Duminică18 octombrie
Live 68 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Macclesfield - United of Manchester

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Amicale intercluburi Final
Macclesfield
EVEEÎ
Final2-0Pauză 1-0
United of Manchester
ÎVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Macclesfield 57%Egal 23%United of Manchester 20%

Macclesfield 2-0 United of Manchester: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Macclesfield 2-0 United of Manchester (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Macclesfield, iar cotele fără marjă 57%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 36%), iar GG n-a ieșit (NG avea 35%). Scorul exact 2-0 avea 5,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (3-6) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Macclesfieldîn meciUnited of Manchester
3
Cornere
6
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Macclesfield vs United of Manchester

Macclesfield marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,8. United of Manchester marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,2. În directe, United of Manchester nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Macclesfieldultimele 5United of Manchester
1,20
Puncte / meci
1,80
2,0
Goluri marcate / meci
2,0
1,8
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
60%
100%
Ambele marchează
20%
3
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Macclesfield și ultimele 5 United of Manchester, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Macclesfield1-3-1

E
Tamworth - Macclesfield28.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Altrincham - Macclesfield25.07.26 · Amicale intercluburi
2-5
E
Warrington Town - Macclesfield21.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
E
Leek Town - Macclesfield14.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
Î
Kidderminster Harriers - Macclesfield02.05.26 · National League - Nord
3-1

United of Manchester3-0-2

Î
Southport - United of Manchester24.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Trafford - United of Manchester20.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
Î
United of Manchester - Salford City18.07.26 · Amicale intercluburi
1-4
V
United of Manchester - Rochdale14.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Runcorn Linnets - United of Manchester11.07.26 · Amicale intercluburi
0-4

Întâlniri directe Macclesfield - United of Manchester

Macclesfield 3Egal 0United of Manchester 0
V
Macclesfield - United of Manchester30.03.2024 · pauză 1-1
3-1

V/E/Î din perspectiva Macclesfield. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Macclesfield - United of Manchester

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Macclesfield1.6057% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · United of Manchester4.5520% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.13
X2 2.22
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.32
Peste 2.5 1.51

Ambele marchează

GG Da 1.61
GG Nu 2.17

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.60
Pauză peste 1.5 2.17

Analiza de dinainte de meci

Macclesfield - United of Manchester s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Macclesfield vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, United of Manchester are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 10-6.

În ultimele 3 întâlniri directe, Macclesfield a câștigat de 3 ori, United of Manchester niciodată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Macclesfield - United of Manchester 2-0, pe 11 ianuarie 2025.

Casele o dau favorită pe Macclesfield, la 1.60, cu egalul la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 57% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.51, iar GG la 1.61.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,8 pentru Macclesfield și 1,5 pentru United of Manchester. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 45% la victorie, față de 57%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 68% în model, dar la 1.13 plătește sub cota corectă de 1.47. Peste 2.5 goluri: 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. Cota 1.51 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 65%. Cota de 1.61 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Macclesfield - United of Manchester

Goluri estimate: 1,80 Macclesfield și 1,51 United of Manchester, total 3,31. 1X2 în model: 45% · 23% · 32%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-19,9%2-18,9%1-27,5%2-26,7%1-06,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Macclesfield. Macclesfield a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Macclesfield e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere3-6
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startMacclesfield · 1.60
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Macclesfield - United of Manchester?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Macclesfield - United of Manchester?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Macclesfield - United of Manchester?

Pe Moss Rose, în Macclesfield, sâmbătă, 1 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Macclesfield - United of Manchester?

Macclesfield pleca favorită, la cota 1.60. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Macclesfield - United of Manchester?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →