Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

IsraelIsrael · Liga Leumit

Maccabi Herzliya - Hapoel Kfar Saba

Statistici și rezultat final · duminică, 30 august

IsraelLiga Leumit · Israel Final
Maccabi Herzliya
ÎVÎEV
Final0-2Pauză 0-1
Hapoel Kfar Saba
ÎÎEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Maccabi Herzliya 41%Egal 28%Hapoel Kfar Saba 31%

Maccabi Herzliya 0-2 Hapoel Kfar Saba: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Maccabi Herzliya 0-2 Hapoel Kfar Saba (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 33% pentru victoria lui Hapoel Kfar Saba, iar cotele fără marjă 31%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 31%), iar GG n-a ieșit (NG avea 32%). Scorul exact 0-2 avea 3,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (6-2) și 6 cartonașe galbene (3-3).

Maccabi Herzliyaîn meciHapoel Kfar Saba
6
Cornere
2
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Maccabi Herzliya vs Hapoel Kfar Saba

Maccabi Herzliya marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,8. Hapoel Kfar Saba marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,6. În directe, Hapoel Kfar Saba nu a câștigat niciuna dintre ultimele 8 întâlniri.

~3,5goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
68%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Maccabi Herzliyaultimele 5Hapoel Kfar Saba
1,40
Puncte / meci
0,80
2,0
Goluri marcate / meci
2,0
1,8
Goluri primite / meci
2,6
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
80%
6
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Maccabi Herzliya și ultimele 5 Hapoel Kfar Saba, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Maccabi Herzliya2-1-2

Î
Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana23.08.26 · Liga Leumit
2-3
V
Ironi Modiin - Maccabi Herzliya18.08.26 · Liga Leumit
0-2
Î
Maccabi Herzliya - Hapoel Acre11.08.26 · Cupa ligii - National
0-2
E
Hapoel Afula - Maccabi Herzliya06.08.26 · Cupa ligii - National
1-1
V
Maccabi Herzliya - Hapoel Kfar Saba03.08.26 · Cupa ligii - National
5-3

Hapoel Kfar Saba1-1-3

Î
Hapoel Kfar Saba - Ironi Modiin23.08.26 · Liga Leumit
1-4
Î
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Kfar Saba18.08.26 · Liga Leumit
2-0
E
Hapoel Kfar Saba - Kiryat Yam11.08.26 · Cupa ligii - National
1-1
V
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Raanana06.08.26 · Cupa ligii - National
5-1
Î
Maccabi Herzliya - Hapoel Kfar Saba03.08.26 · Cupa ligii - National
5-3

Întâlniri directe Maccabi Herzliya - Hapoel Kfar Saba

Maccabi Herzliya 6Egal 2Hapoel Kfar Saba 0
E
Maccabi Herzliya - Hapoel Kfar Saba20.05.2026 · pauză 1-1
1-1
V
Hapoel Kfar Saba - Maccabi Herzliya16.02.2026 · pauză 1-1
1-2
E
Maccabi Herzliya - Hapoel Kfar Saba12.10.2025 · pauză 1-2
2-2
V
Maccabi Herzliya - Hapoel Kfar Saba05.05.2025 · pauză 2-0
2-0
V
Hapoel Kfar Saba - Maccabi Herzliya28.03.2025 · pauză 0-0
0-1
V
Maccabi Herzliya - Hapoel Kfar Saba16.12.2024 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Maccabi Herzliya. 4 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Maccabi Herzliya - Hapoel Kfar Saba

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Maccabi Herzliya2.2541% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Hapoel Kfar Saba2.9231% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.21
X2 1.88
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.69

Ambele marchează

GG Da 1.68
GG Nu 2.07

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.48
Pauză peste 1.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Maccabi Herzliya - Hapoel Kfar Saba s-a jucat duminică, 30 august, în Liga Leumit (Israel). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Maccabi Herzliya vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Hapoel Kfar Saba are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 10-13.

În ultimele 8 întâlniri directe, Maccabi Herzliya a câștigat de 6 ori, Hapoel Kfar Saba niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Maccabi Herzliya - Hapoel Kfar Saba 5-3, pe 3 august 2026.

Casele o dau favorită pe Maccabi Herzliya, la 2.25, cu egalul la 3.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 41% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.69, iar GG la 1.68.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,9 pentru Maccabi Herzliya și 1,6 pentru Hapoel Kfar Saba. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Maccabi Herzliya are 45%, Hapoel Kfar Saba 33%. Peste 2.5 goluri: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. Casele dau 1.69, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 68%. Cota de 1.68 e peste cea corectă (1.47). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Maccabi Herzliya - Hapoel Kfar Saba

Goluri estimate: 1,92 Maccabi Herzliya și 1,61 Hapoel Kfar Saba, total 3,53. 1X2 în model: 45% · 22% · 33%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 68% (cotă corectă 1.47). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
22%3
19%4
28%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

1-19,1%2-18,7%1-27,3%2-27,0%1-05,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Maccabi Herzliya. Maccabi Herzliya a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Hapoel Kfar Saba. Hapoel Kfar Saba a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,2 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Cornere6-2
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startMaccabi Herzliya · 2.25
Goluri estimate~3,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Maccabi Herzliya - Hapoel Kfar Saba?

S-a jucat duminică, 30 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Maccabi Herzliya - Hapoel Kfar Saba?

În Liga Leumit (Israel).

Unde s-a jucat Maccabi Herzliya - Hapoel Kfar Saba?

Pe Stadionul Municipal Herzliya, duminică, 30 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Maccabi Herzliya - Hapoel Kfar Saba?

Maccabi Herzliya pleca favorită, la cota 2.25. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Maccabi Herzliya - Hapoel Kfar Saba?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din Liga Leumit

Toată liga →