Duminică18 octombrie
Live 109 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Macclesfield - Brackley Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Macclesfield
EVVVE
Final2-1Pauză 0-1
Brackley Town
ÎEVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Macclesfield 54%Egal 25%Brackley Town 21%

Macclesfield 2-1 Brackley Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Macclesfield 2-1 Brackley Town (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 51% pentru victoria lui Macclesfield, iar cotele fără marjă 54%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 38%), iar GG a ieșit (41%). Scorul exact 2-1 avea 8,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (7-4) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Macclesfieldîn meciBrackley Town
7
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Macclesfield vs Brackley Town

Macclesfield marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,4. Brackley Town marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,0. La Macclesfield, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,2goluri estimate
38%peste 2,5 goluri
41%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Macclesfieldultimele 5Brackley Town
2,20
Puncte / meci
1,40
1,2
Goluri marcate / meci
0,8
0,4
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Macclesfield și ultimele 5 Brackley Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Macclesfield3-2-0

E
Spalding United - Macclesfield18.08.26 · National League - Nord
0-0
V
Macclesfield - Radcliffe15.08.26 · National League - Nord
2-1
V
Marine - Macclesfield08.08.26 · National League - Nord
0-1
V
Macclesfield - United of Manchester01.08.26 · Amicale intercluburi
2-0
E
Tamworth - Macclesfield28.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Brackley Town2-1-2

Î
Brackley Town - Kings Lynn Town18.08.26 · National League - Nord
0-2
E
Brackley Town - Hebburn Town15.08.26 · National League - Nord
1-1
V
Telford United - Brackley Town08.08.26 · National League - Nord
1-2
V
Brackley Town - Maidenhead United01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Stratford Town - Brackley Town21.07.26 · Amicale intercluburi
1-0

Ponturi Macclesfield - Brackley Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Macclesfield1.7054% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · Brackley Town4.3521% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.20
X2 1.85
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.24
Sub 2.5 1.85
Peste 2.5 1.85

Ambele marchează

GG Da 1.78
GG Nu 1.92

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.40
Pauză peste 1.5 2.62

Analiza de dinainte de meci

Macclesfield - Brackley Town s-a jucat sâmbătă, 22 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Macclesfield n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 6-2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Brackley Town vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

Macclesfield pleacă favorită, la cota 1.70. Egalul e la 3.65, iar Brackley Town la 4.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.85, iar GG la 1.78.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,4 pentru Macclesfield și 0,8 pentru Brackley Town. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Macclesfield are 51% în model, dar la 1.70 plătește sub cota corectă de 1.96. Sub 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. Casele dau 1.85, mai mult. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 59%. Cota de 1.92 e peste cea corectă (1.69). Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Macclesfield - Brackley Town

Goluri estimate: 1,40 Macclesfield și 0,79 Brackley Town, total 2,19. 1X2 în model: 51% · 28% · 21%. Peste 2,5: 38% (cotă corectă 2.63). GG: 41% (cotă corectă 2.44). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

11%0
24%1
27%2
20%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 62% · peste 2,5: 38% (verde).

Scoruri probabile

1-015,7%1-112,4%0-011,2%2-011,0%0-18,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,7 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză0-1
Cornere7-4
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startMacclesfield · 1.70
Goluri estimate~2,2
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Macclesfield - Brackley Town?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Macclesfield - Brackley Town?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Macclesfield - Brackley Town?

Pe Moss Rose, în Macclesfield, sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Macclesfield - Brackley Town?

Macclesfield pleca favorită, la cota 1.70. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Macclesfield - Brackley Town?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →