Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

UzbekistanUzbekistan · Super League

Lokomotiv Tashkent - Andijan

Statistici și rezultat final · miercuri, 22 iulie

UzbekistanSuper League · Uzbekistan Final
Lokomotiv Tashkent
EVÎVÎ
Final3-3Pauză 1-0
Andijan
ÎEVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Lokomotiv Tashkent 46%Egal 29%Andijan 24%

Lokomotiv Tashkent 3-3 Andijan: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Lokomotiv Tashkent 3-3 Andijan (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru egalul, iar cotele fără marjă 29%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 6 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG a ieșit (51%). Scorul exact 3-3 avea 0,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (6-4) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Lokomotiv Tashkentîn meciAndijan
6
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Lokomotiv Tashkent vs Andijan

Lokomotiv Tashkent marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. Andijan marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,0.

~2,5goluri estimate
45%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Lokomotiv Tashkentultimele 5Andijan
1,40
Puncte / meci
1,60
1,2
Goluri marcate / meci
1,8
1,4
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Lokomotiv Tashkent și ultimele 5 Andijan, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Lokomotiv Tashkent2-1-2

E
Pakhtakor Tashkent - Lokomotiv Tashkent17.07.26 · Super League
1-1
V
Lokomotiv Tashkent - Qizilqum Zarafshon04.05.26 · Super League
1-0
Î
AGMK - Lokomotiv Tashkent27.04.26 · Super League
2-1
V
Nasaf Qarshi - Lokomotiv Tashkent23.04.26 · Super League
2-3
Î
Lokomotiv Tashkent - Navbahor Namangan17.04.26 · Super League
0-2

Andijan2-2-1

Î
Andijan - Surkhon Termez18.07.26 · Super League
1-2
E
Andijan - Nasaf Qarshi21.05.26 · Cupa
1-1
E
Andijan - Nasaf Qarshi21.05.26 · Cupa
1-1
V
Shurtan Guzar - Andijan15.05.26 · Cupa
1-3
V
Xorazm Urganch - Andijan04.05.26 · Super League
0-3

Întâlniri directe Lokomotiv Tashkent - Andijan

Lokomotiv Tashkent 1Egal 0Andijan 1
V
Andijan - Lokomotiv Tashkent15.09.2024 · pauză 0-0
1-2
Î
Lokomotiv Tashkent - Andijan04.04.2024 · pauză 0-0
1-2

V/E/Î din perspectiva Lokomotiv Tashkent. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Lokomotiv Tashkent - Andijan

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Lokomotiv Tashkent1.9746% fără marjă
X · Egal3.1529% fără marjă
2 · Andijan3.7524% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.51
12 1.33

Goluri

Peste 1.5 1.40
Sub 2.5 1.52
Peste 2.5 2.30

Ambele marchează

GG Da 1.97
GG Nu 1.74

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.26
Pauză peste 1.5 3.15

Analiza de dinainte de meci

Lokomotiv Tashkent - Andijan s-a jucat miercuri, 22 iulie, în Super League (Uzbekistan). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Lokomotiv Tashkent vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Andijan are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 9-5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Lokomotiv Tashkent a câștigat o dată, Andijan o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Andijan - Lokomotiv Tashkent 1-2, pe 15 septembrie 2024.

Casele o dau favorită pe Lokomotiv Tashkent, la 1.97, cu egalul la 3.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.30, iar GG la 1.97.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,2 pentru Lokomotiv Tashkent și 1,3 pentru Andijan. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 36% la victorie, față de 46%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Lokomotiv Tashkent are 36%, Andijan 37%. Sub 2.5 goluri: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. La 1.52, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Lokomotiv Tashkent - Andijan

Goluri estimate: 1,23 Lokomotiv Tashkent și 1,26 Andijan, total 2,49. 1X2 în model: 36% · 27% · 37%. Peste 2,5: 45% (cotă corectă 2.22). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
21%1
26%2
21%3
13%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 55% · peste 2,5: 45% (verde).

Scoruri probabile

1-112,8%0-110,4%1-010,2%0-08,3%1-28,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-3
Pauză1-0
Cornere6-4
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startLokomotiv Tashkent · 1.97
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Lokomotiv Tashkent - Andijan?

S-a jucat miercuri, 22 iulie, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 3-3.

În ce competiție s-a jucat Lokomotiv Tashkent - Andijan?

În Super League (Uzbekistan).

Unde s-a jucat Lokomotiv Tashkent - Andijan?

Pe Stadionul Lokomotiv, în Tashkent, miercuri, 22 iulie, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Lokomotiv Tashkent - Andijan?

Lokomotiv Tashkent pleca favorită, la cota 1.97. Meciul s-a terminat 3-3.

Câte goluri s-au marcat în Lokomotiv Tashkent - Andijan?

6 goluri, scor final 3-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Super League

Toată liga →