Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

IsraelIsrael · Cupa ligii - National

Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana

Statistici și rezultat final · joi, 30 iulie

IsraelCupa ligii - National · Israel Final
Maccabi Herzliya
VEEVÎ
Final2-0Pauză 0-0
Hapoel Raanana
ÎVEEV
Șanse înainte de meci, după cote
Maccabi Herzliya 40%Egal 29%Hapoel Raanana 31%

Maccabi Herzliya 2-0 Hapoel Raanana: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Maccabi Herzliya 2-0 Hapoel Raanana (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 39% pentru victoria lui Maccabi Herzliya, iar cotele fără marjă 40%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG n-a ieșit (NG avea 43%). Scorul exact 2-0 avea 6,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 3 cornere (1-2) și 5 cartonașe galbene (2-3).

Maccabi Herzliyaîn meciHapoel Raanana
1
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Maccabi Herzliya vs Hapoel Raanana

Maccabi Herzliya marchează și primește câte 1,2 goluri pe meci. Hapoel Raanana marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,6. Ultimele 7 întâlniri directe: Maccabi Herzliya 3, egal 2, Hapoel Raanana 2.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Maccabi Herzliyaultimele 5Hapoel Raanana
1,60
Puncte / meci
1,60
1,2
Goluri marcate / meci
1,8
1,2
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Maccabi Herzliya și ultimele 5 Hapoel Raanana, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Maccabi Herzliya2-2-1

V
Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana30.07.26 · Cupa ligii - National
2-0
E
Bnei Yehuda Tel Aviv - Maccabi Herzliya25.05.26 · Liga Leumit
1-1
E
Maccabi Herzliya - Hapoel Kfar Saba20.05.26 · Liga Leumit
1-1
V
Hapoel Rishon Lezion - Maccabi Herzliya15.05.26 · Liga Leumit
1-2
Î
Maccabi Herzliya - Hapoel Ramat Gan08.05.26 · Liga Leumit
0-3

Hapoel Raanana2-2-1

Î
Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana30.07.26 · Cupa ligii - National
2-0
V
Hapoel Raanana - Ironi Modiin25.05.26 · Liga Leumit
2-0
E
Hapoel Raanana - Kafr Qasim19.05.26 · Liga Leumit
2-2
E
Hapoel Hadera - Hapoel Raanana14.05.26 · Liga Leumit
3-3
V
Hapoel Acre - Hapoel Raanana08.05.26 · Liga Leumit
1-2

Întâlniri directe Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana

Maccabi Herzliya 3Egal 2Hapoel Raanana 2
V
Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana30.07.2026 · pauză 0-0
2-0
Î
Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana02.01.2026 · pauză 0-0
0-2
Î
Hapoel Raanana - Maccabi Herzliya31.08.2025 · pauză 1-0
1-0
V
Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana04.02.2025 · pauză 1-0
1-0
V
Hapoel Raanana - Maccabi Herzliya06.10.2024 · pauză 1-0
1-2

V/E/Î din perspectiva Maccabi Herzliya. 2 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Maccabi Herzliya2.2540% fără marjă
X · Egal3.1029% fără marjă
2 · Hapoel Raanana2.9531% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.19
X2 1.72
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.88
Peste 2.5 1.82

Ambele marchează

GG Da 1.69
GG Nu 2.05

Analiza de dinainte de meci

Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana s-a jucat joi, 30 iulie, în Cupa ligii - National (Israel). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Maccabi Herzliya are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 6-6. Hapoel Raanana vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 8.

În ultimele 7 întâlniri directe, Maccabi Herzliya a câștigat de 3 ori, Hapoel Raanana de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana 2-0, pe 30 iulie 2026.

Maccabi Herzliya pleacă favorită, la cota 2.25. Egalul e la 3.10, iar Hapoel Raanana la 2.95. Fără marja caselor, asta înseamnă 40% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.82, iar GG la 1.69.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Maccabi Herzliya și 1,4 pentru Hapoel Raanana. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Maccabi Herzliya are 39%, Hapoel Raanana 36%. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 77%. Cota de 1.22 e sub cea corectă (1.30) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana

Goluri estimate: 1,43 Maccabi Herzliya și 1,37 Hapoel Raanana, total 2,80. 1X2 în model: 39% · 25% · 36%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,9%1-08,7%2-18,5%0-18,3%1-28,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Hapoel Raanana. Hapoel Raanana a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză0-0
Cornere1-2
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startMaccabi Herzliya · 2.25
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana?

S-a jucat joi, 30 iulie, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana?

În Cupa ligii - National (Israel).

Unde s-a jucat Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana?

Pe Stadionul Netanya, joi, 30 iulie, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana?

Maccabi Herzliya pleca favorită, la cota 2.25. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Cupa ligii - National

Toată liga →