Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

IsraelIsrael · Liga Leumit

Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

IsraelLiga Leumit · Israel Final
Maccabi Herzliya
VÎEVV
Final2-3Pauză 2-2
Hapoel Raanana
VVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Maccabi Herzliya 45%Egal 29%Hapoel Raanana 27%

Maccabi Herzliya 2-3 Hapoel Raanana: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Maccabi Herzliya 2-3 Hapoel Raanana (pauză 2-2). Înainte de start, modelul dădea 30% pentru victoria lui Hapoel Raanana, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 2-3 avea 2,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (3-6) și 8 cartonașe galbene (4-4).

Maccabi Herzliyaîn meciHapoel Raanana
3
Cornere
6
4
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Maccabi Herzliya vs Hapoel Raanana

Maccabi Herzliya marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,2. Hapoel Raanana marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,8. La Maccabi Herzliya, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 7 întâlniri directe: Maccabi Herzliya 3, egal 2, Hapoel Raanana 2.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Maccabi Herzliyaultimele 5Hapoel Raanana
2,00
Puncte / meci
1,80
2,0
Goluri marcate / meci
2,0
1,2
Goluri primite / meci
1,8
3
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Maccabi Herzliya și ultimele 5 Hapoel Raanana, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Maccabi Herzliya3-1-1

V
Ironi Modiin - Maccabi Herzliya18.08.26 · Liga Leumit
0-2
Î
Maccabi Herzliya - Hapoel Acre11.08.26 · Cupa ligii - National
0-2
E
Hapoel Afula - Maccabi Herzliya06.08.26 · Cupa ligii - National
1-1
V
Maccabi Herzliya - Hapoel Kfar Saba03.08.26 · Cupa ligii - National
5-3
V
Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana30.07.26 · Cupa ligii - National
2-0

Hapoel Raanana3-0-2

V
Hapoel Raanana - Maccabi Ahi Nazareth18.08.26 · Liga Leumit
2-0
V
Hapoel Raanana - Maccabi Ahi Nazareth12.08.26 · Cupa ligii - National
4-1
Î
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Raanana06.08.26 · Cupa ligii - National
5-1
V
Hapoel Raanana - Hapoel Afula03.08.26 · Cupa ligii - National
3-1
Î
Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana30.07.26 · Cupa ligii - National
2-0

Întâlniri directe Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana

Maccabi Herzliya 3Egal 2Hapoel Raanana 2
Î
Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana02.01.2026 · pauză 0-0
0-2
Î
Hapoel Raanana - Maccabi Herzliya31.08.2025 · pauză 1-0
1-0
V
Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana04.02.2025 · pauză 1-0
1-0
V
Hapoel Raanana - Maccabi Herzliya06.10.2024 · pauză 1-0
1-2

V/E/Î din perspectiva Maccabi Herzliya. 2 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Maccabi Herzliya2.0545% fără marjă
X · Egal3.2029% fără marjă
2 · Hapoel Raanana3.4527% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.24
X2 1.70
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.29
Sub 2.5 1.72
Peste 2.5 2.00

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.90

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.35
Pauză peste 1.5 2.75

Analiza de dinainte de meci

Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana s-a jucat duminică, 23 august, în Liga Leumit (Israel). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Maccabi Herzliya are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 10-6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Hapoel Raanana vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 9.

În ultimele 7 întâlniri directe, Maccabi Herzliya a câștigat de 3 ori, Hapoel Raanana de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana 2-0, pe 30 iulie 2026.

Maccabi Herzliya pleacă favorită, la cota 2.05. Egalul e la 3.20, iar Hapoel Raanana la 3.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.00, iar GG la 1.80.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,7 pentru Maccabi Herzliya și 1,3 pentru Hapoel Raanana. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 70%. Cota de 1.24 e sub cea corectă (1.43) și nu merită. Peste 2.5 goluri merită privit: 58% în model, iar 2.00 plătește peste cota corectă de 1.72. Ambele marchează (GG): 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. Casele dau 1.80, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana

Goluri estimate: 1,68 Maccabi Herzliya și 1,33 Hapoel Raanana, total 3,01. 1X2 în model: 46% · 24% · 30%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-111,0%2-19,3%1-08,3%1-27,3%2-07,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Hapoel Raanana. Hapoel Raanana a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,5 goluri, după cote 2,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-3
Pauză2-2
Cornere3-6
Cartonașe galbene4-4
Favorită la startMaccabi Herzliya · 2.05
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 2-3.

În ce competiție s-a jucat Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana?

În Liga Leumit (Israel).

Unde s-a jucat Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana?

Pe Stadionul Municipal Herzliya, duminică, 23 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana?

Maccabi Herzliya pleca favorită, la cota 2.05. Meciul s-a terminat 2-3.

Câte goluri s-au marcat în Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana?

5 goluri, scor final 2-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Liga Leumit

Toată liga →