Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

IsraelIsrael · Liga Leumit

Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Afula

Statistici și rezultat final · luni, 24 august

IsraelLiga Leumit · Israel Final
Maccabi Ahi Nazareth
ÎÎEEE
Final0-1Pauză 0-1
Hapoel Afula
VÎEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Maccabi Ahi Nazareth 36%Egal 29%Hapoel Afula 35%

Maccabi Ahi Nazareth 0-1 Hapoel Afula: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Maccabi Ahi Nazareth 0-1 Hapoel Afula (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 38% pentru victoria lui Hapoel Afula, iar cotele fără marjă 35%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 54%), iar GG n-a ieșit (NG avea 49%). Scorul exact 0-1 avea 10,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (7-6) și 7 cartonașe galbene (3-4).

Maccabi Ahi Nazarethîn meciHapoel Afula
7
Cornere
6
3
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Maccabi Ahi Nazareth vs Hapoel Afula

Maccabi Ahi Nazareth marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,6. Hapoel Afula marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,8. La Maccabi Ahi Nazareth, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
46%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Maccabi Ahi Nazarethultimele 5Hapoel Afula
0,60
Puncte / meci
0,80
0,6
Goluri marcate / meci
1,0
1,6
Goluri primite / meci
1,8
0
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Maccabi Ahi Nazareth și ultimele 5 Hapoel Afula, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Maccabi Ahi Nazareth0-3-2

Î
Hapoel Raanana - Maccabi Ahi Nazareth18.08.26 · Liga Leumit
2-0
Î
Hapoel Raanana - Maccabi Ahi Nazareth12.08.26 · Cupa ligii - National
4-1
E
Maccabi Bnei Raina - Maccabi Ahi Nazareth06.08.26 · Cupa ligii - National
1-1
E
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Acre03.08.26 · Cupa ligii - National
1-1
E
Kiryat Yam - Maccabi Ahi Nazareth30.07.26 · Cupa ligii - National
0-0

Hapoel Afula1-1-3

V
Hapoel Afula - SC Ashdod18.08.26 · Liga Leumit
2-0
Î
Hapoel Afula - Maccabi Bnei Raina11.08.26 · Cupa ligii - National
0-2
E
Hapoel Afula - Maccabi Herzliya06.08.26 · Cupa ligii - National
1-1
Î
Hapoel Raanana - Hapoel Afula03.08.26 · Cupa ligii - National
3-1
Î
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Afula30.07.26 · Cupa ligii - National
3-1

Ponturi Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Afula

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Maccabi Ahi Nazareth2.5736% fără marjă
X · Egal3.1529% fără marjă
2 · Hapoel Afula2.6035% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.42
X2 1.43
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.29
Sub 2.5 1.72
Peste 2.5 2.00

Ambele marchează

GG Da 1.78
GG Nu 1.92

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.34
Pauză peste 1.5 2.80

Cornere

Sub 9.5 1.54
Peste 9.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Afula s-a jucat luni, 24 august, în Liga Leumit (Israel). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Maccabi Ahi Nazareth n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 8. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Hapoel Afula are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-9.

La case, diferența e mică: Maccabi Ahi Nazareth are cota 2.57, Hapoel Afula 2.60. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.00, iar GG la 1.78.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Maccabi Ahi Nazareth și 1,3 pentru Hapoel Afula. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Maccabi Ahi Nazareth are 35%, Hapoel Afula 38%. Peste 1.5 goluri: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.29, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Afula

Goluri estimate: 1,23 Maccabi Ahi Nazareth și 1,28 Hapoel Afula, total 2,51. 1X2 în model: 35% · 27% · 38%. Peste 2,5: 46% (cotă corectă 2.17). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
26%2
21%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 54% · peste 2,5: 46% (verde).

Scoruri probabile

1-112,8%0-110,4%1-010,0%1-28,2%0-08,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Maccabi Ahi Nazareth. Maccabi Ahi Nazareth a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Hapoel Afula. Hapoel Afula a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-1
Cornere7-6
Cartonașe galbene3-4
Favorită la startMaccabi Ahi Nazareth · 2.57
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Afula?

S-a jucat luni, 24 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Afula?

În Liga Leumit (Israel).

Unde s-a jucat Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Afula?

Pe Stadionul Green, în Nof HaGalil, luni, 24 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Afula?

Niciuna clar: cotele erau 2.57 la gazde și 2.60 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Afula?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Liga Leumit

Toată liga →