Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

RusiaRusia · Liga de tineret

Lokomotiv Moscova U19 - Nizhny Novgorod U19

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

RusiaLiga de tineret · Rusia Final
Final4-0Pauză 1-0
Nizhny Novgorod U19
ÎÎÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Lokomotiv Moscova U19 79%Egal 12%Nizhny Novgorod U19 9%

Lokomotiv Moscova U19 4-0 Nizhny Novgorod U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Lokomotiv Moscova U19 4-0 Nizhny Novgorod U19 (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 73% pentru victoria lui Lokomotiv Moscova U19, iar cotele fără marjă 79%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 71%), iar GG n-a ieșit (NG avea 41%). Scorul exact 4-0 avea 5,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (12-2) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Lokomotiv Moscova U19în meciNizhny Novgorod U19
12
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Lokomotiv Moscova U19 vs Nizhny Novgorod U19

Lokomotiv Moscova U19 marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,0. Nizhny Novgorod U19 marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,2. La Lokomotiv Moscova U19, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Nizhny Novgorod U19 nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~3,7goluri estimate
71%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Lokomotiv Moscova U19ultimele 5Nizhny Novgorod U19
2,00
Puncte / meci
1,20
2,6
Goluri marcate / meci
1,2
1,0
Goluri primite / meci
2,2
3
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
40%
4
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Lokomotiv Moscova U19 și ultimele 5 Nizhny Novgorod U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Lokomotiv Moscova U193-1-1

V
Lokomotiv Moscova U19 - Nizhny Novgorod U1931.07.26 · Liga de tineret
4-0
Î
Almaz Antey U19 - Lokomotiv Moscova U1924.07.26 · Liga de tineret
2-1
V
Spartak Moscova U19 - Lokomotiv Moscova U1917.07.26 · Liga de tineret
1-4
E
Lokomotiv Moscova U19 - Konoplev Academy U1910.07.26 · Liga de tineret
1-1
V
Dinamo Makhachkala U19 - Lokomotiv Moscova U1903.07.26 · Liga de tineret
1-3

Nizhny Novgorod U192-0-3

Î
Lokomotiv Moscova U19 - Nizhny Novgorod U1931.07.26 · Liga de tineret
4-0
Î
Nizhny Novgorod U19 - Spartak Moscova U1924.07.26 · Liga de tineret
2-3
Î
Rubin Kazan U19 - Nizhny Novgorod U1917.07.26 · Liga de tineret
2-0
V
Nizhny Novgorod U19 - Dinamo Makhachkala U1910.07.26 · Liga de tineret
3-2
V
Nizhny Novgorod U19 - Ural U1903.07.26 · Liga de tineret
1-0

Întâlniri directe Lokomotiv Moscova U19 - Nizhny Novgorod U19

Lokomotiv Moscova U19 4Egal 0Nizhny Novgorod U19 0
V
Lokomotiv Moscova U19 - Nizhny Novgorod U1931.07.2026 · pauză 1-0
4-0
V
Nizhny Novgorod U19 - Lokomotiv Moscova U1913.03.2026 · pauză 0-2
2-5
V
Nizhny Novgorod U19 - Lokomotiv Moscova U1931.10.2025 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva Lokomotiv Moscova U19. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Lokomotiv Moscova U19 - Nizhny Novgorod U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Lokomotiv Moscova U191.1379% fără marjă
X · Egal7.2012% fără marjă
2 · Nizhny Novgorod U1910.009% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

X2 3.75
12 1.07

Goluri

Sub 2.5 3.50
Peste 2.5 1.22

Ambele marchează

GG Da 1.61
GG Nu 2.17

Analiza de dinainte de meci

Lokomotiv Moscova U19 - Nizhny Novgorod U19 s-a jucat vineri, 31 iulie, în Liga de tineret (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Lokomotiv Moscova U19 vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 5. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Nizhny Novgorod U19 are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-11.

În ultimele 4 întâlniri directe, Lokomotiv Moscova U19 a câștigat de 4 ori, Nizhny Novgorod U19 niciodată. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Lokomotiv Moscova U19 - Nizhny Novgorod U19 4-0, pe 31 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Lokomotiv Moscova U19, la 1.13, cu egalul la 7.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 79% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.22, iar GG la 1.61.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,7 pentru Lokomotiv Moscova U19 și 1,0 pentru Nizhny Novgorod U19. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Lokomotiv Moscova U19: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. La 1.13, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 71%. Cota de 1.22 e sub cea corectă (1.41) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 59% în model, dar la 1.61 plătește sub cota corectă de 1.69. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Lokomotiv Moscova U19 - Nizhny Novgorod U19

Goluri estimate: 2,68 Lokomotiv Moscova U19 și 1,01 Nizhny Novgorod U19, total 3,69. 1X2 în model: 73% · 15% · 12%. Peste 2,5: 71% (cotă corectă 1.41). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
9%1
17%2
21%3
19%4
31%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 29% · peste 2,5: 71% (verde).

Scoruri probabile

2-19,1%2-09,0%3-18,1%3-08,0%1-16,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Nizhny Novgorod U19. Nizhny Novgorod U19 a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-0
Pauză1-0
Cornere12-2
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startLokomotiv Moscova U19 · 1.13
Goluri estimate~3,7
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Lokomotiv Moscova U19 - Nizhny Novgorod U19?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat Lokomotiv Moscova U19 - Nizhny Novgorod U19?

În Liga de tineret (Rusia).

Unde s-a jucat Lokomotiv Moscova U19 - Nizhny Novgorod U19?

Pe Sapsan Arena, în Moskva, vineri, 31 iulie, ora 15:00 (ora României).

Cine era favorită în Lokomotiv Moscova U19 - Nizhny Novgorod U19?

Lokomotiv Moscova U19 pleca favorită, la cota 1.13. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în Lokomotiv Moscova U19 - Nizhny Novgorod U19?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Liga de tineret

Toată liga →