Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Maidstone United - Ashford United

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

Amicale intercluburi Final
Maidstone United
VVVVV
Final4-0Pauză 3-0
Ashford United
VÎVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Maidstone United 71%Egal 17%Ashford United 12%

Maidstone United 4-0 Ashford United: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Maidstone United 4-0 Ashford United (pauză 3-0). Înainte de start, modelul dădea 65% pentru victoria lui Maidstone United, iar cotele fără marjă 71%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 74%), iar GG n-a ieșit (NG avea 33%). Scorul exact 4-0 avea 3,9% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Maidstone United vs Ashford United

Maidstone United marchează 3,6 goluri pe meci și primește 1,2. Ashford United marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,6. La Maidstone United, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,9goluri estimate
74%peste 2,5 goluri
67%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Maidstone Unitedultimele 5Ashford United
3,00
Puncte / meci
1,80
3,6
Goluri marcate / meci
2,0
1,2
Goluri primite / meci
1,6
5
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
80%
100%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Maidstone United și ultimele 5 Ashford United, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Maidstone United5-0-0

V
Ramsgate - Maidstone United18.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
V
Maidstone United - Welling United11.07.26 · Amicale intercluburi
4-1
V
Bearsted FC - Maidstone United07.07.26 · Amicale intercluburi
1-5
V
Whitstable T. - Maidstone United04.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
V
Bath City - Maidstone United25.04.26 · National League - Sud
2-3

Ashford United3-0-2

V
Ashford United - Hassocks25.04.26 · Non League Div One
3-2
Î
AFC Whyteleafe - Ashford United18.04.26 · Non League Div One
3-2
V
Ashford United - Sittingbourne11.04.26 · Non League Div One
3-1
V
Ashford United - Faversham T.03.04.26 · Non League Div One
1-0
Î
Crowborough Athletic - Ashford United10.03.26 · Non League Div One
2-1

Ponturi Maidstone United - Ashford United

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Maidstone United1.2871% fără marjă
X · Egal5.3517% fără marjă
2 · Ashford United7.8012% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.04
X2 3.25
12 1.10

Goluri

Peste 1.5 1.08
Sub 2.5 2.80
Peste 2.5 1.34

Ambele marchează

GG Da 1.69
GG Nu 2.05

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.80
Pauză peste 1.5 1.90

Analiza de dinainte de meci

Maidstone United - Ashford United s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Maidstone United n-a pierdut niciunul (cinci victorii). Golaveraj: 18-6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Ashford United vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 8. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Maidstone United pleacă favorită, la cota 1.28. Egalul e la 5.35, iar Ashford United la 7.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 71% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.34, iar GG la 1.69.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,6 pentru Maidstone United și 1,3 pentru Ashford United. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Maidstone United: 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. La 1.28, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 74%. Cota de 1.34 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) merită privit: 67% în model, iar 1.69 plătește peste cota corectă de 1.49. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Maidstone United - Ashford United

Goluri estimate: 2,57 Maidstone United și 1,28 Ashford United, total 3,85. 1X2 în model: 65% · 18% · 17%. Peste 2,5: 74% (cotă corectă 1.35). GG: 67% (cotă corectă 1.49). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
16%2
20%3
20%4
34%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 26% · peste 2,5: 74% (verde).

Scoruri probabile

2-19,0%3-17,7%1-17,0%2-07,0%3-06,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Ashford United. Ashford United a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,2 goluri, după cote 3,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-0
Pauză3-0
Favorită la startMaidstone United · 1.28
Goluri estimate~3,9
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Maidstone United - Ashford United?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat Maidstone United - Ashford United?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Maidstone United - Ashford United?

Pe Gallagher Stadium, în Maidstone, Kent, sâmbătă, 25 iulie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Maidstone United - Ashford United?

Maidstone United pleca favorită, la cota 1.28. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în Maidstone United - Ashford United?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,9.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →