Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

4. Liga lubuska

Lucznik Strzelce Krajenskie - Piast Ilowa

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

4. Liga lubuska Final
Final1-1
Piast Ilowa
EÎEEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Lucznik Strzelce Krajenskie 42%Egal 23%Piast Ilowa 35%

Lucznik Strzelce Krajenskie 1-1 Piast Ilowa: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Lucznik Strzelce Krajenskie 1-1 Piast Ilowa. Înainte de start, modelul dădea 20% pentru egalul, iar cotele fără marjă 23%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 29%), iar GG a ieșit (68%). Scorul exact 1-1 avea 8,0% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Lucznik Strzelce Krajenskie vs Piast Ilowa

Lucznik Strzelce Krajenskie marchează 1,2 goluri pe meci și primește 3,4. Piast Ilowa marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6. La Lucznik Strzelce Krajenskie, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
71%peste 2,5 goluri
68%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Lucznik Strzelce Krajenskieultimele 5Piast Ilowa
0,60
Puncte / meci
0,60
1,2
Goluri marcate / meci
1,2
3,4
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
0
80%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Lucznik Strzelce Krajenskie și ultimele 5 Piast Ilowa, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Lucznik Strzelce Krajenskie1-0-4

V
Nowa Sol - Lucznik Strzelce Krajenskie22.08.26 · 4. Liga lubuska
2-3
Î
Lucznik Strzelce Krajenskie - Pogoń Skwierzyna15.08.26 · 4. Liga lubuska
0-1
Î
Róża Różanki - Lucznik Strzelce Krajenskie08.08.26 · 4. Liga lubuska
4-3
Î
Lucznik Strzelce Krajenskie - Victoria Szczaniec01.08.26 · 4. Liga lubuska
0-3
Î
Lucznik Strzelce Krajenskie - Polonia Slubice06.06.26 · 4. Liga lubuska
0-7

Piast Ilowa0-3-2

E
Piast Iłowa - Ilanka Rzepin22.08.26 · 4. Liga lubuska
2-2
Î
Czarni Zagan - Piast Iłowa15.08.26 · 4. Liga lubuska
3-2
E
Piast Iłowa - Lechia Zielona Góra II08.08.26 · 4. Liga lubuska
1-1
E
Piast Karnin - Piast Iłowa02.08.26 · 4. Liga lubuska
1-1
Î
Piast Iłowa - Czarni Zagan06.06.26 · 4. Liga lubuska
0-1

Întâlniri directe Lucznik Strzelce Krajenskie - Piast Ilowa

Lucznik Strzelce Krajenskie 1Egal 0Piast Ilowa 1
V
Lucznik Strzelce Krajenskie - Piast Iłowa25.04.2026 · pauză 2-0
3-1
Î
Piast Iłowa - Lucznik Strzelce Krajenskie20.09.2025 · pauză 1-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Lucznik Strzelce Krajenskie. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Lucznik Strzelce Krajenskie - Piast Ilowa

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Lucznik Strzelce Krajenskie2.1542% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Piast Ilowa2.5735% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.40
X2 1.56
12 1.17

Analiza de dinainte de meci

Lucznik Strzelce Krajenskie - Piast Ilowa s-a jucat sâmbătă, 29 august, în 4. Liga lubuska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Lucznik Strzelce Krajenskie are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 6-17. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Piast Ilowa n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. A marcat 6 goluri și a primit 8.

În ultimele 2 întâlniri directe, Lucznik Strzelce Krajenskie a câștigat o dată, Piast Ilowa o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Lucznik Strzelce Krajenskie - Piast Iłowa 3-1, pe 25 aprilie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.15 pentru gazde, 2.57 pentru oaspeți și 4.00 la egal.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,4 pentru Lucznik Strzelce Krajenskie și 2,3 pentru Piast Ilowa. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 22% la victorie, față de 42%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Piast Ilowa: 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. Casele dau 2.57, mai mult. Peste 2.5 goluri: 71% în model, adică o cotă corectă de 1.41. Ambele marchează (GG): 68% în model, adică o cotă corectă de 1.47. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Lucznik Strzelce Krajenskie - Piast Ilowa

Goluri estimate: 1,40 Lucznik Strzelce Krajenskie și 2,30 Piast Ilowa, total 3,70. 1X2 în model: 22% · 20% · 58%. Peste 2,5: 71% (cotă corectă 1.41). GG: 68% (cotă corectă 1.47). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
9%1
17%2
21%3
19%4
31%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 29% · peste 2,5: 71% (verde).

Scoruri probabile

1-29,2%1-18,0%1-37,0%0-26,5%2-26,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Lucznik Strzelce Krajenskie. Lucznik Strzelce Krajenskie a primit 17 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Piast Ilowa. Piast Ilowa a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Favorită la startLucznik Strzelce Krajenskie · 2.15
Goluri estimate~3,7
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Lucznik Strzelce Krajenskie - Piast Ilowa?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Lucznik Strzelce Krajenskie - Piast Ilowa?

În 4. Liga lubuska.

Cine era favorită în Lucznik Strzelce Krajenskie - Piast Ilowa?

Niciuna clar: cotele erau 2.15 la gazde și 2.57 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Lucznik Strzelce Krajenskie - Piast Ilowa?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.