Duminică18 octombrie
Live 68 Pune pont

IsraelIsrael · Liga Leumit

Maccabi Yafo Kabilyo - Kiryat Yam

Statistici și rezultat final · marți, 18 august

IsraelLiga Leumit · Israel Final
Final2-6Pauză 1-3
Kiryat Yam
EÎVEE
Șanse înainte de meci, după cote
Maccabi Yafo Kabilyo 35%Egal 28%Kiryat Yam 37%

Maccabi Yafo Kabilyo 2-6 Kiryat Yam: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Maccabi Yafo Kabilyo 2-6 Kiryat Yam (pauză 1-3). Înainte de start, modelul dădea 37% pentru victoria lui Kiryat Yam, iar cotele fără marjă 37%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 8 goluri, față de 2,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG a ieșit (52%). Scorul exact 2-6 avea sub 0,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (5-7) și 7 cartonașe galbene (1-6).

Maccabi Yafo Kabilyoîn meciKiryat Yam
5
Cornere
7
1
Cartonașe galbene
6

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Maccabi Yafo Kabilyo vs Kiryat Yam

Maccabi Yafo Kabilyo marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,6. Kiryat Yam marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,6. La Kiryat Yam, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,6goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
52%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Maccabi Yafo Kabilyoultimele 5Kiryat Yam
1,60
Puncte / meci
1,20
1,8
Goluri marcate / meci
0,8
1,6
Goluri primite / meci
0,6
2
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Maccabi Yafo Kabilyo și ultimele 5 Kiryat Yam, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Maccabi Yafo Kabilyo2-2-1

V
Ironi Modiin - Maccabi Yafo Kabilyo11.08.26 · Cupa ligii - National
0-1
E
Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Yafo Kabilyo06.08.26 · Cupa ligii - National
2-2
Î
Maccabi Yafo Kabilyo - SC Ashdod03.08.26 · Cupa ligii - National
0-2
V
Maccabi Yafo Kabilyo - Hapoel Rishon Lezion30.07.26 · Cupa ligii - National
4-2
E
Hapoel Kfar Saba - Maccabi Yafo Kabilyo17.07.26 · Amicale intercluburi
2-2

Kiryat Yam1-3-1

E
Hapoel Kfar Saba - Kiryat Yam11.08.26 · Cupa ligii - National
1-1
Î
Hapoel Acre - Kiryat Yam06.08.26 · Cupa ligii - National
1-0
V
Kiryat Yam - Maccabi Bnei Raina03.08.26 · Cupa ligii - National
3-1
E
Kiryat Yam - Maccabi Ahi Nazareth30.07.26 · Cupa ligii - National
0-0
E
Kiryat Yam - Maccabi Petah Tikva25.05.26 · Liga Leumit
0-0

Întâlniri directe Maccabi Yafo Kabilyo - Kiryat Yam

Maccabi Yafo Kabilyo 2Egal 0Kiryat Yam 0
V
Maccabi Yafo Kabilyo - Kiryat Yam03.04.2026 · pauză 1-0
2-0
V
Kiryat Yam - Maccabi Yafo Kabilyo10.11.2025 · pauză 0-3
0-6

V/E/Î din perspectiva Maccabi Yafo Kabilyo. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Maccabi Yafo Kabilyo - Kiryat Yam

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Maccabi Yafo Kabilyo2.6035% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Kiryat Yam2.4537% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.45
X2 1.42
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.87
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 1.65
GG Nu 2.10

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.38
Pauză peste 1.5 2.60

Analiza de dinainte de meci

Maccabi Yafo Kabilyo - Kiryat Yam s-a jucat marți, 18 august, în Liga Leumit (Israel). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Maccabi Yafo Kabilyo vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Kiryat Yam are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 4-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Maccabi Yafo Kabilyo a câștigat de 2 ori, Kiryat Yam niciodată. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Maccabi Yafo Kabilyo - Kiryat Yam 2-0, pe 3 aprilie 2026.

La case, diferența e mică: Maccabi Yafo Kabilyo are cota 2.60, Kiryat Yam 2.45. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 1.65.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Maccabi Yafo Kabilyo și 1,3 pentru Kiryat Yam. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Maccabi Yafo Kabilyo are 36%, Kiryat Yam 37%. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.22 e sub cea corectă (1.39) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Maccabi Yafo Kabilyo - Kiryat Yam

Goluri estimate: 1,27 Maccabi Yafo Kabilyo și 1,29 Kiryat Yam, total 2,56. 1X2 în model: 36% · 27% · 37%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 52% (cotă corectă 1.92). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
21%3
14%4
12%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,7%0-110,0%1-09,8%1-28,2%2-18,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Maccabi Yafo Kabilyo. Maccabi Yafo Kabilyo a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-6
Pauză1-3
Cornere5-7
Cartonașe galbene1-6
Favorită la startKiryat Yam · 2.45
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Maccabi Yafo Kabilyo - Kiryat Yam?

S-a jucat marți, 18 august, ora 19:30 (ora României) și s-a terminat 2-6.

În ce competiție s-a jucat Maccabi Yafo Kabilyo - Kiryat Yam?

În Liga Leumit (Israel).

Unde s-a jucat Maccabi Yafo Kabilyo - Kiryat Yam?

Pe Gaon Stadium, în Tel Aviv, marți, 18 august, ora 19:30 (ora României).

Cine era favorită în Maccabi Yafo Kabilyo - Kiryat Yam?

Niciuna clar: cotele erau 2.60 la gazde și 2.45 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-6.

Câte goluri s-au marcat în Maccabi Yafo Kabilyo - Kiryat Yam?

8 goluri, scor final 2-6. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Liga Leumit

Toată liga →