Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

IsraelIsrael

Maccabi Netanya U19 - Maccabi Petah Tikva U19

Statistici și rezultat final · luni, 17 august

IsraelIsrael Final
Maccabi Netanya U19
VÎEVV
Final2-1Pauză 1-0
Șanse înainte de meci, după cote
Maccabi Netanya U19 42%Egal 26%Maccabi Petah Tikva U19 31%

Maccabi Netanya U19 2-1 Maccabi Petah Tikva U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Maccabi Netanya U19 2-1 Maccabi Petah Tikva U19 (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 50% pentru victoria lui Maccabi Netanya U19, iar cotele fără marjă 42%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 4,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 80%), iar GG a ieșit (77%). Scorul exact 2-1 avea 7,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (2-5) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Maccabi Netanya U19în meciMaccabi Petah Tikva U19
2
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Maccabi Netanya U19 vs Maccabi Petah Tikva U19

Maccabi Netanya U19 marchează 3,2 goluri pe meci și primește 1,8. Maccabi Petah Tikva U19 marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,6. La Maccabi Netanya U19, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Maccabi Netanya U19 2, egal 1, Maccabi Petah Tikva U19 2.

~4,3goluri estimate
80%peste 2,5 goluri
77%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Maccabi Netanya U19ultimele 5Maccabi Petah Tikva U19
2,00
Puncte / meci
2,00
3,2
Goluri marcate / meci
2,0
1,8
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
60%
100%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Maccabi Netanya U19 și ultimele 5 Maccabi Petah Tikva U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Maccabi Netanya U193-1-1

V
Maccabi Netanya U19 - Hapoel Petah Tikva U1921.05.26 · Premier League U19
5-1
Î
Maccabi Petah Tikva U19 - Maccabi Netanya U1916.05.26 · Premier League U19
2-1
E
Maccabi Netanya U19 - Beitar Jerusalem U1907.05.26 · Premier League U19
3-3
V
Maccabi Netanya U19 - Hap.Beer Sheva U1902.05.26 · Premier League U19
4-1
V
Maccabi Netanya U19 - Maccabi Haifa U1925.04.26 · Premier League U19
3-2

Maccabi Petah Tikva U193-1-1

E
Maccabi Petah Tikva U19 - Beitar Jerusalem U1921.05.26 · Premier League U19
3-3
V
Maccabi Petah Tikva U19 - Maccabi Netanya U1916.05.26 · Premier League U19
2-1
V
Hap.Beer Sheva U19 - Maccabi Petah Tikva U1908.05.26 · Premier League U19
2-4
V
Maccabi Petah Tikva U19 - Maccabi Haifa U1903.05.26 · Premier League U19
1-0
Î
Maccabi Petah Tikva U19 - Maccabi Tel Aviv U1925.04.26 · Premier League U19
0-2

Întâlniri directe Maccabi Netanya U19 - Maccabi Petah Tikva U19

Maccabi Netanya U19 2Egal 1Maccabi Petah Tikva U19 2
Î2-1

V/E/Î din perspectiva Maccabi Netanya U19. 4 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Maccabi Netanya U19 - Maccabi Petah Tikva U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Maccabi Netanya U192.1242% fără marjă
X · Egal3.4526% fără marjă
2 · Maccabi Petah Tikva U192.8731% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.28
X2 1.60
12 1.24

Analiza de dinainte de meci

Maccabi Netanya U19 - Maccabi Petah Tikva U19 s-a jucat luni, 17 august, în Israel. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Maccabi Netanya U19 vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 16 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Maccabi Petah Tikva U19 are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 10-8.

În ultimele 5 întâlniri directe, Maccabi Netanya U19 a câștigat de 2 ori, Maccabi Petah Tikva U19 de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,4 goluri în medie. Ultima: Maccabi Petah Tikva U19 - Maccabi Netanya U19 2-1, pe 16 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Maccabi Netanya U19, la 2.12, cu egalul la 3.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,4 pentru Maccabi Netanya U19 și 1,9 pentru Maccabi Petah Tikva U19. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 50% la victorie, față de 42%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Maccabi Netanya U19 merită privit: 50% în model, iar 2.12 plătește peste cota corectă de 2.00. Peste 2.5 goluri: 80% în model, adică o cotă corectă de 1.25. Ambele marchează (GG): 77% în model, adică o cotă corectă de 1.30. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Maccabi Netanya U19 - Maccabi Petah Tikva U19

Goluri estimate: 2,40 Maccabi Netanya U19 și 1,90 Maccabi Petah Tikva U19, total 4,30. 1X2 în model: 50% · 19% · 31%. Peste 2,5: 80% (cotă corectă 1.25). GG: 77% (cotă corectă 1.30). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
6%1
13%2
18%3
19%4
43%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 20% · peste 2,5: 80% (verde).

Scoruri probabile

2-17,4%2-27,1%1-16,2%1-25,9%3-15,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Maccabi Netanya U19. Maccabi Netanya U19 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Maccabi Petah Tikva U19. Maccabi Petah Tikva U19 a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-0
Cornere2-5
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startMaccabi Netanya U19 · 2.12
Goluri estimate~4,3
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Maccabi Netanya U19 - Maccabi Petah Tikva U19?

S-a jucat luni, 17 august, ora 19:45 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Maccabi Netanya U19 - Maccabi Petah Tikva U19?

În Israel.

Cine era favorită în Maccabi Netanya U19 - Maccabi Petah Tikva U19?

Maccabi Netanya U19 pleca favorită, la cota 2.12. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Maccabi Netanya U19 - Maccabi Petah Tikva U19?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,3.