Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Sud

Maidenhead United - Farnborough

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Anglia Am.National League - Sud · Anglia Am. Final
Maidenhead United
VEÎÎE
Final1-1Pauză 1-1
Farnborough
VÎVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Maidenhead United 50%Egal 25%Farnborough 24%

Maidenhead United 1-1 Farnborough: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Maidenhead United 1-1 Farnborough (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru egalul, iar cotele fără marjă 25%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 61%), iar GG a ieșit (46%). Scorul exact 1-1 avea 13,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (3-7) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Maidenhead Unitedîn meciFarnborough
3
Cornere
7
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Maidenhead United vs Farnborough

Maidenhead United marchează 0,4 goluri pe meci și primește 0,8. Farnborough marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. La Maidenhead United, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Maidenhead United 0, egal 2, Farnborough 1.

~2,3goluri estimate
39%peste 2,5 goluri
46%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Maidenhead Unitedultimele 5Farnborough
1,00
Puncte / meci
2,00
0,4
Goluri marcate / meci
1,4
0,8
Goluri primite / meci
0,8
1
Victorii
3
0%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Maidenhead United și ultimele 5 Farnborough, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Maidenhead United1-2-2

V
Hemel Hempstead Town - Maidenhead United18.08.26 · National League - Sud
0-1
E
Maidenhead United - Dorking Wanderers15.08.26 · National League - Sud
0-0
Î
Truro City - Maidenhead United08.08.26 · National League - Sud
2-0
Î
Brackley Town - Maidenhead United01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
E
Wimborne Town - Maidenhead United25.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Farnborough3-1-1

V
Farnborough - Chesham United19.08.26 · National League - Sud
1-0
Î
Farnborough - Hemel Hempstead Town15.08.26 · National League - Sud
0-2
V
Maidstone United - Farnborough08.08.26 · National League - Sud
1-2
V
Farnborough - Bath City01.08.26 · Amicale intercluburi
3-0
E
Farnborough - Portsmouth29.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Întâlniri directe Maidenhead United - Farnborough

Maidenhead United 0Egal 2Farnborough 1
E
Maidenhead United - Farnborough07.02.2026 · pauză 1-0
2-2
Î
Farnborough - Maidenhead United25.10.2025 · pauză 0-0
1-0
E
Farnborough - Maidenhead United03.08.2024 · pauză 0-1
1-1

V/E/Î din perspectiva Maidenhead United. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Maidenhead United - Farnborough

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Maidenhead United1.8350% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · Farnborough3.7524% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.25
X2 1.73
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.72

Ambele marchează

GG Da 1.64
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.45
Pauză peste 1.5 2.45

Analiza de dinainte de meci

Maidenhead United - Farnborough s-a jucat sâmbătă, 22 august, în National League - Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Maidenhead United are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 2-4. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. Farnborough vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 4.

În ultimele 3 întâlniri directe, Maidenhead United a câștigat niciodată, Farnborough o dată, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Maidenhead United - Farnborough 2-2, pe 7 februarie 2026.

Maidenhead United pleacă favorită, la cota 1.83. Egalul e la 3.60, iar Farnborough la 3.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.72, iar GG la 1.64.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,2 pentru Maidenhead United și 1,1 pentru Farnborough. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 37% la victorie, față de 50%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Maidenhead United are 37%, Farnborough 35%. Sub 2.5 goluri: 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. Casele dau 2.00, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Maidenhead United - Farnborough

Goluri estimate: 1,15 Maidenhead United și 1,11 Farnborough, total 2,26. 1X2 în model: 37% · 28% · 35%. Peste 2,5: 39% (cotă corectă 2.56). GG: 46% (cotă corectă 2.17). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
24%1
27%2
20%3
11%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 61% · peste 2,5: 39% (verde).

Scoruri probabile

1-113,3%1-012,0%0-111,6%0-010,4%2-17,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Maidenhead United. Maidenhead United a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,7 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Maidenhead United e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-1
Cornere3-7
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startMaidenhead United · 1.83
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Maidenhead United - Farnborough?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Maidenhead United - Farnborough?

În National League - Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Maidenhead United - Farnborough?

Pe York Road, în Maidenhead, sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Maidenhead United - Farnborough?

Maidenhead United pleca favorită, la cota 1.83. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Maidenhead United - Farnborough?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din National League - Sud

Toată liga →