Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

BulgariaBulgaria · B PFG

Ludogorets Razgrad II - Hebar Pazardzhik

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

BulgariaB PFG · Bulgaria Final
Ludogorets Razgrad II
EÎÎVV
Final1-1Pauză 1-1
Hebar Pazardzhik
VVÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Ludogorets Razgrad II 29%Egal 29%Hebar Pazardzhik 42%

Ludogorets Razgrad II 1-1 Hebar Pazardzhik: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ludogorets Razgrad II 1-1 Hebar Pazardzhik (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 25% pentru egalul, iar cotele fără marjă 29%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG a ieșit (58%). Scorul exact 1-1 avea 11,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (4-6) și 6 cartonașe galbene (3-3).

Ludogorets Razgrad IIîn meciHebar Pazardzhik
4
Cornere
6
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ludogorets Razgrad II vs Hebar Pazardzhik

Ludogorets Razgrad II marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2. Hebar Pazardzhik marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,2. La Ludogorets Razgrad II, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Ludogorets Razgrad IIultimele 5Hebar Pazardzhik
1,40
Puncte / meci
1,20
0,8
Goluri marcate / meci
2,0
1,2
Goluri primite / meci
2,2
2
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
80%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Ludogorets Razgrad II și ultimele 5 Hebar Pazardzhik, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hebar Pazardzhik2-0-3

V1-0
V2-3
Î
CSKA Sofia II - Hebar Pazardzhik11.08.26 · B PFG
4-3
Î2-3
Î2-1

Întâlniri directe Ludogorets Razgrad II - Hebar Pazardzhik

Ludogorets Razgrad II 2Egal 0Hebar Pazardzhik 0
V
Hebar Pazardzhik - Ludogorets Razgrad II04.05.2026 · pauză 0-2
1-2
V
Ludogorets Razgrad II - Hebar Pazardzhik12.12.2025 · pauză 1-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Ludogorets Razgrad II. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ludogorets Razgrad II - Hebar Pazardzhik

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ludogorets Razgrad II3.1529% fără marjă
X · Egal3.1029% fără marjă
2 · Hebar Pazardzhik2.1242% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.34
X2 1.49
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.25
Sub 2.5 1.83
Peste 2.5 1.88

Ambele marchează

GG Da 1.71
GG Nu 2.02

Analiza de dinainte de meci

Ludogorets Razgrad II - Hebar Pazardzhik s-a jucat sâmbătă, 29 august, în B PFG (Bulgaria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Ludogorets Razgrad II are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 4-6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Hebar Pazardzhik vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Ludogorets Razgrad II a câștigat de 2 ori, Hebar Pazardzhik niciodată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Hebar Pazardzhik - Ludogorets Razgrad II 1-2, pe 4 mai 2026.

Hebar Pazardzhik pleacă favorită, la cota 2.12. Egalul e la 3.10, iar Ludogorets Razgrad II la 3.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.88, iar GG la 1.71.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Ludogorets Razgrad II și 1,5 pentru Hebar Pazardzhik. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Ludogorets Razgrad II are 33%, Hebar Pazardzhik 42%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 55%. Cota de 1.88 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 58% în model, iar 1.71 e aproape de cota corectă (1.72). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Ludogorets Razgrad II - Hebar Pazardzhik

Goluri estimate: 1,34 Ludogorets Razgrad II și 1,54 Hebar Pazardzhik, total 2,88. 1X2 în model: 33% · 25% · 42%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,6%1-28,9%0-18,6%2-17,8%1-07,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Hebar Pazardzhik. Hebar Pazardzhik a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-1
Cornere4-6
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startHebar Pazardzhik · 2.12
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ludogorets Razgrad II - Hebar Pazardzhik?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Ludogorets Razgrad II - Hebar Pazardzhik?

În B PFG (Bulgaria).

Unde s-a jucat Ludogorets Razgrad II - Hebar Pazardzhik?

Pe Sporten tsentar Ludogorets, în Razgrad, sâmbătă, 29 august, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în Ludogorets Razgrad II - Hebar Pazardzhik?

Hebar Pazardzhik pleca favorită, la cota 2.12. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Ludogorets Razgrad II - Hebar Pazardzhik?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din B PFG

Toată liga →