Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Logrones - Osasuna B

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Amicale intercluburi Final
Logrones
EVVÎV
Final0-0Pauză 0-0
Osasuna B
EÎEVV
Șanse înainte de meci, după cote
Logrones 45%Egal 29%Osasuna B 25%

Logrones 0-0 Osasuna B: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Logrones 0-0 Osasuna B (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 37% pentru egalul, iar cotele fără marjă 29%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 0 goluri, față de 1,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 80%), iar GG n-a ieșit (NG avea 72%). Scorul exact 0-0 avea 22,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (1-5) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Logronesîn meciOsasuna B
1
Cornere
5
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Logrones vs Osasuna B

Logrones marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,6. Osasuna B marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,6. La Logrones, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~1,5goluri estimate
20%peste 2,5 goluri
28%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
Logronesultimele 5Osasuna B
2,00
Puncte / meci
1,60
1,0
Goluri marcate / meci
0,8
0,6
Goluri primite / meci
0,6
3
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Logrones și ultimele 5 Osasuna B, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Logrones3-1-1

E
Logrones - Osasuna B01.08.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Logrones - Castellon B17.05.26 · Segunda Federacion
1-0
V
Castellon B - Logrones10.05.26 · Segunda Federacion
2-3
Î
Logrones - Tudelano03.05.26 · Segunda Federacion
0-1
V
CD Alfaro - Logrones26.04.26 · Segunda Federacion
0-1

Osasuna B2-2-1

E
Logrones - Osasuna B01.08.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Osasuna B - Merida AD23.05.26 · Primera Federacion
1-2
E
Racing Ferrol - Osasuna B17.05.26 · Primera Federacion
0-0
V
Osasuna B - Talavera de La Reina10.05.26 · Primera Federacion
2-1
V
Celta Vigo B - Osasuna B01.05.26 · Primera Federacion
0-1

Întâlniri directe Logrones - Osasuna B

Logrones 0Egal 2Osasuna B 0
E
Logrones - Osasuna B01.08.2026 · pauză 0-0
0-0
E
Logrones - Osasuna B21.04.2024 · pauză 0-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Logrones. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Logrones - Osasuna B

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Logrones2.0245% fără marjă
X · Egal3.1529% fără marjă
2 · Osasuna B3.6025% fără marjă

Analiza de dinainte de meci

Logrones - Osasuna B s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Logrones are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 5-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Osasuna B vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 3.

În ultimele 2 întâlniri directe, Logrones a câștigat niciodată, Osasuna B niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,0 goluri în medie. Ultima: Logrones - Osasuna B 0-0, pe 1 august 2026.

Logrones pleacă favorită, la cota 2.02. Egalul e la 3.15, iar Osasuna B la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 0,8 pentru Logrones și 0,7 pentru Osasuna B. Scorul cel mai probabil e 0-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 34% la victorie, față de 45%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 71% în model, adică o cotă corectă de 1.41. Sub 2.5 goluri: 80% în model, adică o cotă corectă de 1.25. Nu marchează ambele (NG): 72% în model, adică o cotă corectă de 1.39. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități Logrones - Osasuna B

Goluri estimate: 0,80 Logrones și 0,70 Osasuna B, total 1,50. 1X2 în model: 34% · 37% · 29%. Peste 2,5: 20% (cotă corectă 5.00). GG: 28% (cotă corectă 3.57). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

22%0
33%1
25%2
13%3
5%4
2%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 80% · peste 2,5: 20% (verde).

Scoruri probabile

0-022,3%1-017,9%0-115,6%1-112,5%2-07,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 37%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere1-5
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startLogrones · 2.02
Goluri estimate~1,5
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Logrones - Osasuna B?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 12:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Logrones - Osasuna B?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Logrones - Osasuna B?

Pe Stadionul Mundial, în Logroño, sâmbătă, 1 august, ora 12:00 (ora României).

Cine era favorită în Logrones - Osasuna B?

Logrones pleca favorită, la cota 2.02. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Logrones - Osasuna B?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,5.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →