Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Sud

Maidstone United - Salisbury

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

Anglia Am.National League - Sud · Anglia Am. Final
Maidstone United
VEVÎV
Final2-1Pauză 1-1
Salisbury
ÎEVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Maidstone United 52%Egal 25%Salisbury 23%

Maidstone United 2-1 Salisbury: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Maidstone United 2-1 Salisbury (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Maidstone United, iar cotele fără marjă 52%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 2-1 avea 9,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (8-4) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Maidstone Unitedîn meciSalisbury
8
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Maidstone United vs Salisbury

Maidstone United marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,0. Salisbury marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,0. La Maidstone United, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Salisbury nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Maidstone Unitedultimele 5Salisbury
2,00
Puncte / meci
1,40
2,2
Goluri marcate / meci
2,2
1,0
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
20%
4
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Maidstone United și ultimele 5 Salisbury, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Maidstone United3-1-1

V
Dorking Wanderers - Maidstone United22.08.26 · National League - Sud
2-3
E
Maidstone United - Folkestone Invicta18.08.26 · National League - Sud
1-1
V
Walton & Hersham - Maidstone United15.08.26 · National League - Sud
0-3
Î
Maidstone United - Farnborough08.08.26 · National League - Sud
1-2
V
Chatham Town - Maidstone United01.08.26 · Amicale intercluburi
0-3

Salisbury2-1-2

Î
Salisbury - Hemel Hempstead Town22.08.26 · National League - Sud
1-2
E
Horsham - Salisbury15.08.26 · National League - Sud
0-0
V
Salisbury - Hampton & Richmond08.08.26 · National League - Sud
5-0
V
Salisbury - Havant & Waterlooville31.07.26 · Amicale intercluburi
5-0
Î
Frome Town - Salisbury25.07.26 · Amicale intercluburi
3-0

Întâlniri directe Maidstone United - Salisbury

Maidstone United 4Egal 0Salisbury 0
V
Salisbury - Maidstone United28.02.2026 · pauză 0-0
0-1
V
Maidstone United - Salisbury29.11.2025 · pauză 0-0
1-0
V
Maidstone United - Salisbury01.03.2025 · pauză 1-1
3-2
V
Salisbury - Maidstone United17.12.2024 · pauză 0-1
0-2

V/E/Î din perspectiva Maidstone United. 1 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Maidstone United - Salisbury

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Maidstone United1.7552% fără marjă
X · Egal3.7025% fără marjă
2 · Salisbury4.0023% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.15
X2 2.05
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.05
Peste 2.5 1.67

Ambele marchează

GG Da 1.69
GG Nu 2.05

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.50
Pauză peste 1.5 2.35

Analiza de dinainte de meci

Maidstone United - Salisbury s-a jucat sâmbătă, 29 august, în National League - Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Maidstone United are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 11-5. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Salisbury vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 5. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Maidstone United a câștigat de 4 ori, Salisbury niciodată. Ultima: Salisbury - Maidstone United 0-1, pe 28 februarie 2026.

Maidstone United pleacă favorită, la cota 1.75. Egalul e la 3.70, iar Salisbury la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 52% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.67, iar GG la 1.69.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,7 pentru Maidstone United și 1,4 pentru Salisbury. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 45% la victorie, față de 52%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 69% în model, dar la 1.15 plătește sub cota corectă de 1.45. Peste 2.5 goluri: 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. Cota 1.67 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 60%. Cota de 1.69 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Maidstone United - Salisbury

Goluri estimate: 1,69 Maidstone United și 1,35 Salisbury, total 3,04. 1X2 în model: 45% · 24% · 31%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-110,9%2-19,2%1-08,1%1-27,4%2-06,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-1
Cornere8-4
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startMaidstone United · 1.75
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Maidstone United - Salisbury?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Maidstone United - Salisbury?

În National League - Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Maidstone United - Salisbury?

Pe Gallagher Stadium, în Maidstone, Kent, sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Maidstone United - Salisbury?

Maidstone United pleca favorită, la cota 1.75. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Maidstone United - Salisbury?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din National League - Sud

Toată liga →