui Derby County, iar cotele fără marjă 20%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 72%), iar GG a ieșit (70%). Scorul exact 1-3 avea 3,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (12-2) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Mansfield Townîn meciDerby County
12
Cornere
2
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Mansfield Town vs Derby County

Mansfield Town marchează 3,0 goluri pe meci și primește 2,4. Derby County marchează și primește câte 1,6 goluri pe meci. La Mansfield Town, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
72%peste 2,5 goluri
70%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Mansfield Townultimele 5Derby County
1,80
Puncte / meci
1,20
3,0
Goluri marcate / meci
1,6
2,4
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Mansfield Town și ultimele 5 Derby County, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Mansfield Town3-0-2

Î
Mansfield Town - Derby County31.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
V
Alfreton Town - Mansfield Town28.07.26 · Amicale intercluburi
0-4
Î
Barrow - Mansfield Town18.07.26 · Amicale intercluburi
4-3
V
Retford Utd - Mansfield Town14.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Mansfield Town - Cardiff City02.05.26 · League One
5-4

Derby County2-0-3

V
Mansfield Town - Derby County31.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
Î
Derby County - Valencia28.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Derby County - Freiburg24.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
V
Alfreton Town - Derby County17.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Derby County - Sheffield United02.05.26 · Championship
1-2

Întâlniri directe Mansfield Town - Derby County

Mansfield Town 0Egal 0Derby County 1
Î1-3

V/E/Î din perspectiva Mansfield Town. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Mansfield Town - Derby County

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Mansfield Town1.6057% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Derby County4.6020% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.74
X2 1.28
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.32
Peste 2.5 1.52

Ambele marchează

GG Da 1.50
GG Nu 2.40

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.57
Pauză peste 1.5 2.20

Analiza de dinainte de meci

Mansfield Town - Derby County s-a jucat vineri, 31 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Mansfield Town vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 15 goluri și a primit 12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Derby County are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 8-8. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Mansfield Town - Derby County 1-3, pe 31 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Mansfield Town, la 1.60, cu egalul la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 57% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.52, iar GG la 1.50.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,2 pentru Mansfield Town și 1,6 pentru Derby County. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Mansfield Town: 51% în model, cota corectă ar fi 1.96. La 1.60, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.52 e peste cea corectă (1.39). Ambele marchează (GG) merită privit: 70% în model, iar 1.50 plătește peste cota corectă de 1.43. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Mansfield Town - Derby County

Goluri estimate: 2,15 Mansfield Town și 1,56 Derby County, total 3,71. 1X2 în model: 51% · 21% · 28%. Peste 2,5: 72% (cotă corectă 1.39). GG: 70% (cotă corectă 1.43). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
17%2
21%3
19%4
32%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 28% · peste 2,5: 72% (verde).

Scoruri probabile

2-18,8%1-18,2%2-26,9%1-26,4%3-16,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Mansfield Town. Mansfield Town a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Derby County. Derby County a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,3 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-3
Cornere12-2
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startMansfield Town · 1.60
Goluri estimate~3,7
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Mansfield Town - Derby County?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-3.

În ce competiție s-a jucat Mansfield Town - Derby County?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Mansfield Town - Derby County?

Pe One Call Stadium, în Mansfield, Nottinghamshire, vineri, 31 iulie, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Mansfield Town - Derby County?

Mansfield Town pleca favorită, la cota 1.60. Meciul s-a terminat 1-3.

Câte goluri s-au marcat în Mansfield Town - Derby County?

4 goluri, scor final 1-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →