Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

FinlandaFinlanda · Kolmonen

Lohjan Pallo - EsPa

Statistici și rezultat final · luni, 27 iulie

FinlandaKolmonen · Finlanda Final
Lohjan Pallo
VVÎÎÎ
Final0-2Pauză 0-0
EsPa
VÎVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Lohjan Pallo 35%Egal 24%EsPa 41%

Lohjan Pallo 0-2 EsPa: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Lohjan Pallo 0-2 EsPa (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 50% pentru victoria lui EsPa, iar cotele fără marjă 41%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 33%), iar GG n-a ieșit (NG avea 34%). Scorul exact 0-2 avea 6,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 2 cartonașe galbene (2-0).

Lohjan Palloîn meciEsPa
3
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Lohjan Pallo vs EsPa

Lohjan Pallo marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,8. EsPa marchează 3,0 goluri pe meci și primește 1,4. La Lohjan Pallo, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Lohjan Palloultimele 5EsPa
1,20
Puncte / meci
2,40
1,4
Goluri marcate / meci
3,0
1,8
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
4
80%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Lohjan Pallo și ultimele 5 EsPa, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Lohjan Pallo2-0-3

V
Lohjan Pallo - Gilla FC23.06.26 · Kolmonen
3-2
V
SexyPoxyt - Lohjan Pallo16.06.26 · Kolmonen
0-2
Î
Lohjan Pallo - GrIFK/Akatemia U2312.06.26 · Kolmonen
1-2
Î
PPJ Ruoholahti - Lohjan Pallo04.06.26 · Kolmonen
3-0
Î
Lohjan Pallo - Hoogee29.05.26 · Kolmonen
1-2

EsPa4-0-1

V
EsPa - Lepa03.07.26 · Kolmonen
2-0
Î
GrIFK/Akatemia U23 - EsPa28.06.26 · Kolmonen
4-2
V
EsPa - Hoogee12.06.26 · Kolmonen
3-0
V
EPS Reservi - EsPa05.06.26 · Kolmonen
2-4
V
EsPa - SexyPoxyt29.05.26 · Kolmonen
4-1

Întâlniri directe Lohjan Pallo - EsPa

Lohjan Pallo 1Egal 0EsPa 0
V
EsPa - Lohjan Pallo17.04.2026
0-1

V/E/Î din perspectiva Lohjan Pallo. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Lohjan Pallo - EsPa

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Lohjan Pallo2.5535% fără marjă
X · Egal3.7524% fără marjă
2 · EsPa2.2041% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.65
X2 1.33
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.20
Peste 2.5 1.55

Ambele marchează

GG Da 1.50
GG Nu 2.40

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.35
Pauză peste 1.5 2.70

Cornere

Sub 9.5 1.25
Peste 9.5 3.00

Analiza de dinainte de meci

Lohjan Pallo - EsPa s-a jucat luni, 27 iulie, în Kolmonen (Finlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Lohjan Pallo vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, EsPa are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 15-7. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: EsPa - Lohjan Pallo 0-1, pe 17 aprilie 2026.

La case, diferența e mică: Lohjan Pallo are cota 2.55, EsPa 2.20. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.55, iar GG la 1.50.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,4 pentru Lohjan Pallo și 2,0 pentru EsPa. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 28% la victorie, față de 35%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie EsPa, modelul calculează 50%. Cota de 2.20 e peste cea corectă (2.00). Peste 2.5 goluri are 67% în model, iar 1.55 e aproape de cota corectă (1.49). Ambele marchează (GG): 66% în model, cota corectă ar fi 1.52. Cota 1.50 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Lohjan Pallo - EsPa

Goluri estimate: 1,43 Lohjan Pallo și 1,99 EsPa, total 3,42. 1X2 în model: 28% · 22% · 50%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

1-19,3%1-29,3%2-16,7%2-26,6%0-16,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Lohjan Pallo. Lohjan Pallo a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,8 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-0
Cornere3-5
Cartonașe galbene2-0
Favorită la startEsPa · 2.20
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Lohjan Pallo - EsPa?

S-a jucat luni, 27 iulie, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Lohjan Pallo - EsPa?

În Kolmonen (Finlanda).

Unde s-a jucat Lohjan Pallo - EsPa?

Pe Harjun urheilukenttä, în Lohja, luni, 27 iulie, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Lohjan Pallo - EsPa?

Niciuna clar: cotele erau 2.55 la gazde și 2.20 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Lohjan Pallo - EsPa?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Kolmonen

Toată liga →