Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

IsraelIsrael · Cupa Ligii

Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ramat Gan

Statistici și rezultat final · duminică, 9 august

IsraelCupa Ligii · Israel Final
Maccabi Petah Tikva
ÎÎÎEE
Final2-1Pauză 0-0
Hapoel Ramat Gan
EVVEV
Șanse înainte de meci, după cote
Maccabi Petah Tikva 34%Egal 28%Hapoel Ramat Gan 37%

Maccabi Petah Tikva 2-1 Hapoel Ramat Gan: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Maccabi Petah Tikva 2-1 Hapoel Ramat Gan (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru victoria lui Maccabi Petah Tikva, iar cotele fără marjă 34%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG a ieșit (53%). Scorul exact 2-1 avea 7,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (6-3) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Maccabi Petah Tikvaîn meciHapoel Ramat Gan
6
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Maccabi Petah Tikva vs Hapoel Ramat Gan

Maccabi Petah Tikva marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,2. Hapoel Ramat Gan marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,4. La Hapoel Ramat Gan, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Maccabi Petah Tikva 1, egal 2, Hapoel Ramat Gan 0.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Maccabi Petah Tikvaultimele 5Hapoel Ramat Gan
0,40
Puncte / meci
2,20
0,6
Goluri marcate / meci
2,0
1,2
Goluri primite / meci
1,4
0
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
100%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Maccabi Petah Tikva și ultimele 5 Hapoel Ramat Gan, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Maccabi Petah Tikva0-2-3

Î
Hapoel Jerusalem - Maccabi Petah Tikva02.08.26 · Cupa Ligii
1-0
Î
Maccabi Petah Tikva - Maccabi Netanya29.07.26 · Cupa Ligii
1-2
Î
Hapoel Petah Tikva - Maccabi Petah Tikva25.07.26 · Cupa Ligii
1-0
E
Kiryat Yam - Maccabi Petah Tikva25.05.26 · Liga Leumit
0-0
E
Maccabi Petah Tikva - Bnei Yehuda Tel Aviv20.05.26 · Liga Leumit
2-2

Hapoel Ramat Gan3-2-0

E
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Jerusalem05.08.26 · Cupa Ligii
2-2
V
Maccabi Netanya - Hapoel Ramat Gan02.08.26 · Cupa Ligii
2-3
V
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Petah Tikva29.07.26 · Cupa Ligii
2-1
E
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ramat Gan25.05.26 · Liga Leumit
1-1
V
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Rishon Lezion20.05.26 · Liga Leumit
2-1

Întâlniri directe Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ramat Gan

Maccabi Petah Tikva 1Egal 2Hapoel Ramat Gan 0
E
Hapoel Ramat Gan - Maccabi Petah Tikva05.05.2026 · pauză 0-1
1-1
E
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ramat Gan12.01.2026 · pauză 1-0
2-2
V
Hapoel Ramat Gan - Maccabi Petah Tikva17.09.2025 · pauză 0-2
0-3

V/E/Î din perspectiva Maccabi Petah Tikva. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ramat Gan

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Maccabi Petah Tikva2.6734% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Hapoel Ramat Gan2.4537% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.44
X2 1.39
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.25
Sub 2.5 1.82
Peste 2.5 1.88

Ambele marchează

GG Da 1.69
GG Nu 2.05

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.39
Pauză peste 1.5 2.65

Cornere

Sub 9.5 1.73
Peste 9.5 2.00

Analiza de dinainte de meci

Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ramat Gan s-a jucat duminică, 9 august, în Cupa Ligii (Israel). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Maccabi Petah Tikva n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Hapoel Ramat Gan n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 10-7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Maccabi Petah Tikva a câștigat o dată, Hapoel Ramat Gan niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Hapoel Ramat Gan - Maccabi Petah Tikva 1-1, pe 5 mai 2026.

La case, diferența e mică: Maccabi Petah Tikva are cota 2.67, Hapoel Ramat Gan 2.45. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.88, iar GG la 1.69.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Maccabi Petah Tikva și 1,5 pentru Hapoel Ramat Gan. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 71% în model, iar 1.39 e aproape de cota corectă (1.41). Peste 1.5 goluri: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. La 1.25, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ramat Gan

Goluri estimate: 1,14 Maccabi Petah Tikva și 1,48 Hapoel Ramat Gan, total 2,62. 1X2 în model: 29% · 26% · 45%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,3%0-110,8%1-29,1%1-08,3%0-28,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză0-0
Cornere6-3
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startHapoel Ramat Gan · 2.45
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ramat Gan?

S-a jucat duminică, 9 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ramat Gan?

În Cupa Ligii (Israel).

Unde s-a jucat Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ramat Gan?

Pe Stadionul HaMoshava, în Pétaḥ-Tiqva (Petach-Tikva), duminică, 9 august, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ramat Gan?

Niciuna clar: cotele erau 2.67 la gazde și 2.45 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ramat Gan?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.