Duminică18 octombrie
Live 166 Pune pont

4. Liga opolska

Malapanew Ozimek - LKS Kadlub

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 26 septembrie

4. Liga opolska Final
Malapanew Ozimek
ÎÎVVV
Final1-0
LKS Kadlub
VÎEVV
Șanse înainte de meci, după cote
Malapanew Ozimek 52%Egal 20%LKS Kadlub 27%

Malapanew Ozimek 1-0 LKS Kadlub: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Malapanew Ozimek 1-0 LKS Kadlub. Înainte de start, modelul dădea 36% pentru victoria lui Malapanew Ozimek, iar cotele fără marjă 52%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 5,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 12%), iar GG n-a ieșit (NG avea 15%). Scorul exact 1-0 avea 1,5% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Malapanew Ozimek vs LKS Kadlub

Malapanew Ozimek marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,6. LKS Kadlub marchează 3,8 goluri pe meci și primește 2,2. La LKS Kadlub, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~5,1goluri estimate
88%peste 2,5 goluri
85%ambele marchează
2-2scorul cel mai probabil
Malapanew Ozimekultimele 5LKS Kadlub
1,80
Puncte / meci
2,00
2,6
Goluri marcate / meci
3,8
1,6
Goluri primite / meci
2,2
3
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri Malapanew Ozimek și ultimele 5 LKS Kadlub, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Malapanew Ozimek3-0-2

Î
LZS Starowice - Malapanew Ozimek19.09.26 · 4. Liga opolska
4-0
Î
Malapanew Ozimek - Ruch Zdzieszowice12.09.26 · 4. Liga opolska
0-2
V
Start Namysłów - Malapanew Ozimek05.09.26 · 4. Liga opolska
1-6
V
Malapanew Ozimek - Stal Zawadzkie29.08.26 · 4. Liga opolska
3-1
V
MKS Gogolin - Malapanew Ozimek22.08.26 · 4. Liga opolska
0-4

LKS Kadlub3-1-1

V
Kadłub - Victoria Zyrowa19.09.26 · 4. Liga opolska
4-1
Î
LZS Starościn - Kadłub12.09.26 · 4. Liga opolska
4-3
E
Kadłub - LZS Domaszkowice05.09.26 · 4. Liga opolska
3-3
V
Porawie Większyce - Kadłub29.08.26 · 4. Liga opolska
2-4
V
Kadłub - Fortuna Głogówek22.08.26 · 4. Liga opolska
5-1

Ponturi Malapanew Ozimek - LKS Kadlub

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Malapanew Ozimek1.7252% fără marjă
X · Egal4.4520% fără marjă
2 · LKS Kadlub3.3027% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.24
X2 1.90
12 1.14

Analiza de dinainte de meci

Malapanew Ozimek - LKS Kadlub s-a jucat sâmbătă, 26 septembrie, în 4. Liga opolska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Malapanew Ozimek are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 13-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. LKS Kadlub vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 19 goluri și a primit 11. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Malapanew Ozimek pleacă favorită, la cota 1.72. Egalul e la 4.45, iar LKS Kadlub la 3.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 52% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,4 pentru Malapanew Ozimek și 2,7 pentru LKS Kadlub. Scorul cel mai probabil e 2-2. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 36% la victorie, față de 52%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Malapanew Ozimek are 36%, LKS Kadlub 46%. Peste 2.5 goluri: 88% în model, adică o cotă corectă de 1.14. Ambele marchează (GG): 85% în model, adică o cotă corectă de 1.18. Scorul cel mai probabil: 2-2.

Probabilități Malapanew Ozimek - LKS Kadlub

Goluri estimate: 2,40 Malapanew Ozimek și 2,70 LKS Kadlub, total 5,10. 1X2 în model: 36% · 18% · 46%. Peste 2,5: 88% (cotă corectă 1.14). GG: 85% (cotă corectă 1.18). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
3%1
8%2
13%3
17%4
58%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 12% · peste 2,5: 88% (verde).

Scoruri probabile

2-26,4%2-35,8%1-25,3%3-25,1%1-34,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Malapanew Ozimek. Malapanew Ozimek a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: LKS Kadlub. LKS Kadlub a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Favorită la startMalapanew Ozimek · 1.72
Goluri estimate~5,1
Scor probabil2-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Malapanew Ozimek - LKS Kadlub?

S-a jucat sâmbătă, 26 septembrie, ora 16:30 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Malapanew Ozimek - LKS Kadlub?

În 4. Liga opolska.

Unde s-a jucat Malapanew Ozimek - LKS Kadlub?

Pe Stadion Miejski, în Ozimek, sâmbătă, 26 septembrie, ora 16:30 (ora României).

Cine era favorită în Malapanew Ozimek - LKS Kadlub?

Malapanew Ozimek pleca favorită, la cota 1.72. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Malapanew Ozimek - LKS Kadlub?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 5,1.