Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

EgiptEgipt · Divizia 2 A

Maleyeit Kafr El Zayiat - Tanta

Statistici și rezultat final · joi, 27 august

EgiptDivizia 2 A · Egipt Final
Final0-0
Tanta
VEVEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Maleyeit Kafr El Zayiat 45%Egal 33%Tanta 22%

Maleyeit Kafr El Zayiat 0-0 Tanta: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Maleyeit Kafr El Zayiat 0-0 Tanta. Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 33%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 55%), iar GG n-a ieșit (NG avea 51%). Scorul exact 0-0 avea 8,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (5-7) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Maleyeit Kafr El Zayiatîn meciTanta
5
Cornere
7
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Maleyeit Kafr El Zayiat vs Tanta

Maleyeit Kafr El Zayiat marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,8. Tanta marchează și primește câte 1,8 goluri pe meci. La Maleyeit Kafr El Zayiat, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
45%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Maleyeit Kafr El Zayiatultimele 5Tanta
2,00
Puncte / meci
1,60
1,6
Goluri marcate / meci
1,8
0,8
Goluri primite / meci
1,8
3
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Maleyeit Kafr El Zayiat și ultimele 5 Tanta, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Maleyeit Kafr El Zayiat3-1-1

V
Maleyeit Kafr El Zayiat - Aswan FC14.05.26 · Divizia 2 A
5-1
V0-1
Î
El Daklyeh - Maleyeit Kafr El Zayiat30.04.26 · Divizia 2 A
2-0
E
Maleyeit Kafr El Zayiat - El Qanah23.04.26 · Divizia 2 A
1-1
V
FC Masar - Maleyeit Kafr El Zayiat16.04.26 · Divizia 2 A
0-1

Tanta2-2-1

V
Tanta - Team FC Cairo21.08.26 · Divizia 2 A
2-1
E
Tanta - El Mansurah14.05.26 · Divizia 2 A
1-1
V
Gazl Kafr Eldwar - Tanta07.05.26 · Divizia 2 A
1-4
E
Tanta - Tersana30.04.26 · Divizia 2 A
2-2
Î
La Viena FC - Tanta25.04.26 · Divizia 2 A
4-0

Întâlniri directe Maleyeit Kafr El Zayiat - Tanta

Maleyeit Kafr El Zayiat 1Egal 0Tanta 1
Î
Tanta - Maleyeit Kafr El Zayiat12.03.2026 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Maleyeit Kafr El Zayiat. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Maleyeit Kafr El Zayiat - Tanta

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Maleyeit Kafr El Zayiat2.0245% fără marjă
X · Egal2.7033% fără marjă
2 · Tanta4.1522% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.15
X2 1.62
12 1.37

Goluri

Peste 1.5 1.64
Sub 2.5 1.31
Peste 2.5 2.92

Ambele marchează

GG Da 2.45
GG Nu 1.49

Analiza de dinainte de meci

Maleyeit Kafr El Zayiat - Tanta s-a jucat joi, 27 august, în Divizia 2 A (Egipt). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Maleyeit Kafr El Zayiat are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 8-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Tanta vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Maleyeit Kafr El Zayiat a câștigat o dată, Tanta o dată. Au fost meciuri strânse, cu 1,0 goluri în medie. Ultima: Tanta - Maleyeit Kafr El Zayiat 1-0, pe 12 martie 2026.

Maleyeit Kafr El Zayiat pleacă favorită, la cota 2.02. Egalul e la 2.70, iar Tanta la 4.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.92, iar GG la 2.45.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,5 pentru Maleyeit Kafr El Zayiat și 1,0 pentru Tanta. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 73% în model, dar la 1.15 plătește sub cota corectă de 1.37. Sub 2.5 goluri: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. La 1.31, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Maleyeit Kafr El Zayiat - Tanta

Goluri estimate: 1,45 Maleyeit Kafr El Zayiat și 1,03 Tanta, total 2,48. 1X2 în model: 47% · 26% · 27%. Peste 2,5: 45% (cotă corectă 2.22). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
21%1
26%2
21%3
13%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 55% · peste 2,5: 45% (verde).

Scoruri probabile

1-112,5%1-012,1%2-19,1%2-08,8%0-18,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Tanta. Tanta a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,0 goluri, după cote 1,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Cornere5-7
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startMaleyeit Kafr El Zayiat · 2.02
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Maleyeit Kafr El Zayiat - Tanta?

S-a jucat joi, 27 august, ora 16:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Maleyeit Kafr El Zayiat - Tanta?

În Divizia 2 A (Egipt).

Cine era favorită în Maleyeit Kafr El Zayiat - Tanta?

Maleyeit Kafr El Zayiat pleca favorită, la cota 2.02. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Maleyeit Kafr El Zayiat - Tanta?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Divizia 2 A

Toată liga →